İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Yandan Gövdeli Şemsiye istanbul

Yandan Gövdeli Şemsiye istanbul

Yandan gövdeli şemsiye istanbul kişilerin ve mekânların vazgeçilmez ihtiyaçlarından biridir. Günlük hayatta keyifli vakit geçirebilmek için kullanılan yandan gövdeli şemsiyeler özellikle yaz aylarında mekânların ve evlerin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Günümüz dünyası teknoloji ve bilgi çağıdır. İnsanlar bilgilerini kullanarak hayatlarını daha konforlu hale getirmek için çok çeşitli yöntemler kullanmaktalar. Bu yöntemlerden biri de üretilen yandan […]

Yandan gövdeli şemsiye istanbul kişilerin ve mekânların vazgeçilmez ihtiyaçlarından biridir. Günlük hayatta keyifli vakit geçirebilmek için kullanılan yandan gövdeli şemsiyeler özellikle yaz aylarında mekânların ve evlerin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Günümüz dünyası teknoloji ve bilgi çağıdır. İnsanlar bilgilerini kullanarak hayatlarını daha konforlu hale getirmek için çok çeşitli yöntemler kullanmaktalar. Bu yöntemlerden biri de üretilen yandan gövdeli şemsiyelerdir. Bu şemsiyeler işlevsel ve kullanışlı olmaları sebebiyle istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yağmur sularına karşı da gayet güzel bir koruma sağlayan yandan gövdeli şemsiyeler oldukça kullanışlı ürünlerdir. İnsanlara ve kullanıldıkları mekânlara kolaylık sağlayan bu şemsiyeler bulundukları alanlara gösterişli bir hava katmaktalar.

Kullanım Alanları

Yandan gövdeli şemsiye istanbul bu ürünler çok fazla tercih edilmektedir. Bu ürün kafelerde, işyerlerinde, evlerin bahçelerinde, restoranlar, oteller ve havuz alanlarında tercih edilir. İnsanlara keyifli vakit geçirmeleri için farklı bir hava oluşturmaktadır. Bu tip yerlerde genelde yaz aylarında tercih edilen yandan gövdeli şemsiyeler hareketli mekanizması sayesinde şemsiye istenilen yöne doğru çevrilmektedir. Ayrıca dışardan bakıldığında bulunduğu ortama estetik bir hava katmaktadır. Bu şemsiyelerin bulundukları yere kolayca uyum sağlayan bir yapısı vardır. Yandan gövdeli şemsiye 360 derecelik dönme özelliğine sahiptir. Yapılması gereken gövdesinin yanındaki kolun istenilen yöne doğru çevrilmesini sağlamaktır. Bu yüzden kaliteli olan bu işlevsel şemsiyeler geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Yandan Gövdeli Şemsiye Farklı Modelleri

Yandan gövdeli şemsiye istanbul olarak hazırladığımız şemsiyeleri kişilerin isteğine bağlı farklı model ve renklerde hazırlıyoruz. Şemsiyeler günlük hayatta hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Şemsiye modellerine bakarken kullanılan kumaş rengine göre seçimler yaparız.  Ayrıca modeller ve renkler kullanıldıkları yerlere göre seçilir. Mesela; evlerin bahçelerinde kullanılan yandan gövdeli şemsiyeler daha çok dekorasyon ve olumsuz hava koşullarına göre bahçeye koyulan masaların hemen yanında bulunurlar. Renk seçeneği ise kişilerin isteğine bağlı bir durumdur. Otellerde ve havuz başlarında kullanılan şemsiyeler ise güneşin zararlı ışınlarından insanları korumak için kalkan görevi görür. Birbirinden şık ve rengârenk hazırlanan bu şemsiyeler alanlara canlı bir hava katmaktadır.

Yandan Gövdeli Şemsiyenin Özellikleri

Yandan gövdeli şemsiye istanbul birçok işyerine nazaran daha sağlam ve kullanışlı şemsiyeler müşterilerine hazırlamaktadır. Fiyatları da oldukça uygun olan bu ürünler her bütçeye uygunluk göstermektedir. Bu şemsiyelerin en önemli özelliği çok fazla bir alanı işgal etmezler ve üst şemsiyesiyle geniş bir gölgelik alan oluştururlar. Gövdenin yanında bulunan mekanizma sayesinde istenilen yöne göre çevirmek mümkündür. Bu durum şemsiyeyi sürekli aç kapat yapmaktansa pratik ve kolay bir şekilde yönünü kendimiz belirleriz. İstenilen kalitede kumaş seçme seçeneği sunar. Şemsiye için renk seçeneği kişinin isteğine bağlı bir durumdur. Tekerlekleri bulunan yandan gövdeli şemsiyeleri bulunduğunuz her alana rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Açık ortamlarda vakit geçirmek isteyen herkes için bu şemsiyeler daha rahat kullanımından dolayı fazlaca tercih edilir. Bulundukları ortamları dış etkenlere karşı üst seviye koruma sağlarlar.

Yandan Gövdeli Şemsiye Fiyatları

Yandan gövdeli şemsiye istanbul çevre illere göre göre uygun fiyatlarla müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Her bütçeye göre kolaylık sağlanan bu şemsiye türü herkese keyifli bir kullanım alanı sağlar. Evlere ve işyerlerine göre uygun fiyatlarda hazırlanan şemsiyeler ödeme noktasında da kullanıcılarına taksit ya da isteğe bağlı peşin ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bu ürünlerin fiyatları kullanıldıkları ürünlerin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Zaten çokça tercih edilen bu şemsiyeler kullanım alanlarına göre kişilere her türlü kolaylığı da sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM