İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.830,4800
 • EURO
  $0,8905
 • ALTIN
  $41.865,0400
 • BIST
  $150,7000
Yarasa Tente istanbul

Yarasa Tente istanbul

Yarasa tente istanbul firmasının katalog resimleri arasında yeni ve modern görüntüye önem verenler için de göze hitap eden birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi yarasa tente adı ile bulunan üçgen veya dörtgen şekildeki brandalardan yapılan tasarım harikaları gölgeliklerdir. Bu tarz gölgeliklerin şekilleri yapılacak olan arazinin, ev bahçesinin ya da işletmenin durumuna göre belirlenerek dikimi yapılır. Ve […]

Yarasa tente istanbul firmasının katalog resimleri arasında yeni ve modern görüntüye önem verenler için de göze hitap eden birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi yarasa tente adı ile bulunan üçgen veya dörtgen şekildeki brandalardan yapılan tasarım harikaları gölgeliklerdir. Bu tarz gölgeliklerin şekilleri yapılacak olan arazinin, ev bahçesinin ya da işletmenin durumuna göre belirlenerek dikimi yapılır. Ve bahçenize muazzam bir hava katarak bahçenizde, bahçeye sıfır balkonunuzda ya da işletmesini yaptığınız çay bahçesinde modernize edilerek kurulan güneşlik brandası her renk ve modelde tasarlanabilmektedir.

Yürüme Yolu Brandası Olarak Da Kullanılır

Yarasa Tente istanbul park ve bahçeler için yürüme alanları ile çay bahçelerinin taş döşemeli yolları üzerine yapılarak değişik bir hava katılmaktadır. Üçgen şeklindeki brandaların örüntü halinde dizilerek sıralı bir şekilde tasarlanıp kurulması ile meydana gelmektedir. Gölgelik kurulacak alana yakın mekan yok ise uçlarını tutturmak için kendi demir direkleri bulunmaktadır. Kimi zaman oval, kimi zaman alçaklı yüksekli demirler ile estetik bir güzellik katılarak montajı yapılmaktadır.

Villaların Bahçe Kat Oturma Balkon Kenarlarında

Yarasa Tente istanbul villa, dubleks ya da triblex evlerin bahçe katındaki balkon gibi oturma grubu, bahçe mobilyası bulunan kısma vuran güneşi engellemek amacı ile bir biri ardına estetik ve esneklik kavramlarının sıkça görüldüğü bir güzellikte uyarlanır. Bahçenize ve balkonunuza vereceği değişik ambiyans neticesinde konuklarınız hayran kalacaklardır. Sık sık sizi ziyaret etmeye geleceklerinden hiç şüpheniz olmasın. Balkon kısmının üstten bahçeye doğru inen kısımlarını gerdirme yöntemi ile tutturmak asma germe tavan havası da verilmiş olur.

Çeşitleri Ve Tasarımları Profesyonel Ekipçe Düşünülmüştür

Yarasa Tente istanbul geniş bir çeşit yelpazesini profesyonel ekip çalışması neticesinde kataloglara taşıyarak sizlere ulaştırmaktadır. Çeşitleri arasında deniz dalgasını andıran tasarımlar, üçgen kıyılarının kubbe halini aldığı ama ayrı ayrı durduğu tasarımlar, örüntülerin birbirini takip ettiği ve bir çiçeği andıran görüntüler sergilediği tasarımlar ile dünya çapında bahçe ve balkon gölgeliği olarak kullanıldığı görülmektedir. İstenilen renk ve desende özel ve dayanıklı kumaşlardan üretimi yapılan tente brandası usta ellerde dikilerek sizlere sunulmaktadır.

Uygun Fiyat  Ve Kalite

Yarasa Tente istanbul konusunda uzman ekiplerin uygun fiyat tarifeleri ve kampanyaları dâhilinde sizlerinde sahip olabileceği dayanıklı, güneş ve yağmurdan etkilenmeyen, uzun yıllar size hizmet edecek güneşlik ve tenteler ile buluşturuyor. Güneş ışınlarından koruyucu etkisi ile yarasa tente altında çayınızın keyfini çıkarabilir, hatta misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamanın hazzını yaşayabilirsiniz. Yarasa tenteler sanıldığı gibi pahalı bir ürün değildir. Herkese ve her keseye uygun tentelerin üretimi ve montajı yapılmaktadır. Kolay takılabilen ve kullanımı ile temizliği rahat olan tenteleri üzerine hortum yardımı ile su sıkarak da temizleyebilirsiniz.

Deniz Ve Havuz Kenarı Restoranları 

Yarasa Tente istanbul olarak gelen talep ve istekler doğrultusunda havuz ve deniz kenarı restoranlarının görsel ve ruhsal güzelliklerine bir yenisini ekleyerek yarasa tente yaptırdıkları görülmektedir. İnsana huzur veren üç veya dört ucundan çektirme yapılarak bağlanıp, rüzgârın esintisiyle ahenk içinde dans eder. Bu görsel dans eşliğinde yemek yeme güzelliğini kaçırmayan müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği bilinmektedir. Nezih ortamların ve en güzel sunumların bir arada bulunduğu ortamlar yaratmak sizlerin elindedir. Hayal gücü ile el ustalığının birleştiği noktada yarasa tenteler ortaya çıkmıştır.

Bizlere Ulaşın

Sizler de bahçe, balkon ya da işletmenizin açık alan kısmında muhteşem bir görsel eşliğinde oturmak, müşteri ve konuklarınızı ağırlamak isterseniz web sitelerindeki adresimizden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Merhaba
  Giriş kat terası olan bir evde oturuyorum. Terasın üstten görünmesini engelleyecek uygun fiyatlı bir şey arıyorum. Mafsallı tenteler çok pahalı. Ev sahibi değilim o kadar pahalı bir şeye gerek yok.Yarasa tenteyi internet sitenizde gördüm. Fiyatlarını öğrenebilir miyim.Veya sizin önerebileceğiniz bir çözüm var mı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM