İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.830,4800
 • EURO
  $0,8905
 • ALTIN
  $41.865,0400
 • BIST
  $150,7000
Yarım Kasetli Branda

Yarım Kasetli Branda

Günümüzde çoğu işletme yerlerinde yarım kasetli branda çok tercih edilen bir üründür. Diğer ürünlerden farkı ise hem kaset sisteminin olması hem de daha pratik olmasıdır. Kaset sistemi olduğu için branda kapatıldığı zaman kumaş kendini korumaya alır. Kaset sayesinde kumaş açıkta kalmamış olur ve kirlenmediği ve zarar görmediği için uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilir. Yarım kasetli […]

Günümüzde çoğu işletme yerlerinde yarım kasetli branda çok tercih edilen bir üründür. Diğer ürünlerden farkı ise hem kaset sisteminin olması hem de daha pratik olmasıdır. Kaset sistemi olduğu için branda kapatıldığı zaman kumaş kendini korumaya alır. Kaset sayesinde kumaş açıkta kalmamış olur ve kirlenmediği ve zarar görmediği için uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilir.

Yarım kasetli branda iyi bir firma sayesinde hazırlanıp tasarlandığı için ürünler istenilen her işletme ve mekân yerlerinde kullanışlı olur. Müşterinin istediği tarz ve modelde kasetli branda üretmek mümkündür. Branda kullanılmak istenmediği zamanlarda kolayca kaset içerisine toplanır. Böylelikle güneşten korunur ve  renginde solma meydana gelmez.

Yarım Kasetli Branda Nedir

Yarım kasetli branda genellikle mekanizma ve branda kumaşı arasındaki saçak ve şemsiye görevi sağlayan aparat sayesinde kapatılır. Bu yüzden yarım kasetli branda adını alır. Aparat sayesinde kumaş her zaman güvence altındadır. Kötü iklim şartlarından kesinlikle etkilenmez. Bu sayede sağlamlığını yitirmediği için uzum ömürlü olur. Yarım kasetli branda için yarım kapanır branda da denilir. Üstündeki saçaklar sayesinde daha güzel bir görüntü meydana getirir. Oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapısı vardır. Böyle olmasına rağmen uygun maliyetli bir üründür.

Yarım kasetli branda çok kaliteli bir üründür. Rüzgâr, fırtına, yağmur, kar ve güneş gibi hava olaylarına karşı koruma görevi görür. Bu ürün daha çok rahat bir şekilde kullanıldığı için tercih edilir. Kaset yapısı çok gösterişli ve kullanışlı olduğu için her kullanılan alana uyum sağlar. Uzaktan kumanda sistemi sayesinde belirli bir uzaklıktan kontrol edilebilir. Bu sayede avantajlı olmuş olur. Gerektiği durumlarda güneş ve yağmur sensörü de taktırılabilir. Böylelikle sizin olmadığınız her an için de koruma ve gölgelendirme görevi görmeye başlar.

Yarım Kasetli Branda Modelleri

Günümüzde yarım kasetli branda modelleri otomasyon sistemine sahip olur. Bu sistem sayesinde daha ucuz ve uygun fiyatlı olur. Böylelikle kullanıcılar için masraflı bir ürün olmaktan çıkar. Branda kumaşının yapısı akrilik olduğundan dolayı açık kaldığında dahi kesinlikle güneşten etkilenmez.

Solma yapmadığı için her zaman canlı ve parlak olur. Böyle durum neticesinde uzun seneler boyu kullanılabilir. Genellikle müşteriler tarafından kasetli branda modeli diğer modellere göre daha çok tercih edilip beğenilir. Kullanılan mekâna farklı bir dekor ve hava katar. Müşterilerin her zaman dikkatini çekmeye yarar. Çoğu işletme sahiplerinin tercih ettiği bir üründür.

Yarım Kasetli Branda Özellikleri Nelerdir

Genellikle her müşterinin zevkine göre farklı desen ve renkte branda modeli üretimi yapılır. Mekân yerine uyum sağlaması veya farklı bir görüntü elde edilmesi için birçok renk seçeneği arasından seçim yapılabilir. Branda kumaşının boyutu belirli bir ebat ölçüsüne kadar açılım sağladığı için mekânı korumaya oldukça yeterli olur. PVC kaplı alüminyum sayesinde kasetli branda kendini koruma altına alır. Branda açıkta olsa dahi hiç bir şekilde zarar görmeden koruma devam eder. Branda kapatıldığında kumaş kendi içine toplanır.

Kaset önünde bulunan fırçalar nedeniyle kumaş üzerindeki toz ve pislikle temizlenmiş olur. Bu sayede kumaş daha temiz olur. Kaset kısmındaki conta yüzünden iyi bir kapanma sistemi oluşur. Böyle bir durumda kumaş kendini daha iyi bir şekilde muhafaza eder. Yarım kasetli brandalarda genellikle tüp motor kullanılır. Bu sistem uzak kumanda ile çalışır. Ürün yurt dışından ithal edilir. Otomasyon sebebi ile rüzgâr, güneş ve yağmur sensoruna sahiptir. Bu avantajı sayesinde daha rahat ve kolay bir kullanım görevi sağlar.Yarım_Kasetli_Tente_2 – Batman Tente

Yarım Kasetli Branda Sisteminde Nasıl Kumaş Kullanılır

Yarım kasetli brandanın kumaş yapısı akriliktir. Kumaş yurt dışından özel olarak getirttirilir. Çok kaliteli ve kullanışlı bir üründür. 5 yıl boyunca garantisi bulunur. Solmaz, su geçirme ve çürüme yapmaz. Çoğu işletme yerlerinde bu sebeple tercih edilir.

Yarım Kasetli Branda Sistemi Fiyatları

Yarım kasetli branda modelinin fiyatı genellikle kullanılacak olan malzeme yapısı, ürün modeli, özellikleri ve kullanılacak olan alanın ölçüsüne göre belli olur. Ürün yurt dışından getirttirildiği için fiyat sürekli değişime uğrar. Net bir fiyat için yaptırılacağı zaman firma ile iletişime geçmek en doğru karardır. Böyle bir durum için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM