İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.960,1600
 • EURO
  $0,9169
 • ALTIN
  $42.993,1500
 • BIST
  $156,3000
Tünel Branda İstanbul

Tünel Branda İstanbul

Tünel branda İstanbul  adından da anlaşıldığı gibi tünel çadır sistemidir. Tünel branda sistemi mekanlara göre tasarlanan ve montajı çelik konstrüksiyon yapılan bir branda modeli dir. Bu model genel olarak otel restaurant, cafe gibi işletmelerin giriş bölümünde tercih ediliyor. Tünel branda mekanlara katmış olduğu şıklık nedeni ile görsellik açısından oldukça sık tercih ediliyor. Tünel branda hemen her mekana uyum sağlayan […]

Tünel branda İstanbul  adından da anlaşıldığı gibi tünel çadır sistemidir. Tünel branda sistemi mekanlara göre tasarlanan ve montajı çelik konstrüksiyon yapılan bir branda modeli dir. Bu model genel olarak otel restaurant, cafe gibi işletmelerin giriş bölümünde tercih ediliyor. Tünel branda mekanlara katmış olduğu şıklık nedeni ile görsellik açısından oldukça sık tercih ediliyor. Tünel branda hemen her mekana uyum sağlayan bir branda modelidir. Kurulum için mekanda ölçüler alınarak keşif yapılır keşif sürecinin ardından müşterimize kullanılacak malzemeler konusunda bilgi verilir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda en uygun branda modeli tasarlanır ve imalatı için çalışma başlatılır. Yapılan tünel brandanın 5 iş günü içerisinde montajı ve kurulumu tamamlanır.

Yarasa Branda

Tünel branda İstanbul modellerimizden biri de yarasa branda modelidir. Yarasa branda görünümü itibariyle bir yarasayı  andırdığı için bu isim verilmiştir. Yarasa branda mekanlar gösteriş ve şıklık katan bir branda modelidir. Yarasa brandanın kullanıldığı alan kendini hemen belli eder ve kalitesi ön plana çıkar. Bu branda modelinde zengin renk çeşitliliği bulunur. Müşterimizin seçimine bağlı olarak her renkte yarasa branda üretilir. Yarasa branda kurulumu öncesinde mekanda keşif yapılır ve ölçü alınır. Sonrasında brandanın üretimi gerçekleştirir ardından kurulum aşamasına geçilir. Yarasa branda modelinin kurulumu işin boyutuna göre en az 5 iş günü içerisinde tamamlanır.

Pencere Brandası

Tünel branda İstanbul pencere brandası modeli ile pencerelere şıklık katıyor. Pencere brandası genel olarak evlerin pencerelerinde dekor amaçlı kullanılır. Pencere brandası yalnızca evlerde değil işletmelerde de pencerede dekoru için kullanılıyor. Pencere brandasının tek amacı yalnızca dekor değil aynı zamanda güneşi ve yağmuru pencereden uzak tutar. Bu sayede manzaranın daha rahat izlenmesine yardımcı olur. Pencere brandaları kumaş özelliği sayesinde rengi solmaz ve uzun yıllar kullanılabilir. Bu branda modeli isteğe bağlı olarak sabit ya da açılır kapanır bir şekilde üretilir. Pencere brandalarının kurulumu adetine ve ebatına göre 1 ya da 2 iş günü içerisinde tamamlanır. Pencere  branda fiyatları genel olarak üretildiği malzemeye göre belirlenir.

Şeffaf Fermuarlı Branda

Firmamızda şeffaf fermuarlı branda imalatı da yapılıyor. Şeffaf fermuarlı branda işletmeleri kötü hava koşullarından korunmak için tasarlanmış olan bir modeldir. Özel yapısı ile yaz veya kış aylarında işletmeleriniz bu branda sayesinde  açık kalacak. Ayrıca şeffaf branda dayanıklılık ve görsellik açısından en iyi branda modelleri arasında yerini alır.  Şeffaf yapısı sayesinde bu brandadan içerisi ya da dışarısı kolaylıkla görülebilir Manzaranın izlenmesine engel olmaz. Şeffaf brandalar her renkte üretildiği gibi renk seçimi tamamen müşterimizin tercihine bağlıdır. Şeffaf brandanın kurulum süresi ürün ebatlarına göre değişir. Ayrıca şeffaf brandanın  fiyatları da ürünün ebadına ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterir.

Kamelya Brandası

Firmamız olarak yağdı ya da kış bahçeleriniz için kaliteli ve dayanıklı kamelya brandası üretimi yapıyoruz. Kamelya brandası Mika yapısı sayesinde uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Bahçelere kattığı şıklık ve rahatlık açısından kamelya brandası sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Montajı kolaylıkla yapılır ve kolayca kaldırılıp başka bir yere taşınabilir. Kamelya brandalarında renk seçenekleri oldukça fazladır. Bu branda modelinin çatı kısmı branda ile kapatıldı gibi etrafı da şeffaf branda ile kaplanır. Bu sayede soğuk havanın tamamen kesilmesi sağlanır. Kamelya branda fiyatları kumaşın özelliklerine ve ürünün ebatlarına göre değişiyor. Kamelya branda ile yaz ve kış bahçelerinizde rahat ve keyifli vakit geçirirsiniz.

Balkon Brandası

Balkon brandaları ile evler güneşten yağmurdan ve kötü hava koşullarından korunur. Bu branda ayesinde balkonlarınızda rahatlıkla oturmanın keyfini yaşarsınız. Ayrıca bu brandalar evlerin dış görünüşüne farklılık katar. Firmamız olarak kaliteli ve rengi solmayan balkon brandası üretimi yapıyoruz. Balkon brandalarında renk seçenekleri oldukça fazladır. Montajından önce müşterimizin isteğine uygun renk belirlenir. Branda takılacak olan balkonun ölçüleri alınır sonrasında montajı yapılır. İsteğe göre balkon brandaları üzerinde baskı modeli de yapılıyor. Balkon branda fiyatları kalitesine ve ölçüsüne göre değişkenlik gösterir. Firmamızda  üretmiş olduğumuz her türlü branda modeli hayatınızı kolaylaştırıyor. Bize web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan ulaşarak istediğiniz modelde brandayı satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM