İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.859,7300
 • EURO
  $0,8981
 • ALTIN
  $42.032,4900
 • BIST
  $151,8000
Veranda Kış Bahçesi

Veranda Kış Bahçesi

Veranda kış bahçesi genel olarak, villa tipi müstakil evlerde oturanların yaz ve kış kullanım sağlayabileceği çok sık tercih edilen balkon tiplerindendir. Villalarda bulunan veranda kış bahçeleri, villalara fazladan bir oda kazandırması özelliğiyle çok avantajlıdır. Tamamı cam ile kaplanan kış bahçeleri, bahçenin etkili bir şekilde kullanılmasını sağlar. Veranda kış bahçeleri sayesinde bahçelerle bütün olabilir ve doğayla iç […]

Veranda kış bahçesi genel olarak, villa tipi müstakil evlerde oturanların yaz ve kış kullanım sağlayabileceği çok sık tercih edilen balkon tiplerindendir. Villalarda bulunan veranda kış bahçeleri, villalara fazladan bir oda kazandırması özelliğiyle çok avantajlıdır. Tamamı cam ile kaplanan kış bahçeleri, bahçenin etkili bir şekilde kullanılmasını sağlar. Veranda kış bahçeleri sayesinde bahçelerle bütün olabilir ve doğayla iç içe kalabilirsiniz. Özellikle bahçede bulunmayı ve yeşilliğin ortasında olmayı tercih edenler için çok ideal bir tercihtir. Verandalar hem şık bir bahçeye sahip olmanızı sağlarken hem de lüks bir kullanım sağlar.

Veranda Kış Bahçesi Özellikleri

Aileniz ve sevdikleriniz ile yapacağınız sohbetleri ve yiyeceğiniz akşam yemeklerini bir arada ve keyifli bir şekilde yapmanızı sağlar. Sevdiğiniz bahçe ve balkonunuzdan hiç bir an ayrı kalmamanızı sağlar. Veranda kış bahçesi sayesinde daha çok doğayla iç içe kalma olanağı bulabilirsiniz. Bu şekildeki kış bahçeleriniz sayesinde ev bitkileri de çok rahat yetiştirilebilir. Kendinizi özel ve şık bir ortam hazırlama imkânı bulabilirsiniz. Hem yaz hem  kış kullanım sağlanabildiği için mevsimlerin tadını çok rahat çıkarabilmenizi sağlar. Sıradan balkonlardan daha estetik bir balkon edinme imkânı bulunur.

Veranda Kış Bahçeleri Nerelerde Kullanılabilir?

Veranda kış bahçeleri tasarım ve verimlilik açısından çok estetik olmakla birlikte mekânlara da ayrı havalar katar. Hoş manzaralı restoranlarda ya da kafelerde kullanılabilir. Doğal bahçe ve yaşam alanlarına elinizi uzatıp dokunabileceğinizi imkân tanıyan kış bahçeleriyle mekâna uyumlu ortamlar hazırlayabilirsiniz. Özellikle manzaralı restoranlarda tercih edilen bu yöntem, oraya gelen kişilerin manzaranın tadını çıkarırken havadan rahatsız olmamasını ve manzaranın tadını çıkarmanızı sağlar. Manzarayı izlerken aynı zamanda gün ışığından da çok rahat faydalanabilirsiniz. Şık veranda kış bahçeleri, bir mekânın daha çok müşteri çekmesine yarımcı olur.

Veranda Kış Bahçelerinin Avantajları Nelerdir?

Veranda kış bahçesi, o mekânın daha şık olmasına imkân tanır. Bu mekânlar, o mekânın daha çekici olmasını ve birçok kişinin ilgisinin çekmeyi sağlar. Dışarıdaki manzaranın rahatça izlenilmesini sağlar. Güzel ortamlar elde edilebilir ve sohbetler daha keyifli bir ortamda yapılabilir. Kışın sıcak ve şık bir bahçede oturma imkânı bulunabilir. Dışarıdan gelebilecek tehlikeler kapalı olmasıyla engellenebilir. Kış bahçeleri sayesinde daha az ısı kaybı yaşanılır. İstenilen her türlü dekorasyon bu tarz ortamlara uygulanabilir. Yıldızlara bakarak keyifli bir uyku çekilmesi imkân sağlar.

Veranda Kış Bahçesi Nasıl Oluşturulur?

Soğuk hava şartlarına karşı daha elverişli bir ortam hazırlamak için, bu yönteme başvurulabilir. Alüminyum estetik bir görüntü elde edilmek için bu yöntem tercih edilebilir. Pimapen cam ile imal edilen veranda kış bahçesi, soğuğu engeller. Çelik maddeden malzemeler ile de oluşturulan bu sistem, bahçe ortamından dört dörtlük bahçe elde edilmesini sağlar. Veranda kış bahçeleri konsept bir iş olduğu için herkes ben yaparım diyerek yapamamaktadır. Sürme ya da katlanır cam balkon eşliğinde güzel bir ortam hazırlanabilir. Kullanım ürünlerinin yeterlilik belgelerinin olması gerekir.

Veranda Kış Bahçesi Yaza Da Uygun Mu?

Veranda kış bahçeleri, hem yaz hem kış kullanabilecek ortamlardır. Dört mevsim için de uygundur. Cam tavan ile doğayla daha iç içe olmanıza yardımcı olur. Uygun fiyat seçenekleriyle, veranda kış bahçeleri sistemlerinden faydalanabilir. Yapılacağı alana göre, farklı ölçü, metrekare ve tasarımlara özel olarak elde edilir. Yapılacağı alana göre imal edilebilir. Eğer yapılacak alan çok geniş değilse, katlanabilir ya da sürgülü cam balkon sistemleri tercih edilerek balkon havalı bir ortam haine getirilebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM