İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Wintent Tente istanbul

Wintent Tente istanbul

Wintent Tente istanbul sistemleri bilindik tentelerin dışında benzersiz bir modeldir.  Geniş kullanım alanına sahip Wintent tente sistemleri, balkon ve mağaza vitrinlerinde estetik görünüm sağlaması açısından da kullanımı uygundur.  Wintent tenteler pencereler kapalı konumdayken iç kısmı ile kumaşını dış hava koşullarından koruması, için kullanılmaktadır.   Dört mevsim boyunca kullanılabiliyor olması, dört mevsimde ürünün mevsimlik ihtiyaçlarını minimize eder.   […]

Wintent Tente istanbul sistemleri bilindik tentelerin dışında benzersiz bir modeldir.  Geniş kullanım alanına sahip Wintent tente sistemleri, balkon ve mağaza vitrinlerinde estetik görünüm sağlaması açısından da kullanımı uygundur.  Wintent tenteler pencereler kapalı konumdayken iç kısmı ile kumaşını dış hava koşullarından koruması, için kullanılmaktadır.   Dört mevsim boyunca kullanılabiliyor olması, dört mevsimde ürünün mevsimlik ihtiyaçlarını minimize eder.   2 ile 180 derece ayarlanabilen Wintent tenteler, aynı zamanda gün ışığı kontörlü de sağlamaktadır.

Wintent Tente Kullanım Amacı Nedir?

Wintent Tente istanbul iç mekânların çeşitli dış etkenlerden ve olumsuz hava şartlarından koruma için kullanılmaktadır.  Aynı zamanda gölgelendirme görevi yapan tenteler güneşlik ile eşdeğer konuma sahiptir.  Tenteler ilk üretildikleri zamanlarda branda, bez çadır gibi çeşitli kumaşlar ile üretiliyorlardır.  Teknolojinin ilerlemesi ile farklı fonksiyonellerle üretilmeye başlandı. Wintent tente çeşitleri de bunlardan bir örnektir. Özellikle işletmelerin olmazsa olmazı olan tente sistemleri, konfor bakımından da oldukça üstün kaliteye sahiptir.

Wintent Tente kullanım Alanları

Wintent Tente istanbul sistemlerin geniş kullanım alanlarına sahiptir. Kış bahçesi, lokanta, restoran, otel, teras, ofis ara bölmeler, mağaza vitrinleri ve cafe gibi daha pek çok mekânda kullanılmaktadır.  Aynı zamanda ev ve konutlarınızın pencere ve balkonlarında gölgelik olarak kullanabilirsiniz.  Wintent tentelerde bulunan kaset sistemi hem kumaş ve mekanizmayı aşırı sıkça ya da soğuktan yağmur ve kar suyundan korur, hem de mekânlar ile bütünleşip, mekân modern ve estetik bir görünüm katar.   Wintent tente sistemleri paslanmaz malzemelerden üretildiğinden dolayı paslanmaz yapmaz ve kalitesini uzun yıllar korur. Ayrıca wintent tente sistemlerinde kullanılan kumaşlar akrilik kumaştan imal edilmiştir.

Wintent Tente Sistemlerinin Özellikleri

Wintent Tente istanbul sistemlerinin özellikleri şunlardır;

 • Kompakt kaset sistemi kumaşı koruyabilme özelliğine sahiptir.
 • Yaylı özel kolları kumaşın gergin durmasını sağlar.
 • ALimunyum enjeksiyon döküm parçalara sahiptir.
 • Profilleri ve plakaları alüminyum malzemeden yapılmıştır
 • Güneş ve rüzgâr sensör seçeneği bulunmaktadır.
 • 0 ile 180 derece açıya sahiptir.
 • Uzaktan kumandalı ya da manuel kontrol sistemi bulunmaktadır. Yerli ya da ithal akrilik kumaştan imal edilir.

Paslanmaz malzemeden yapıldığından dolayı su ve nemden etkilenip paslanmaz yapmazlar.   Akrilik kumaştan üretildiğinden dolayı kumaşı güneş ışınlarından etkilenmezler ve renk değişimi ya da solmaz yapmazlar.

Wintent Tente Çeşitleri

Wintent Tente istanbul sistemleri manuel ya da motorlu olmak üzere iki farklı çeşitle imal edilmektedir Güneş ışınlarını yok etmesi haricinde kullanıldığı mekâna estetik ve modern bir görünüm katan wintent tentelerin alüminyum bölmelerinizi istediğiniz Ral renklerle de boyayabilirsiniz.  Ayrıca farklı akrilik kumaş seçenekleri ile kullanıcını beğenisine uygun şık modellerde üretilebilirler

Wintent Tente Kullanmanın Avantajları

Her şeyden önce kullanıldığı mekâna modern ve estetik görümün sağlar. Öte yanda 100 farklı renk ve desenlerde imal edilebilirler. İç mekânın güneş ışınlarından korur. Uzaktan kumandalı ve manuel seçenekleri ile işlevsel bir yapıya sahiptir. Paslanmaz malzemelerden yapıldığından dolayı uzun yıllar kullanım imkânı sağlar.  Kullanımı kolaydır ve maliyetlidir.

Wintent Tente Kullanım Ömrü Nedir

Solmayan akrilik kumaşlardan ve paslanmaz alimünyum malzemelerden üretildiklerinden dolayı Wintent tenteler uzun ömürlüdürler.  Bu tente çeşitleri firmalar tarafınsan 5 yıl garantili olarak imal edilip kurulmaktadır. Kullanıldığın mekânın bulunduğun iklim şartlarından kumaşının deforme olması söz konusu olabilir. Bu nedenle belirli aralıklarda bakım yapılmalıdır. Bakımların zamanında yapılan ve düzgün kullanılan Wintent tente sistemlerini minimum 15 ile 20 yıl arlığı ile kullanabilirsiniz. Ancak bu zarfında değişen teknolojiler ve teknikler ile tente sistemlerinizde yenilemeler yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM