İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.074,4400
 • EURO
  $1,1394
 • ALTIN
  $66.398,1400
 • BIST
  $206,5000
Tente Modelleri istanbul

Tente Modelleri istanbul

Tente modelleri istanbul tente yaptırmak isteyenlerin aradığı tüm özellikleri bulabileceği bir firma olarak hizmet vermektedir. Tenteler; güneş, yağmur, toz, rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarından korunmak için kullanılan sistemlerdir. Tente; çadır, bez ve branda gibi ürünlerden üretilmektedir. İlk imal edildiğinde güneşlik formunda üretilen tente günümüzde daha fonksiyonel kullanım seçenekleri bulunmaktadır. Tentenin istenilen renk ve desen seçeneğinin bulunması […]

Tente modelleri istanbul tente yaptırmak isteyenlerin aradığı tüm özellikleri bulabileceği bir firma olarak hizmet vermektedir. Tenteler; güneş, yağmur, toz, rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarından korunmak için kullanılan sistemlerdir. Tente; çadır, bez ve branda gibi ürünlerden üretilmektedir. İlk imal edildiğinde güneşlik formunda üretilen tente günümüzde daha fonksiyonel kullanım seçenekleri bulunmaktadır. Tentenin istenilen renk ve desen seçeneğinin bulunması kullanıldığı alanlara estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Tente Kullanım Alanları

Tente modelleri istanbul tente sistemlerini istenilen alanlara birçok renk, desen çeşitleri ile kurulumunu yapmaktadır. Ülkemizde mevsimsel şartların sürekli değişim göstermesi tente sistemlerini birçok alanda ihtiyaç haline getirmektedir. Tente sistemlerinin kötü hava koşullarının etkilerinden korunmanın yanında alanlara şık bir görünüm sağlamasından dolayı birçok işyerinde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Balkonlarda, bina önlerinde, bahçe, kafe, havuz başı, restoran pencere gibi birçok alanda kullanılan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde birçok mağaza, tenteyi şık görünümünden dolayı tercih etmektedir.

Tente Kullanım Avantajları

 • Tente sistemlerini kullanım kolaylığı ve avantajları sayesinde hemen hemen yerde görebilirsiniz.
 • Konfor ve güvenliği sağlar
 • Güneş, toz, yağmur, kar gibi dış etkilerden korur.
 • Kolay kullanım özelliği bulunmaktadır.
 • Görsel yönden ortamın estetik ve güzel görünmesini sağlar.
 • Birçok firma reklam amaçlı kullanır.
 • Dış etkenlerden koruduğu için kafe, balkon gibi yerlerde yaz-kış kullanma imkânı sunar.
 • Cam balkon sistemlerine göre daha ekonomiktir.

Mafsallı Tente

Tente modelleri istanbul da birçok kullanım alanına sahip mafsallı tente modelini bulabilirsiniz. Son dönemlerde insanların ve ticari kuruluşların yöneldiği tente modellerinin başında mafsallı tente gelmektedir. Kullanımı kolay ve uzun yıllar kullanılabilir olmasının yanında, bütçe açısından ekonomik bir üründür. Rahat açılıp kapanabilir ve son derece güvenlidir. Mafsallı tente dış etkilere karşı da kullanıldığı alanı en iyi şekilde koruyan bir sistemdir. Mafsallı tente kullanım alanları arasında ev, restoran, kafe, mağaza ve küçük işletmeler sayılabilir.

Pergola Tente

Tente modelleri istanbul ilinde raylı sistem ve uzaktan kumanda ile çalışabilen pergola sistemlerini bulabilirsiniz. Gölgelik anlamına gelen pergola kafe ve restoranlarda sıkça karşımıza çıkmaktadır. Güneş ışınlarına karşı en çok tercih edilen bir üründür, ayrıca su geçirmez özelliği bulunmaktadır. Pergola sistemleri istenilen zaman da açılıp kapanma özelliğine sahip olduğundan kafe ve restoranlara ekstra kullanım alanı sağlar. Ayrıca pergola sistemlerinin etrafı cam balkon sistemleri ile kapatılıp kış bahçesine dönüştürülebilir. Teras, bahçe ve balkon gibi alanlarda da kullanmak için elverişli bir üründür. Pergola sistemleri kullanım alanları genellikle restoranlar, çay bahçeleri, havuz başı, teras ve balkon gibi yerlerdir.

Körüklü Tente

Körüklü tente, ışığını yanlardan da kestiği için en kullanışlı tente türüdür. Estetik olarak da güzel bir görünüm sağlar. Bahçe veya vitrin önlerinde geniş bir gölge alanı oluşturulabilir ve güneşin içeriye ne kadar girebileceğini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Körüklü tentelerin, montaj sistemi kolaydır ve sessiz çalışırlar. Geniş kapsama alanı bulunur. Geniş alana sahip oldukları için yapımı bakımından daha zor üretilmektedir, fakat fiyat olarak diğer tente modellerine göre daha uygundurlar. Kullanıldığı alanı daha işlevsel özellik gösterdiği için balkon veya bahçelerde kullanıldığında tente boyu isteğe bağlı olarak ayarlanabildiği için, manzarayı da kapatma durumu olmamaktadır. Uzun yıllar kullanıma uygun bir üründür.

Tente Fiyatları

Tente modelleri istanbul hem kaliteli hem de bütçenize uygun tente modellerini sunar. Tente sistemleri fiyatları kullanılan ürünün çeşidine, tente sistemi yaptırmak istediğiniz alana, kumaşın kalitesine göre değişiklik gösterir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM