İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.806,0000
 • EURO
  $0,7300
 • ALTIN
  $40.594,7400
 • BIST
  $143,2000
Sürgülü Cam istanbul

Sürgülü Cam istanbul

Cam balkon sistemi sayesinde evinizi veya işyerinizi yağmur, dolu, fırtına ve kar gibi iklim şartlarına göre çok daha korunaklı bir hale getirebilirsiniz. Fakat bunun için en kaliteli ve sağlam ürünü seçmenizde yarar olacaktır. Aksi halde olası bir durumda kırılabilir veya çatlayabilir. Bu nedenle cam taktırmak istediğiniz zaman sürgülü cam istanbul gibi bir firmadan destek alabilirsiniz. Cam Balkon Oldukça kullanışlı olup […]

Cam balkon sistemi sayesinde evinizi veya işyerinizi yağmur, dolu, fırtına ve kar gibi iklim şartlarına göre çok daha korunaklı bir hale getirebilirsiniz. Fakat bunun için en kaliteli ve sağlam ürünü seçmenizde yarar olacaktır. Aksi halde olası bir durumda kırılabilir veya çatlayabilir. Bu nedenle cam taktırmak istediğiniz zaman sürgülü cam istanbul gibi bir firmadan destek alabilirsiniz.

Cam Balkon

Oldukça kullanışlı olup raylı bir sisteme sahip olan bu cam balkon günümüzde çok yaygın bir hale gelip cam taktırmak isteyen kişiler için öncelikli olarak tercih edilmektedir. Hem açma ve kapaması açısından, hem korunaklı oluşu, hem de temizliği açısından en çok tercih edilen model olabilmektedir. Bunun yanı sıra görünüm açısından çok güzel bir görüntüye sahip ve çok fazla kullanışlı bir üründür. Bu nedenle evler de kullanıldığı kadar iş yerleri içinde kullanılmaktadır. Oldukça avantaja sahip olan sürgülü cam istanbul sayesinde kişiler kendini ferah ve rahat bir ortan içerisinde hissedebilmektedir.

Ayrıca camlı balkon sayesinde evler daha güzel ve hoş gözükmektedir. Bu nedenle bu sistem sayesinde evin maddi olarak değeri de yükselebilir. Özellikle bir evin balkonu için olmazsa olmaz sistemi sürgülü camdır. Çünkü genellikle cam balkon sayesinde fazlalık eşyalar balkona konulabiliyor ve yaz, kış her zaman çamaşır kurutmak için balkon tercih edilebiliyor. Bu nedenle bütün eşyaların ve çamaşırların kış ayında yağmur gibi durumlara karşı korunması için en iyi avantajı sürgülü cam istanbul sağlıyor.

 

Cam Balkon Neden Tercih Edilmelidir?

Günümüzde özellikle konforlu ve rahat bir balkon özelliğine sahip olabilmek için bu tür sistemler iki şekilde olabilmektedir. Birisi katlanır cam, diğeri ise sürgülü camdır. Camlı balkon tasarımı sayesinde evin hiç bir şekilde hiç bir yerine zarar gelmez ve özellikle de evin görüntüsünü daha güzel bir hale getirebilir. Ayrıca balkon sistemleri evi doğal iklimlerin yanı sıra gürültü kirliliği, toz ve polen gibi her şeyden koruyabilir. Bunun yanı sıra ısı yalıtımı oldukça kuvvetli olduğu için ses ve ısı konusunda da oldukça avantaj sağlar. Kış ayında soğuk havadan koruyacağı gibi, yaz ayında da sıcak havadan korunmasını sağlar. Bu nedenle her evin balkonu için olmazsa olmaz sistemler diyebiliriz.

Sürgülü Cam Balkonun Avantajları Nelerdir?

Her mevsim hava şartlarından etkilenmeden her zaman rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar, doğal iklim olayları olarak yağmur, kar ve soğuk hava gibi bütün dış etkenlerden balkonunuzu korur. Daha çok kış mevsiminde balkonu daha rahat ve daha özgür bir şekilde kullanabilirsiniz. Çamaşır kurutmak için oldukça bir avantaj sağlar. Kış ayında bile çamaşırlarınızı balkonda kolay bir şekilde kurutabilir ve ev ortamını çamaşırlarınız yüzünden sağlıksız bir ortamdan kurtarmayı sağlar. En önemlisi ise çocuklu bir aile için oldukça güvenli bir sistem sağlar. Bu sayede çocuğunuz balkonda rahat ve güvenli bir şekilde oyunlar oynayabilir.

Cam Balkon Çeşitleri Nelerdir?

Cam balkon sistemleri kalınlıklarına ve renklerine göre farklılık göstermektedir. Kalın cam balkon için en ideal kalınlık 8 mm ve 10 mm’dir. Ayrıca bu camların en büyük özelliği ise temperli cam olmasıdır. Bu camlar 700 derecelik bir ısıda ısıtıldıktan sonra şoklama tekniği nedeniyle üretilerek kalite testinden geçirilir. Bu temperli camın olmazsa olmaz özelliği ise düz camlara  göre beş kat daha dayanıklı olmasıdır. Bu cam diğer cama göre daha dayanıklı olduğu için kırılma durumunda yalnızca çatlar ve küçük parçalara bölünerek dökülür. Düz camlarda olduğu gibi kırılıp, geniş parçalara bölünmez. Bu yüzden camın bölünme gibi bir durumu olmadığı için camın patlaması veya camdan dolayı bir yaralanma gibi riskler ortadan kalkar.

Cam balkon sisteminde en çok kullanılan renkler ise füme ve şeffaf olan renklerdir. Bu iki rengin dışında bronz ve yeşil renk seçenekleri de müşteriler için tercihler arasında yer almaktadır. Cam seçimi için camın kalınlığı, rengi ve temperlenmiş özelliği dışında asıl önemli konu ise camın menşei olmasıdır. Ülkemiz dolayısı ile şişe cam gibi ürünler ana üreticiler sayesinde tercih edilmektedir.

Bu nedenle de bu tarz güvenilir camları kullanmak daha sağlıklı ve güvenlik açısından da en doğru olandır. Tüm bu gibi durumlar nedeni ile firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM