İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.013,2200
 • EURO
  $1,0903
 • ALTIN
  $60.989,7800
 • BIST
  $193,2000
Teleskopik Şemsiye istanbul

Teleskopik Şemsiye istanbul

Teleskopik şemsiye istanbul modelleri günümüzde en çok tercih edilen bahçe şemsiye çeşitleri arasında yer almaktadır.  Teleskopik şemsiyeler insanların oturup dinledikleri, bir şeyler yiyip içtikleri, misafir ağırladıkları dış mekânlara oldukça hoş ve güzel dekoratif görünümü kazandıran yapıları ile ön plana çıkmaktadır. Kullanım özellikleri bakımından farklı özelliklerde üretilen bahçe şemsiyelerinde gurubunda yer alan teleskopik şemsiyeler, kolay açma […]

Teleskopik şemsiye istanbul modelleri günümüzde en çok tercih edilen bahçe şemsiye çeşitleri arasında yer almaktadır.  Teleskopik şemsiyeler insanların oturup dinledikleri, bir şeyler yiyip içtikleri, misafir ağırladıkları dış mekânlara oldukça hoş ve güzel dekoratif görünümü kazandıran yapıları ile ön plana çıkmaktadır. Kullanım özellikleri bakımından farklı özelliklerde üretilen bahçe şemsiyelerinde gurubunda yer alan teleskopik şemsiyeler, kolay açma kapama mekanizması ile neredeyse her alanda kullanımı tercih edilmektedir. Teleskopik şemsiye kullanımı yalnızca açma kapama mekanizması üzerinde bulunan kolu bir kenara hareket ettirerek kolay ve hızlı bir şekilde kapanmasını sağlamaktan ibarettir. Bu şemsiye modellerini ister kendi evinizin bahçesinde isterseniz de işletmelerinizin dış mekânından kullanım alanı yaratmak için kullanabilirsiniz.

Teleskopik Şemsiyelerin Kullanım Açısından Sağladığı Avantaj ve Kolaylıklar

Teleskopik şemsiye istanbul modelleri özellikleri ve kullanım kolaylığı bakımından günümüzde sıkça tercih edilen bahçe şemsiyeleri arasında yer alıyor. Bu ürünlerin kullanılma oranının yüksek olmasının en önemli sebebi ise neredeyse her alana ve bahçeye gerek işlevsellik açısından gerekse de estetik açısından uyum sağlamsından dolayıdır: kullanım sırasında sizlerin kendinizi yağmurdan rüzgârdan ve güneş ışınlarından koruyarak, kendinizi güvende hissetmesini sağlayan bir yapıya sahiptir.  Bahçelerinizi ya da oturma alanlarınız için şemsiye modelleri almak istediğiniz zaman hem şık görünümlü hem işlevsel hem de kolay kulanım olanağı sunan şemsiyeleri tercih edersiniz. Dolayısı ile teleskopik şemsiyeler bu konuda en ideal seçenek olacaktır. Çünkü teleskopik seçenekler kolay kullanım özelliği ile ön plana çıkmakta ve sizlere büyük avantaj sağlamaktadır. Açmak istediğiniz zaman boy uzunluğu istediğiniz şekilde ayarlanabildiğinden dolayı bu durum şemsiyelerinizi her ortama uyum sağlıyor, hem de sizleri işinizi kolaylaştırmaktadır.

 Teleskopik Şemsiye Özellikleri

Teleskopik şemsiye istanbul modelleri evinizi bahçesinde ya da çeşitli dış mekânlarınızda kullanımı ile ön planda olan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle yeme içme mekânlarına son derece şık ve dekoratif görünümler sunmaktadır. Çevrime kolu ile hareket eden ve kontrol edilen teleskopik şemsiyeler kullanıldığı alanda sizleri yağmur ve güneş ışınları gibi zararlı dış etkenlerden korumaktadır. Aynı zamanda kullanım sonrasında kolay toplanabilen şemsiyeler az yer kaplamaktadır. Kullanıldıktan sonra sadece çevirme kolu ile kapatılıp, ayakları ile bir kenarda saklanabilen bu şemsiyeler gereksiz yer kaplamama sorunu gibi olumsuz durumları da bulunmamaktadır.

Teleskopik Şemsiye Modelleri

Teleskopik şemsiye istanbul kare ve yuvarlak şekillerde üretilmektedir. Bu şemsiyeler de kumaş olarak akrilik kumaş, kesik elyaf kumaş ve polyester kumaşlar tercih edilmektedir.  Bu kumaşların her biri güneş ışınlarına karşı dayanıklı, uzun ömürlü yırtılma ve aşınma yapmayan rengini atmayan ve su sızdırmayan yapıya sahip olduğundan dolayı teleskopik şemsiye başta olmak üzere bütün bahçe şemsiyeleri üretiminde tercih edilmektedir. Genellikle düz kumaşlardan üretilen bu şemsiyeler ihtiyaca ve talebe göre baskılı, desenli ya da özel dual şekilde üretilmektedir. Her türlü hava şartlarında ve mekânlarda kullanımı mümkün olan bu teleskopik şemsiyeler farklı ebatlarda üretilmektedir.

Teleskopik Şemsiye Fiyatları

Teleskopik şemsiye istanbul ve diğer illerde farklı uygun fiyat seçenekleri ile değerini korumaktadır. Kullanıcılar bu şemsiyeleri sağladığı kullanım kolaylığı ve avantajları nedeni ile fiyatları pek önemsemektedir. Fiyatları şemsiyenin kumaş kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda en iyi fiyatı almak için üretici firmalar ile görüşme sağlamanız gerekir.  Kafe, restoran, otel, hastane, cadde, bahçe, gibi neredeyse her alanda ve dış mekânda kullanıma uygun olan teleskopik şemsiyeler birçok aracı firma ile de satışa sunulmaktadır. Ancak ihtiyacınız modelleri özel olarak üretici firmalardan satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM