İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.806,0000
 • EURO
  $0,7300
 • ALTIN
  $40.594,7400
 • BIST
  $143,2000
Tente Sistemleri Nedir?

Tente Sistemleri Nedir?

Temelde tente şeklinde çeşitli dış etkenlerden ve hava koşullarından etkilenmeyen bir tente sistemi gerçekleştirmektedir. İlk üretimde güneşten korunmaları için kumaşlar, tuvaller, çadırlar ve diğer ürünlerle üretilen tenteler, zaman geçtikçe daha işlevsel seçeneklere sahip oluyor. Günümüzde işletmeler için vazgeçilmez konfor unsurlarından biri haline gelmiştir. Tente Sistemleri restoran ve işletmeler, oteller ve etkinlik mekânları gibi birçok iç ve dış […]

Temelde tente şeklinde çeşitli dış etkenlerden ve hava koşullarından etkilenmeyen bir tente sistemi gerçekleştirmektedir. İlk üretimde güneşten korunmaları için kumaşlar, tuvaller, çadırlar ve diğer ürünlerle üretilen tenteler, zaman geçtikçe daha işlevsel seçeneklere sahip oluyor. Günümüzde işletmeler için vazgeçilmez konfor unsurlarından biri haline gelmiştir. Tente Sistemleri restoran ve işletmeler, oteller ve etkinlik mekânları gibi birçok iç ve dış mekânda kullanılmaktadır. Ev tipi tentelerin yanı sıra endüstriyel tente ve güneşlik çeşitleri de bulunmaktadır. Mağaza, butik ve işletmelerin vitrin sistemlerinde kullanılan ürünler özellikle açık bahçelerde kafe ve restoran gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Tente sistemlerinde ve yapı izni olmadan birçok alanda kullanılabilir. Tente sisteminin temel işlevi, kurulum alanını kötü hava koşullarının mevsimsel etkilerinden korumaktır ve evde veya işyerinde çok popüler bir uygulama olarak bilinir. Tente sistemi, mekânın daha şık ve hoş görünmesini sağlar ve kurulum izni olmadan tüm alanlarda kullanılabilir. İşletmelere  alan seçenekleri sunan bir tente sistemi ve kullanımı kolay özellikleri sizi zahmetsizce rahat ettirir. Tenteler reklam fırsatları sağlar, hava koşullarındaki değişikliklere dayanabilir ve şirketler için reklam ve promosyonu artırabilir.

BATEKS; Aksaray pergole tente,polikarbon tente, kasetli tente,raylı pergole,çatılı tente,çift açılır tente, şeffaf branda,kasetli tente,raylı tente,balkon tentesi Konya

Tente Sistemleri Neden Tercih Edilir?

Sadece dekoratif bir rol oynamakla kalmayıp, aynı zamanda dış mekânda daha fazla konfor ve konfor sağlayan tente tipi, temelde yağmur ve güneşten koruma sağlayabilmektedir. Bu sistem özellikle firmalar için avantajlıdır, çünkü iç mekânlarda sigara içebilirler, bu nedenle açık alanları ve bahçeleri kullanmayı tercih edebilirler. Havuz başı kullanımı, teras ve balkonlar, teraslar ve kamelya tarlaları için de kullanılmaktadır. Yazın ve kışın etkilenmeyen bir tente sistemi konfor ve güvenlik sağlayabilir.

Tente Nasıl Alınır?

Dışarıda geçirmeyi seven insanlar mümkün olduğunca çok şey yapmak isterler. Konuşacağınız veya yemek yiyeceğiniz yerin her zaman dışarıda olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Ancak bazı durumlarda mevsimsel koşullar buna izin vermez. Bazen doğrudan güneş ışığı ve bazen yağmur, insanların dışarıda vakit geçirmesini imkânsız hale getirir. Ayrıca bu tenteler, insanların yaşam alanlarını yağmur, kar, dolu, güneş veya rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarından korumak için kumaş, kumaş, ahşap veya alüminyum malzemelerden üretilen ürünler olarak firma içinde de kullanılabilir.  Görevlerini başarıyla tamamlayan bu tenteler uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Manuel sisteme ek olarak, otomatik sistemde tasarlanan tente tipi imalat özelliklerine göre farklı fiyatlarla sağlanacaktır. Üretimde kullanılan kumaşın kalitesinin yanı sıra katlama veya sarma sisteminin mekanik özelliklerine, kontrol modüllerine ve özelliklerine göre fiyat da belirlenmektedir. Bunun yanı sıra bahsi geçen tentelerin teminini internet sitelerinden gerçekleştirebilirsiniz.  Ayrıca kalite faktörüne göre tente fiyatında ne kadar tasarım yapılacağını hesaplayın ve metrekare formuna göre hesaplanması gerekmektedir. Ayrıca tente her türlü sisteme sahip olan firmamızda her bütçeye uygun model bulunmaktadır ve profesyonel çalışanlarımız tarafından gerekli olan kurulumu kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Tente Nerelerde Kullanılır?

Tenteler, geniş bir uygulama alanına sahip ürünlerdir. Mevsim gereği olumsuz hava koşullarından etkilenen tüm alanlarda kullanılabilir. Ülkemizde tütün ürünlerinin kapalı alanlarda tüketimi yasak olduğu için açık havada sigara içmek gerekmektedir. Bu nedenle kafe ve restoranlar genellikle tente kullanır. Her yaz otelimize tam hizmet verilecektir. Tente Sistemleri otel içerisinde direk güneş ışığı altında vakit geçiren misafirlerin güneşe maruz kalması cildine zarar verebileceği için bu alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Güneşten korunmak için tekstil satan dükkânlarda da kullanılabilir.

Uzun süre güneşe maruz kalan tekstil ürünleri griye döneceği için turizm sektöründe mağaza kullanmak genellikle ilk tercihtir. Evler, tenteler için ortak alan olarak da gösterilebilir. Çoğu evin kapalı alanları olmasına rağmen, balkonlar, teraslar veya teraslar gibi açık alanları da olabilir. Bu küçük alanlar, dışarıda vakit geçirmek ve ev konforunu yaşamak isteyenler için oldukça değerlidir. Tente, bu alanların en iyi şekilde korunması için de kullanılmaktadır.

Tente Fiyatları - Tente M2 Fiyatları - Fiyat Listesi - Arma Tente

Tentelerin Avantajları Nelerdir?

Ülkemizde mevsim koşullarının değişmesiyle Tente Sistemleri birlikte birçok ürün talep olmaya başlamıştır. Bu üstler tentelerdir. Böyle bir sistemle kendinizi çeşitli dış etkenlerden  korumanıza ve hayatınızı daha iyi ve sorunsuz hale getirmenize yardımcı olabilirsiniz. Özellikle güneş ışınları veya yağmur gibi doğal afetler insanları rahatsız edebilir ve insanlar üzerinde olumsuz etkilere neden olabilir. Ancak çevrenizdeki bu tür dış etkenlerden kendinizi korumak istiyorsanız en iyi çözümlerden birinin tente kullanmak olduğu söylenebilir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde tüm olumsuz etkilerden en kısa sürede korunma imkânına sahip olursunuz.

Tentenin kullanım alanına da baktığımızda birçok yerde  güvenle kullanılabilen bir ürün haline gelmiştir. Çevrenizi yazın ve kışın dış etkenlerden koruyun. Konforu ve güvenliği en iyi şekilde sağlanması gerekmektedir. Ortamın görsel olarak güzel görünmesine yardımcı olur. Kullanımı kolay bir yapıya sahiptir. Kısacası tente kullanımı her geçen gün artmakta, tente kullanımı insanlara çeşitli faydalar getirmiş, tente kullanımı insanlara çeşitli faydalar sağlamıştır. Bu tentelerin en iyi şekilde malzemelerden yapımı sağlanmakta ve profesyonel ekiplerimizle kurulumu sağlanmaktadır. Bu yüzden her türlü hizmeti siz değerli müşterilere sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM