İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.830,4800
 • EURO
  $0,8905
 • ALTIN
  $41.865,0400
 • BIST
  $150,7000
Tente Branda Modelleri

Tente Branda Modelleri

Bir bölgeyi ya da eşyayı genellikle yağmur suyundan veya zararlı ışınlardan korumak amacıyla kullanılan ürünün ismidir. Bu nedenle brandalar su ve ışık geçirmezler. Tente ise branda ile oluşan bütündür. İkisi beraber çadır ürünleri adını alırlar. Bu sebeple brandalar hem kullanışlı hem de birçok işyerinin işini kolaylaştırmıştır. İnsanlar brandaları günlük birden fazla kullanım alanlarında değerlendirmektedir. Brandalar genellikle […]

Bir bölgeyi ya da eşyayı genellikle yağmur suyundan veya zararlı ışınlardan korumak amacıyla kullanılan ürünün ismidir. Bu nedenle brandalar su ve ışık geçirmezler. Tente ise branda ile oluşan bütündür. İkisi beraber çadır ürünleri adını alırlar. Bu sebeple brandalar hem kullanışlı hem de birçok işyerinin işini kolaylaştırmıştır. İnsanlar brandaları günlük birden fazla kullanım alanlarında değerlendirmektedir. Brandalar genellikle polyester kumaş iplik ipinden yapılmaktadır.  Bu kumaş suya karşı oldukça dayanıklıdır. Kışın soğuk hava şartlarına yazın ise güneş ışınlarının zararlı ışınlarından insanları, eşyaları korur.

Tente Branda Nerede Kullanılır

Brandalar hem kumaşının kalın, sert ve kaliteli olması hem de fiyatlarının cüzi miktarda olmasından dolayı birçok alanda alternatif olarak kullanılmaktadır. Buralar, yazın güneş ışınlarının zararlı etkilerinden dolayı kafeteryalar, kış ve yaz aylarında araba üzerinde, yaz aylarında bahçelerde, havuzlarda, kış bahçelerinde, çadırlarda, ev içinde bulunan eşyaların toz almaması için, şiddetli yağış ve rüzgârlı havalarda bitkilerin üzerine örtülmektedir. Görüldüğü üzere birçok kullanım alanına sahiptir. Ayrıca büyük tente branda modelleri sayesinde ramazan ayında birçok insana altında yemek verilmektedir. Yine sirklerde de kullanılmaktadır.

Tente Branda Modelleri 

Otomatik tente brandalar alüminyum kullanılarak yapılır. Yapı malzemesi en sağlam olan tentedir. Özellikle geniş sahalarda kullanılır. Mafsallı tente branda kullanım alanı en geniş olanlardan bir tanedir. Genellikle dükkân önlerinde balkonlarda kullanılır ve fiyatları oldukça uygundur. Körüklü tente branda ise ev balkonlarında kullanılır. Demir üzerine kumaş geçirilir. Genelde yağmur ve güneşten korur. Kasetli tente branda, modern olarak hazırlanmıştır. Kapandığında tüm malzemeler kaset içine girer. Yani pratik bir şekilde hazırlanmıştır. Kumanda denen bir aletle çalışır. Ayaklı tente branda, bunlar sabit ayaklar üzerine kurulmuş ve çift taraflı açılma özelliğine sahiptir. Karpuz tente branda, şekli itibariyle karpuza benzer. Genelde ev, pencere önü ve balkonlarda görüntüsü sebebiyle kullanılır. Win tente brandalar ise en ekonomik olanıdır. Kolaylıkla açılıp kapanabilir özelliğine sahiptir.

Tente Branda Özellikleri

Tente brandalar oldukça sağlam bir kumaş ve malzemelerden meydana gelmiştir. Suya karşı dayanıklıdır. Sıcak ve soğuğu kontrol altına alır. Tente branda modelleri ekonomik oldukları için kullanım alanları geniştir. Kaliteli kumaşlar kullanıldığı için yazın renk atmaz kışın ve yağmurlu havalarda yosun tutmazlar. Kullanıcıya birçok çeşidi ile farklı imkânlar sunmaktadır. Ayrıca farklı fiyat ve modelleri ile tente branda modelleri kişinin ekonomik durumuna uygun seçenekler de sunuyor. Tente branda sistemleri kullanıldığı yerler de estetik bir görünümünün yanında oldukça modern bir hava da katmaktadır. Tente brandalar uzun süre kullanım özelliğine de sahiptir. Yağmur ve sıcakta da koku yapmaz ve rahat bir şekilde kullanılabilir.

Tente Branda Neden Tercih Edilir

Bu çadır bezleri kolaylıkla kullanıldığı için birçok kesim tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca kullanacak kesimlere farklı modeller sunmaktadır. Koruyucu bir özelliğe sahiptir. İnsanlar işlettiği mekânların sık şık ve gösterişli olmasını istemektedirler. Çünkü bu şekilde insanları mekânlarına çekmektedir. Yani buraları cazip hale getirmektedir. Özellikle yazın açık havalarda tente brandalar oldukça önem arz etmektedir. Fiyatlarının uygun olması kullanacak kişilerin işini daha da kolaylaştırmıştır. Yağmurlu havalarda insanlar bu tentelerin altına sığınmaktadır. Açık havayı seven insanlar özellikle yanlarında tente branda bulundurur içini barınma amaçlı tercih ederler. Tente branda sistemleri sunduğu seçenekleri ile oldukça rağbet görüyor. Büyük yapılı ve küçük yapılı şekilde yani isteğe bağlı olarak hazırlanmıştır. Büyük brandalar genellikle kalabalık topluluk grupları için tercih edilmektedir. Tente brandalar için firmamızdan da hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM