İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.960,1600
 • EURO
  $0,9169
 • ALTIN
  $42.993,1500
 • BIST
  $156,3000
Tel Çit Branda İstanbul

Tel Çit Branda İstanbul

Tel çit branda İstanbul bölgesinde çok yaygın kullanılan ve çok farklı modelleri bulabileceğiniz bir üründür. Tel çit önceki yıllarda sadece bahçeleri kamu alanından ayırmak için kullanılan bir üründür. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde farklı modelleri üretilmiş ve dış mekan dekorasyonlarının aranan parçası haline gelmiştir. Evlerin bahçelerinde, restoranların açık alanlarında, iş yerlerinde ve diğer binaların dış mekan bölümlerinde çok […]

Tel çit branda İstanbul bölgesinde çok yaygın kullanılan ve çok farklı modelleri bulabileceğiniz bir üründür. Tel çit önceki yıllarda sadece bahçeleri kamu alanından ayırmak için kullanılan bir üründür. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde farklı modelleri üretilmiş ve dış mekan dekorasyonlarının aranan parçası haline gelmiştir. Evlerin bahçelerinde, restoranların açık alanlarında, iş yerlerinde ve diğer binaların dış mekan bölümlerinde çok sık tercih ediliyor.

Özellikle evlerin yaz bahçelerinde kullanılan bu ürün her türlü bina tasarımına özel olarak üretilebilir. Branda modelinin üretim malzemesi firmaya göre değişiklik gösterir. Farklı renklerde ürün bulmanız mümkündür. Ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmadan alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyoruz.  

Tel Çit Branda Özelikleri

Tel çit branda İstanbul modelleri bazı özellikleri taşır. Ürünlerin tercih edilme nedenleri sahip olduğu bu özellikleridir. Ürün özellikleri markasına göre değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte ortak özellikleri sıralayacak olursak;

 1. Boy ölçüsü isteğe göre değişiklik gösterebilirken en kalınlığı 0.5- 16 santimetre arasında değişiklik gösterir.
 2. Kumaş yapısı çok dayanıklıdır. %100 su geçirmez özelliktedir.
 3. Kumaşı kesinlikle leke tutmaz, dört mevsim kullanılabilir ve ultraviyole ışınlarını geçirmez.
 4. Polietilen malzemeden üretildiği için hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Sıraladığımız bu özelliklerin dışında, kumaş rengi kesinlikle solmaz, çit maddesi paslanmaz alüminyumdur ve kuşgözü fitil ile desteklenmiştir. Ürün satın alamadan önce kesinlikle özellikleri araştırılmalıdır.

Tel Çit Branda Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tel çit branda almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. İlk olarak ürün kullanım amacınızı belirlemelisiniz. Dekorasyon için alınan ürünler ile etraf kapatma ürünleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle kullanım amacı çok önemlidir. Bahçe  etrafında kullanılacak ürünler için doğru ölçü alınmalıdır Bu nedenle sipariş vermeden önce firma çalışanları mutlaka ölçü almak için alanı ziyaret etmelidir.

Kumaş yapısı ince olan ürünler rüzgarı kesmez. Sonbahar ve kış döneminde bahçe kullanılıyorsa mutlaka brandası rüzgarı engelleyen bir model tercih edilmelidir. Soğuk havanın etkin olduğu coğrafi bölgelerde yaşıyorsanız mutlaka dayanıklı ürün tercih edilmelidir. Son olarak satın aldığınız ürünün garanti süresini de sorgulamalısınız. Garantisi olmayan ürünleri satın almanızı tavsiye etmiyoruz.

Tel Çit Branda Kullanım Avantajları

Tel çit branda kullanımı büyük avantajlar sağlar. İlk olarak size özel ve aileniz ile keyifli vakit geçirebileceğiniz yeni bir ortam sahibi olabilirsiniz. Özellikle yazlık yerlerde yazın bahçenin ve güneşin tadını çıkartırken dış etkilere karşı daha korunaklı bir alan oluşturur. Sokak hayvanları ve kötü niyetli insanlara karşı bariyer görevi görür. Rüzgarın hızını kestiği için olumsuz havalardan etkilenme ihtimalini azaltır. Bahçe dekorasyonunda büyük bir rol oynar. Şık, göze hoş gelen  ve estetik bir bahçe dekorasyonu elde etmenize imkan tanır. Bu avantajlardan yararlanmanın tek yolu kaliteli ürün satışı yapan firmalardan hizmet almaktır. Profesyonel hizmetler her anlamda kazanç elde etmenizi sağlar.

Tel Çit Branda Fiyatları

Tel çit branda İstanbul fiyatları değişiklik gösteren bir listeye sahiptir. Üretiminde kullanılan kumaş yapısı, çit ölçüsü, hizmet süresi, işlem için gereken personel sayısı, ürün kalitesi, ürünün rengi ve piyasa değerleri göz önüne alınır. Son yıllara sektöre dâhil olan ve profesyonel hizmet vermeyen firmalar nedeni ile çok ucuz fiyat teklifleri görülebilir. Uygun fiyatlı olması nedeni ile müşterilere cazip gelebilir. Kullanım ömrünün kısa olması ve istenilen talebi karşılamaması nedeni ile insanlar mağdur olabilir. Bu nedenle sadece ürünün fiyatına bakılarak karar verilmesi yanlıştır. Uzun yıllar kullanılabilecek kalitede ve uygun fiyatlı ürünler tercih edilmelidir.

Tel Çit Branda Nereden Alınır?

Tel çit branda modelleri üretici firmaların satış mağazalarından, üretim yerlerinden ve internet sitelerinden satılmaktadır. İhtiyacınız olan ve bahçenizin dekorasyonuna uyum sağlayan ürün satın almak için firmaların sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Firmaların internet sitelerine özel olarak uyguladıkları kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ürün malzemeleri genellikle yurt dışından ithal edilir. Bu nedenle ücretleri belirlenirken kur fiyatları üzerinden hesaplanır. Ürün renkleri, modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi edinmeden karar vermemelisiniz. Ev ve iş yerlerinizin bahçelerinde uzun yıllar kullanabileceğiniz tel çit branda modellerini satın almalısınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM