İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.859,7300
 • EURO
  $0,8981
 • ALTIN
  $42.032,4900
 • BIST
  $151,8000
Yarım Kasetli Branda istanbul

Yarım Kasetli Branda istanbul

Yarım kasetli brandanın çok hoş bir görüntüsü olduğu için oldukça tercih edilen bir üründür. Kasetli brandanın diğer ürünlerden farkı kasetli bir yapıya sahip olmasıdır. Bu durum sayesinde branda kapatıldığı an kumaşını koruma altına alır. Kasetin içerisine toplanıldığında kumaş açık alanda kalmamış olur ve uzun bir süre kullanılabilir. Yarım kasetli branda istanbul firması tarafından tasarlandığı için bu […]

Yarım kasetli brandanın çok hoş bir görüntüsü olduğu için oldukça tercih edilen bir üründür. Kasetli brandanın diğer ürünlerden farkı kasetli bir yapıya sahip olmasıdır. Bu durum sayesinde branda kapatıldığı an kumaşını koruma altına alır. Kasetin içerisine toplanıldığında kumaş açık alanda kalmamış olur ve uzun bir süre kullanılabilir. Yarım kasetli branda istanbul firması tarafından tasarlandığı için bu ürünler her mekân ve alanda rahat bir şekilde kullanılabilir.

Ayrıca müşterinin istediği her renkte branda modeli üretilebilir. Branda kullanılmadığı zaman istenildiği zaman kumaşı koruma altına alınır. Güneş ışınlarından korunur ve renk solma gibi durumlar meydana gelmez.

Yarım Kasetli Branda Nedir Avantajları Nelerdir?

Ürün toplanacağı takdirde mekanizma ve branda kumaşı arasındaki saçak ve şemsiye görevi gören aparat sayesinde kapatılır. Böyle olunca da yarım kasetli branda denir. Bu yer alan aparat sayesinde kumaş kendini güvence altına alır. Kötü hava olaylarından kesinlikle etkilenmez. Böylelikle sağlam ve uzun ömürlü bir şekilde kalır. Yarım kasetli brandanın bir diğer ismi ise yarım kapanır brandadır.

Üst tarafta bulunan saçak sayesinde hoş bir görüntü elde edilir. Maliyet açısından uygun olmasının yanı sıra dayanıklı ve sağlam bir branda modelidir. Yarım kasetli branda istanbul firması tarafından tasarlanır ve kalitelidir. Kasetli branda modelleri rüzgar, yağmur, kar ve don gibi durumlara karşı koruma özelliği sağlar. Genellikle elektrikli branda sistemi rahatlık açısından tercih edilen bir üründür.

Hoş gözüken kaset yapısı sayesinde kullanılan her alana uyum sağlar. Uzaktan kumandası olduğu için her yerden kolay bir şekilde kullanılabilir. Böylelikle daha avantaj sağlamış olursunuz. Güneş ya da rüzgar sensörü gibi bir şeye ihtiyaç duyulur ise rahatlıkla taktırılabilir. Sizin olmadığınız zamanlarda da gölgelendirme ve koruma görevi görür.

Yarım Kasetli Branda Modelleri Nasıldır?

Kasetli branda modeli genellikle otomasyon sistemine sahiptir. Böyle bir özelliği bulunduğu için de maliyet durumu biraz daha az olur. Böylelikle kullanan kişiler için masraflı bir ürün olmaktan çıkar. Kasetli branda modelinin kumaş yapısı akrilik olduğu için kumaş açıkta kalsa dahi güneş ışığından hiç bir şekilde etkilenmez.

Uzun yıllar boyu kesinlikle rengi solmaz ve ilk günkü gibi canlı ve parlak gözükür. Kasetli branda modeli diğer branda modellerine göre daha çok beğenilen ve tercih edilen bir üründür. Kullanılan alan yerlerine ve mekân yerlerine daha gösterişli bir avantaj sağladığı için çoğu işletme sahipleri tarafından beğenilir ve tercih edilir.

Yarım Branda Ne Gibi Özelliklere Sahiptir?

Müşterinin her istediği renk ve desende yarım branda modeli üretmek mümkündür. Üzerinde yer alan branda kumaşının boyutu 3.5 metreye kadar açılım sağlar. Kasetli branda modelinde bulunan PVC kaplı alüminyum sayesinde kumaş kendini en iyi şekilde muhafaza eder. Branda açık kaldığı zamanda bile koruma işlemi aynı şekilde devam eder.

Branda kapatıldığı takdirde kumaş kaset içini sarılır. Kaset önündeki fırçaların sayesinde kumaş üzerindeki pisliklerde arınmış olur. Böylelikle daha temiz bir şekilde koruma sağlar. Kaset kısmında bulunan conta sayesinde iyi bir kapanma gerçekleşir. Kumaş dış etkenlere karşı koruma altına alınır.

Yarım Kasetli Branda Kumaş Türü

Yarım kasetli brandanın üretiminde kullanılan kumaş akrilik kumaş türüdür. Bu kumaşların 5 yıl boyunca garantisi bulunur. Solma, su geçirme ve çürüme gibi durumlar ile karşılaşılmaz. Herhangi bir aksilik için yarım kasetli branda istanbul firması ile iletişime geçilebilir.

Yarım Kasetli Branda Motor Mekanizması

Yarım kasetli branda modelinde tüp motor bulunur. Böylelikle bu sistem uzaktan kumanda sayesinde çalışır. Kullanılan bu ürün yurt dışından alınır. Otomasyon seçeneğine sahip olduğu için güneş, rüzgar ve yağmur sensörü bulunur. Bu durum sayesinde daha rahat ve daha kolay bir şekilde kullanım avantajı sağlar.Kasetli Tente | MCP

Yarım Kasetli Branda Fiyatları Nasıldır?

Yarım kasetli branda sisteminin fiyatı genellikle ürünün ölçüsüne, malzeme yapısına ve kumaşın durumuna göre farklılık gösterir. Müşterinin tercih ettiği model ve renge göre fiyat belirlenir. Ürün yurt dışından ithal edildiği için genellikle sürekli fiyatın değişmesiyle karşılaşılır. Yaptırmak istediğiniz mekan ve alan için bir fiyat öğrenmek isterseniz firma ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle net bir fiyata ulaşabilirsiniz. Tüm bu sebeplerden dolayı firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM