İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.013,2200
 • EURO
  $1,0903
 • ALTIN
  $60.989,7800
 • BIST
  $193,2000
Yemekhane Brandası istanbul

Yemekhane Brandası istanbul

Yemekhane brandası istanbul ilinde kullanım alanına göre en çok tercih edilen baranda türlerinden biridir. Yemekhanelerin üzerini kapatmak amacı ile kullanılan brandalar yemekhane brandası olarak isimlendirilmiştir. Yemekhane olarak bir ortam oluşturulmak istendiğinde ya da kısa süre içerisinde toplu yemek daveti verilmek istendiğinde yemekhane brandası kullanarak ihtiyaç giderilebilir. Düğün, sünnet organizasyonları, toplu yemek davetleri ya da ramazan […]

Yemekhane brandası istanbul ilinde kullanım alanına göre en çok tercih edilen baranda türlerinden biridir. Yemekhanelerin üzerini kapatmak amacı ile kullanılan brandalar yemekhane brandası olarak isimlendirilmiştir. Yemekhane olarak bir ortam oluşturulmak istendiğinde ya da kısa süre içerisinde toplu yemek daveti verilmek istendiğinde yemekhane brandası kullanarak ihtiyaç giderilebilir. Düğün, sünnet organizasyonları, toplu yemek davetleri ya da ramazan aylarında Türkiye’nin her yerinde açılan iftar sofraları gibi alanlarda yemekhane brandası tercih edilmektedir.

Kurulumları gayet kolay olan yemekhane brandaları, ortamı kışın soğuk hava etkisinden yazın ise güneş ışığından ya da kar, rüzgâr, yağmur gibi olumsuz hava şartlarından koruma görevi görür. Kapalı mekânlarda en çok tercih edilen bir üründür. Kullanım bakımından havalandırması ve aydınlatma sistemi gibi ilave fonksiyonları ile bir binadan hiçbir farkı olmazken, istenildiği zaman taşınabilmesi ve pratik kullanımı ile yemekhane brandası ideal bir seçenek olarak müşterilerin ilgisini çekmektedir.

Yemekhane Brandası Kullanım Alanları

Yemekhane brandası istanbul ilinde birçok alanda kullanılmaktadır. Kullanım alanları özetlenecek olursa;

 • İnşaat alanlarında şantiyede çalışanlar için hazırlanan yerlerde,
 • Ramazan aylarında açık alanda iftar çadırları ve müştemilatlarında,
 • Yemekhane olarak kullanılan yerlerin oluşturulmasında,
 • Kır düğün salonlarının bir kısmında,
 • Kafe gibi işletmelerde olmak üzere daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Yemekhane Brandasının Önemi

Yemek brandası istanbul ili ve çevre illerinde en çok kullanılan ürün olmakla birlikte brandanın, yemekhane vazifesi gören ortamlardaki önemini göz ardı etmemek gerekir. Yemekhanelerde yemeğin hijyen olması istenmesinin yanında aranan diğer özellik ise ortamında hijyenik olmasıdır. Bunun için özel olarak tasarlanmış yemekhane brandaları üretilmektedir. Yemekhane brandaları tozları, kirleri vb. hiçbir pisliği içine hapsetmez niteliktedir. Örneğin kafe işletmelerinde kafenin açık alanı olan kısmında bu brandaları kullanarak müşterinin ilgisini çekebilirsiniz.

Olumsuz hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde üretilen yemekhane brandaları, mekaniksel olarak çelik konstrüksiyon esaslı üretilen dikmeler üzerine tutturularak dört tarafı ve tavanı branda ile örtülecek şekilde tasarlanabilmektedir. İsteğe göre tasarlanma imkânı sunan brandaların kullanıldığı mekânların havalandırılması için branda üzerinde havalandırma yerleri de bulunmaktadır. Bunun gibi daha birçok kullanım özelliği ile ilgi çekmeye devam etmektedir.

Yemekhane Brandası Özellikleri

Yemekhane brandası istanbul kullanım amaçlarına göre farklı özelliklerde tasarlanabilir.

 • Brandaların şeffaf veya şeffaf olmayan çeşitleri de bulunmaktadır. Şeffaf modelleri ile mekân dışarıdan bakıldığında içerisi görülebilir ve içeriden de dış ortam görülebilir.
 • Hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilmişlerdir. Kaliteli malzeme yapısı ile yağmur, kar, güneş ışınlarına karşı uzun süre dayanabilecek özelliktedir.
 • Farklı renk ve desenleri mevcut olup, isteğe göre tasarlanabilirler.
 • Kullanımları basittir ve bütçe açısından ucuz olup ekonomik ürünlerdir. Az maliyetle birçok beklentiye cevap verecek niteliktedir.
 • Kolaylıkla başka mekânlara taşınabilirler.
 • Her mevsim kullanma imkânı sunar.

Yemekhane Branda Fiyatları

Yemekhane brandası istanbul ilinde yer alan İnşaat alanlarında şantiyede çalışanlar için hazırlanan yerlerde, iftar çadırları ve müştemilatlarında, yemekhane olarak kullanılan yerlerin oluşturulmasında, kır düğün salonlarının bir kısmında, kafe gibi işletmelerde kullanılan yemekhane brandaları bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle temin edilerek kaliteli brandalar alabilirsiniz. İstenilen boyutlarda ve ebatlara, malzeme kalitesi, brandanın kalitesine ve diğer özel tasarım seçeneklerine bağlı olarak fiyatları değişmektedir. Bütçeye uygun, beklentiler cevap verebilecek nitelikte isteğe göre tasarlanma özelliği olan brandalar alınırken dikkat edilecek en önemli husus alım yapılacak firmanın kalitesi ve firmanın hizmet anlayışıdır. Bu nedenle doğru firmayı tercih ederek hem ekonomik, hem kaliteli hem de ihtiyaçları giderebilecek nitelikte branda satın alınabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM