İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Sürgülü Cam Sistemleri Ataşehir

Sürgülü Cam Sistemleri Ataşehir

Sürgülü Cam Sistemleri Ataşehir,  diğer sürgü cam balkon sistemlerine göre daha kapsamlı ve daha fazla yalıtıma sahiptir. Kaygan sistem dolayısıyla raylar ve üstündeki yatay camlar sayesinde balkonunuzun, ya da sürgülü cam yaptıracağınız alanın daralması gibi bir sorunla karşılaşmanız mümkün değildir. Sürgülü Cam Sistemleri Ataşehir,  yüksek katlı  ve teras balkonlarınızda sürgülü cam sisteminizin yapılmasını sağlayan, kaliteli ve […]

Sürgülü Cam Sistemleri Ataşehir,  diğer sürgü cam balkon sistemlerine göre daha kapsamlı ve daha fazla yalıtıma sahiptir. Kaygan sistem dolayısıyla raylar ve üstündeki yatay camlar sayesinde balkonunuzun, ya da sürgülü cam yaptıracağınız alanın daralması gibi bir sorunla karşılaşmanız mümkün değildir.

Sürgülü Cam Sistemleri Ataşehir,  yüksek katlı  ve teras balkonlarınızda sürgülü cam sisteminizin yapılmasını sağlayan, kaliteli ve bir o kadar profesyonel çalışan bir yerdir. Ataşehir sürgülü balkon ve cam çeşitleri kullanım ve rahatlık, estetik açısından alan darlığı yaşamamanız için seçilir.

Sürgülü Cam Sistemleri Ataşehir,  ürün kalitesine güvenerek ürün garantisini size sunmaktadır. Sürme cam sistemlerinin 2 çeşidi vardır. Bunlardan biri sürme cam sistemleri bir diğeri ise eşiksiz sürme cam sistemidir.

Sürme Cam, Balkon Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

Eşikli Sürme Cam Balkon, balkonların normalde bulunan alanının değişmemesini sağlar. Camlarda kullanılan özel alüminyum contolar sayesinde içeriye girme ihtimali bulunan rüzgar, toz, yağmur gibi olayların olmamasını sağlamaktadır. Balkonunuzda bulunan çıkış sistemlerini ve noktalarını bozmaz. Eşikli sürme cam balkon sisteminin geniş kasası vardır.

Sürgülü Cam Balkon Fiyatları Nasıldır?

Sürgülü cam sistemlerinin fiyat aralığı modeline ve kullanılan malzeme miktarına göre değişim göstermektedir. Balkonunuzun büyüklüğü ya da cam sistemi yaptıracağınız alanın büyüklük veya küçüklük oranına göre de fiyat oranı değişir.

Sürgülü Cam Balkon Sistemleri Neden Tercih Edilir?

Yüksek katlı apartmanlarımızın günümüzde çoğalması sebebiyle sürgülü cam balkon sistemlerine de talep artmaya başlamıştır. Günümüzde yapılan apartman dairelerinin balkonlarının büyük ve ferah olması nedeniyle balkonların kapatılmak istenmesi ve oranın da bir oda gibi kullanılması görülmektedir. Özellikle yaz aylarında arkadaşlarımız ve dostlarımızla beraber en güzel vakitleri geçirebileceğimiz balkonlarımız sürgülü cam sistemleri sayesinde keyifli bir hal almaktadır.

Kış aylarının ise soğuk olmasından dolayı balkonlar neredeyse kapatılmaktadır. Bu durumda devreye sürgülü cam balkon sistemleri girmektedir. Soğuk havayı içeriye minimum seviyede almak ile beraber toz, yağmur, rüzgarı kesmektedir. Bundan ötürü sürgülü cam balkon sistemleri taleplerinden dolayı büyük kazanç elde etmektedir.

Sürgülü Cam Balkon Sistemleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yağış oranı ve rüzgâr oranı fazla olan bölgelerde ve kentlerde yapılan cam ve balkon sistemleri diğer balkon ve cam sistemlerinden daha farklı ve daha özel olmalıdır, hazırlanmalıdır.

 • Balkon veya cam sisteminin yapılması gereken alanın önceden kontrol edilmesi ve ölçülerinin doğru bir şekilde alınması gerekmektedir.
 • Kullanılan malzemelerin uygun seçimi, alüminyum seçiminin önemli olduğunu belirtmek gereklidir.
 • Camın kalitesini ve dayanaklığının kontrolünün sağlanması gerekmektedir.
 • Sızma yapmaması için kullanılan malzemelere dikkat edilmesi gerekir.
 • Kilitlenme sisteminin özenle seçimi oldukça önem arz etmektedir.
 • Renk seçimini istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Cam Balkon Sistemleri Güvenilir Midir?

Bütün cam ve balkon sistemlerinde kilit sistemi mevcuttur. Bu nedenle dairelerinizle ve işyerlerinde bu güvenlik yeterli olacaktır. Merkezi kilit sistemi dediğimiz bu sistem, kafe ve restoranlarda yeterli gelmemektedir. Bu sebeple elektronik merkezi koruma yapılmaktadır.

Cam balkon sistemlerinin işlem gördüğü mekânlar kolay kullanımı ve tercih edilen renkleriyle balkonlarınıza şıklık ve kalite katmaktadır. Farklı ve daha kaliteli malzemelerin kullanılması ısı ve ses olayının da önüne geçecektir. Balkon ve cam sisteminde kullanılan paneller iki tarafta da toplanabilir özelliğe sahiptir.

Bu nedenle manzaranın önünü kolaylıkla açmış olursunuz. Sürgülü cam ve balkon sistemleri, filmli olabilir dışarıdan evinizin ya da işyerinizin görülmemesi için size yardımcı olur. Kullanılan ikili cam sayesinde de ses olasılığını kesmiş olursunuz. Bazı apartman daireleri, cadde üzerinde veya işyerleri cadde üzerinde olduğundan dolayı içeriye oldukça fazla gürültü girmektedir. Bu nedenle evinizde veya işyerinizde araba akışının seslerini en az seviyeye indirilmesi için çift cam sistemleri kullanılmaktadır. İşyerinizde toplantılarınızın daha verimli bir hale gelmesi için çift cam sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Sürgülü Cam Sistemleri Ataşehir, camlarında 5’li ray sistemleri kullanılır. Sürgülü cam sistemleri 8mm 10mm kalınlığındadır. 500 kg ağırlığa ve darbeye dayanıklıdır. Alt taşıma özelliği vardır, ayrıca özel müşterilerimiz için mekanizma kilidi kullanılabilmektedir. Kullanılan aksesuarlardaki ürünler tamamen çeliktir. Tercih edilen cam çerçevelerde, paslanmaz ve tamamen çelik malzemeler kullanılmaktadır. Ürünlerimizin tamamen güvenlik açısından garantileri mevcuttur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM