İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
Tenteci Kadıköy

Tenteci Kadıköy

Sahili ile sahhafları ile ismi ile özdeşleşen Fenerbahçe ile eşsiz Kadıköy’de hizmet veren şirket semtin ve çevre semtlerin branda tente ihtiyacını karşılamaktadır. Uzak semtlerden de gelen talepler üzerine hizmet ağını artıran şirket gün geçtikçe büyümektedir. Branda Tente Nedir? Branda tente genel olarak çadır gibi ürünleri,  su ve güneş olmak üzere zarar verebilecek etkilerine karşı çok sağlam […]

Sahili ile sahhafları ile ismi ile özdeşleşen Fenerbahçe ile eşsiz Kadıköy’de hizmet veren şirket semtin ve çevre semtlerin branda tente ihtiyacını karşılamaktadır. Uzak semtlerden de gelen talepler üzerine hizmet ağını artıran şirket gün geçtikçe büyümektedir.

Branda Tente Nedir?

Branda tente genel olarak çadır gibi ürünleri,  su ve güneş olmak üzere zarar verebilecek etkilerine karşı çok sağlam kumaşlardan ve sağlam polyesterden üretilen korunaklı yapılardır. Tenteler özellikle ticari işletme olarak çay nargile bahçeleri, parklar, havuzlar gibi yağmur ve güneşin verebileceği zararlardan korunmak için mekânlar da kullanılmaktadır. Ayrıca yük taşımacılığı yapılan kamyon ve tırlarda da kullanılır. Tenteci Kadıköy de özellikle bu hizmetleri vermektedir. Güneş ışıklarının ve yağmurun zararlı etkilerinden kaçınmak istenen  her yerde kullanılabilirler.

Pergola Tente - Motorlu Tente - TENTE Fiyatları | PergolaTente.com

Tente Çeşitleri Nelerdir?

Tenteci Kadıköy mağazalarında ya da sitelerinde de kolaylıkla bulabileceğimiz tente çeşitleri vardır. Tente dendiğinde bizlerin değil de bu işin içinde olan insanlar için akla gelen pek çok çeşitlilik ürün vardır. Bunların başında ise tabi ki de tente, mafsallı tente, körüklü tente, asma germe, sabit tente branda ve asma germe için kullanılan oldukça sağlam PVC membran sistemleri, kış bahçesi brandası, kamelya brandası, bahçe şemsiyeleri, plaj şemsiyeleri gibi ürünler gelmektedir. Tente kısaca söylemek gerekir ise hemen hemen her yerde kullanılmaktadır.

Mafsallar dediğimiz şey tentenin katlanabilmesi için gerekli sistemdir. Sadece sıcak havalarda değil de soğuk havalarda genelde kapalı mekân olarak adlandırdığımız cafe, restoran gibi mekânların dış duvar kısımları ve özellikle sigaranın yasak olduğu yerler de bu yasağı ihlal etmeden çözüm arayan işletmeler bu yönteme başvurmaktadır. Etrafı tente ve branda gerdirerek bu çözümü sağlayabilmektedirler. Kış aylarına nazaran yazın ise branda ve tente ürünlerine de daha fazla rastlamaktayız.

Özellikle sahil kumsal yerlerinde ve kafeler de rüzgârdan ziyade fazla güneş ışınlarından korunmak için kullanılmaktadır. Bununla beraber şahsi balkonlarda örneğin bunlarda yavaş yavaş kullanılmaya başlandı. Daha sonrasında ise ramazan ayını gözünüzün önüne getirirsek eğer kurulan büyük yemek çadırları veyahut toplantı yerleri bunlara güzel örnek olacaktır.

Tente ve Branda Nasıl Üretilir?

Özellikle tenteci Kadıköy yerinde bunlara yakından şahit olabilirsiniz. Yukarıda da teker teker anlattığımız bu ürünlerde kullanılan gerçekte sadece ama sadece tek bir malzeme vardır o da aklımıza ilk gelecek şey olan branda kumaşıdır. İçinde hali ile güneşe ve rüzgâra bununla beraber suya karşı koruyabilecek madde vardır. Tabi bunların işlemesi ve işletilmesi oldukça zahmet istemektedir.

Fiyatlar Nasıldır?

Her işin ciddi anlamda bir emeği ve zahmeti vardır. Bu işlerden iride tente ve branda işi olsa gerekir. Tenteci Kadıköy mağazası ellerinden geldiği kadar uygun fiyat vermeye çalışmaktadır. Ham madde ve işlemenin özellikle para tuttuğu bu dönemde ulaşım açısından da bir maliyeti vardır. Şirketler ödeme kolaylığı olarak kredi kartlarına uygun taksitler yapmaktadırlar. Böylece alıcı kişi ve kurumların cazibesi haline gelmektedirler.

 

Geri Bildirimler

Pek çok hizmetin en önemli noktası ürünleri aldıktan sonra geri gelen olumlu bildirimlerdir. Müşteri memnuniyeti her daim ilk adres olmalıdır. Bunca zaman yapılan işlerimiz ile daha iyi noktalara gelen şirketin başarı noktası da budur. Sadece olumlu bildirimleri almayan şirket özellikle de olumsuz bildirimleri dikkate almaktadır. Olumsuz geri bildirimleri dikkate alarak yapılan eksik noktaları düzelterek çok daha kaliteli ürünlere ortaya çıkarmaktadırlar. Hizmetin önemli anahtarı olan güvenilir hizmet parolasından hiçbir zaman vazgeçmemek gerekmektedir.

Mafsallı Tente

Mağazada bulunan ve üretilen bu ürün özellikle cafe ve lokantalarda kullanılmaktadır. Uzun ve geniş boyutları olan bu sistem gerekli yerlerde oldukça kullanışlıdır. Klasik tente sistemi diyebiliriz.

Kasetli Tente

Kasetli tente ise pek çok yerde görebildiğimiz katlanabilir ve uzunluğu ayarlanabilir tente sistemidir.

Körüklü Tente

Daha çok bankalarda kullanılan bir üründür. Evlerin balkonlarında da bu sistem kullanılmaya başlandı. Mesafe de iç ayarı ayarlanabilen sistemdir.

Raylı Sistem Tente

Özellikle kafelerin iç kabininde kullanılmaktadır. Sağlam bir ürün olan sistem yeri geldiğinde tamamı ile açılıp içerinin âdete bir açık hava olarak dizayn edilebilir ve içerinin hava alması sağlanabilmektedir.

Karpuz Tente

Genel olarak balkonların dış cephesinde kullanılan bir üründür.

KÖRÜKLÜ TENTE | GÜVENİLİR ÇADIR & BRANDA SİSTEMLERİ

Şeffaf Branda

Otantik mekânların vazgeçilmez ürünüdür. Özellikle kışın etrafı kapatmak için kullanılan ürünlerdir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM