İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Wintent Tente Nedir?

Wintent Tente Nedir?

Wintent Tente açısından  geniş bir uygulama yelpazesine sahip estetik bir renklendirme sistemidir. Mevcut kollar çalışmak için düz veya katlanabilir olabilir. WintTent model tenteler evlerde, ofislerde, işyerlerinde, mağazalarda kullanılabilir. Wintent 0-180 ° ‘ye hareket edebilir. Bu şekilde, renklendirmeyi gerektiği gibi ayarlayabilirsiniz. Modern ve görsel tasarımı ile kullanım alanına göre şık ve rahat bir görünüm sağlar. Yüksek mukavemetli […]

Wintent Tente açısından  geniş bir uygulama yelpazesine sahip estetik bir renklendirme sistemidir. Mevcut kollar çalışmak için düz veya katlanabilir olabilir. WintTent model tenteler evlerde, ofislerde, işyerlerinde, mağazalarda kullanılabilir. Wintent 0-180 ° ‘ye hareket edebilir. Bu şekilde, renklendirmeyi gerektiği gibi ayarlayabilirsiniz. Modern ve görsel tasarımı ile kullanım alanına göre şık ve rahat bir görünüm sağlar. Yüksek mukavemetli alüminyumdan yapılmış parçalardan yapılmıştır ve Winttent tente yapımında kullanılır.

Bu tente sisteminde açılma direncini arttırmak için çelik yaylar kullanılmaktadır. Bu yaylar sayesinde kumaştaki gerginlik artar ve rüzgâr direnci sağlar. Bu sayede istenilen her aralıkta kullanılabilir ve ihtiyaca göre renk tonu sağlanır. Zarif ve şık tasarımı ile işlevselliğin yanı sıra mekâna modern bir hava katar; modern kutu tasarımı sayesinde daha az yer kaplar ve tente kapalıyken güzel bir görünüm gösterir. Bu sistemi, dâhili bileşenlerin ve kumaşın uzun yıllar güvenle kullanılmasını sağlar.

Kölemen Branda Tente Pergole Sistemleri 05424396833 Muğlada Tente Branda Çadır Pergole Sistemleri Milas Muğla Milas

Wintent Tente Özellikleri Nelerdir?

Wintent tenteler gölgeleme veya pencerelere güzellik katmak için kullanılabilse de mağaza pencere ve balkonlarında da tercih edilmektedir. Pencereler kapatıldığında, Wintent tentesi, iç bileşenler ve kumaşlar için hava şartlarına karşı kapsamlı koruma sağlar. Böylelikle dört mevsimin tamamında ürünün mevsimsel bakım ihtiyacı en aza indirilmiştir. Wintent tente yapısının kumaşı korur  ve özel yay kolları kumaşı sıkılaştırır. Wintent tenteler, sıradan tentelerin dışındaki modellerdir ve geniş bir uygulama alanına sahiptir.  Alüminyum enjeksiyon kalıplı parçalar ile alüminyum profiller ve plakalar adına alüminyum profil beraberinde paslanmaz çelikten oluşan INOX ankraj cıvataları ve pimleri mevcuttur.

Rüzgâr ve güneş ışığı sensörü seçenekleri ile   manuel veya uzaktan kumanda özellikler mevcuttur. Uygulama alanları çok geniştir. Güzel görünümü nedeniyle yaşam alanını daha güzel hale getirebilir. Ayrıca rahat bir gölge sağlar. Tenteler son yıllarda çok popüler hale geldi. Wintent Sistemlerinde, açmak ve kapatmak için düz veya bükülmüş kulpları seçebilirsiniz. Önceliğimizi hak eden birçok neden olmasından dolayı işlevseldir. Kullanımı ve bakımı çok kolaydır. Üstelik diğer çözümlere göre oldukça ekonomiktir.

Wintent Tente Avantajları Nelerdir?

Wintent Tente  avantajları açısından ilk akla gelen 0 ile 180 derece arasında açılıp kapanabilme özelliği ile öne çıkmaktadır. Bu aralıklar arasında istediğiniz değeri kullanabilirsiniz. Ayrıca bu işlevin kullanılması nedeniyle kullanıcılar kendi tercihlerine göre renklendirme yapabilirler. Ürün, işlevselliğin yanı sıra zarif ve şık bir görünümü de garanti ediyor. Bu sayede yaşam alanına modernlik ve modernlik duygusu katmaktadır. Ayrıca kapatıldığında çok daha az yer kaplar. Kaset sistemi sayesinde iç kısımlar ve kumaşlar korunabilir. Bu sayede uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Kompakt ve şık bir tasarıma sahiptir. Yapıların ve mekanizmaların dış etkenlerden korunmasını sağlar. Alüminyum döküm ve profiller ona çok sağlam ve dayanıklı bir yapı kazandırır. Elektrostatik toz boya kullanıldığına dikkat edilmelidir. Tente kolu üzerinde bulunan yay sistemi; rüzgâr direnci sağlar. Bunun bir nedeni, tentenin sıkı görünümüdür. Kademeli olarak ayarlanabilir ve eğilebilir; kazanmak tentenin işlevlerinden biridir. Gerekirse ürün, uzaktan kumandalı motor ile otomatik olarak kullanılabilir. Ayrıca rüzgâr ve güneş sensörleri yardımı ile otomatik olarak açılıp kapanabilmektedir. Farklı desen ve renk seçeneklerinin olduğu da eklenmelidir.

 

Wintent Tente Nerelerde Kullanılır?

Ürün adına bakıldığında, bükülebilir tente daha yaygın olarak kullanılan bir üründür. Genellikle çeşitli pencerelerin üst kısmında gölge olarak kullanılması dışında yağmuru engelleyebilen ürünlerdir. Ancak günümüzde bu alan çok özel bir tasarıma sahip olduğu için bu ürünlerin kullanıldığı diğer alanlar ev ve işyerlerinin balkonları ve dükkânların pencereleridir. Kullanım alanında fark yaratan konforlu bir tente sistemi olarak dünyanın pek çok yerindeki ünlü mağazalar bu ürünü özellikle kullanıyor. Söz konusu ürün pek çok farklı yerde kullanılabilir. Evlerde, işyerlerinde, villalarda, yazlık evlerde ve apartmanlarda kullanılmasının yanı sıra kafe, restoran, pastane ve kahvehanelerin de ilk tercihidir.

Pergole Branda Tente Cam Ustaları - 3 Fotoğraf - Elektronik -

Wintent Tente Neden Tercih Edilmelidir?

Pencerelerin her mevsimde tam olarak korunmasını sağlayabilir. İhtiyaca göre uzaktan kumandalı olarak üretilebilir. Bu şekilde üretildiğinde ilgili kalite standartlarında profiller ve diğer malzemeler kullanılacaktır. Opsiyon el rüzgâr ve gün ışığı sensörlerine sahip ürünlerdir. Kol yapısı standart değildir bunun yanı sıra bükülebilir veya düz olabilir. Diğer tentelerin yanında bir modeldir ve geniş uygulama alanına sahiptir. Wintent Tente açısından pencerelerde gölgeleme veya güzellik katmak için kullanılabildiği gibi mağaza vitrinlerinde ve balkonlarda da tercih edilmektedir.

Wintent modelinin kaset sistemi, kumaşları ve mekanik cihazları olumsuz doğa koşullarından koruyabilir ancak dış görünümle bütünleştirilerek mekâna modern bir his katabilir. Sistem tamamen alüminyum ve paslanmaz çelikten yapıldığı için paslanma yapmaz. Pencere tente sisteminde ithal akrilik elyaf kumaş kullanımı 5 yıl solma ve çürüme garantisi verebilmektedir. Ayrıca% 30 ışık geçirgenliği ve nefes alabilirlik sağlayan Soltis kumaşını tercih edebilirsiniz. Bu nedenlerden dolayı ve malzemelerimizin ve hizmetlerimizin profesyonelliğinden dolayı firmamızdan her türlü konuda hizmet alabilirsiniz.

 

 

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM