İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Su Geçirmez Tente Modelleri istanbul

Su Geçirmez Tente Modelleri istanbul

Su geçirmez tente modelleri istanbul pek çok alanda kullanılıyor. Çiftliklerde, bahçelerde, havuz kenarında, açık sahalarda, inşaat bölgelerinde, kamyon tepelerinde, garajlarda, teknelerde ve daha pek çok alanda rahatlıkla kullanılıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere su geçirmez özelliğe sahip olup yağmurlu ve yağışlı havalarda kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Kamyon ve tır gibi araçların üzerinde de bu nedenle kullanılıyor çünkü […]

Su geçirmez tente modelleri istanbul pek çok alanda kullanılıyor. Çiftliklerde, bahçelerde, havuz kenarında, açık sahalarda, inşaat bölgelerinde, kamyon tepelerinde, garajlarda, teknelerde ve daha pek çok alanda rahatlıkla kullanılıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere su geçirmez özelliğe sahip olup yağmurlu ve yağışlı havalarda kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Kamyon ve tır gibi araçların üzerinde de bu nedenle kullanılıyor çünkü eşyalara hiçbir şekilde ıslaklık vermeyerek hasar görmeden taşınmasını sağlıyor.

Su geçirmez tente modelleri güneş ışınlarına ve UV ışınlarına karşı da dayanıklı olup sıcağı da geçirmiyor. Güneşi kullanıldığı alana göndermeyerek hem ortamın daha serin kalmasını sağlıyor hem de ortamı güneş ışınlarının verebileceği zararlardan koruyor. Bu sayede dışarıda yani açık havada vakit geçirmeyi sevenler insanlar gezmesini daha keyifli hale getirebiliyor. Doğaseverler için çok büyük kolaylıklar sağlayarak eğlencenin yarıda kalmasını önlüyor.

Su Geçirmez Tente Kalitesi

Su geçirmez tente modelleri istanbul birçok görevi yerine getirerek dışarıdan vazgeçemeyenlere keyifli vakit sunuyor. Kaliteli kumaşlardan üretildiği için de su geçirmiyor ve dört mevsim rahatlıkla kullanılıyor. Kışın yağmuru ve kışın soğuk havasını, yazın güneşi ve güneşin sıcaklığını iletmediği için çok sık tercih ediliyor. Böylelikle doğaseverler ne yazın ne de kışın keyif yapmaktan geri kalmıyor.

Su Geçirmez Tentelerin Üretimi

Su geçirmez tente modelleri istanbul PVC malzemeden üretilip pek çok özelliği de bünyesinde barındırıyor. Hem yüksek kaliteli bir malzeme olan PVC ile üretildiği için hem de tente kullanımına uygun tasarımlar yapıldığı için kullanması da son derece basit ve kolay oluyor. Her şeyden önce değişik iklim şartlarında, yağmurlu havalarda ya da nemli ortamlarda suyu hiçbir şekilde geçirmiyor. Bu nedenle ister dar alanlarda ister geniş ortamlarda rahatlıkla kullanılıyor.

Su Geçirmez Tente Modelleri Özellikleri

Su geçirmez tente modelleri istanbul yukarıda da belirtildiği gibi farklı özelliklere sahiptir. Su geçirmezlik özelliğinin yanı sıra farklı iklimlere de kolayca uyum sağlıyor. Örneğin yaz aylarında da rahatlıkla kullanılıyor. Kirlendiği zaman kolayca yıkanabiliyor ve su çekmediği için kısa sürede kuruyor. Makinede yıkarken en kısa programda yıkamak bile lekeleri anında götürüyor çünkü su geçirmez tente aynı zamanda lekeyi de tutmuyor.

Su geçirmez tente rutubet de oluşturmuyor. Çünkü hava alan nefesli kumaşa sahip olup terleme yapmıyor. Oluşabilecek hasarlara karşı da yüksek derece dayanıklılık sağlıyor. Kolay kolay kopma, aşınma, delinme ve yırtılma gibi deforme olaylara maruz kalmıyor. Dayanıklı olduğu için de uzun yıllar boyu güvenle kullanılabiliyor. Bu nedenle gerektiği durumlarda çadır üstüne bile konularak izole sağlanabilir.

Çok Yönlü Çözüm Su Geçirmez Tente

Su geçirmez tente modelleri istanbul farklı ortamlarda kullanıldığı için çok yönlü çözümler sunuyor. Dış ortamda keyif kaçırabilecek pek çok etken bulunuyor ve su geçirmez tente modelleri bu etkenlerin hepsini yok ediyor. Kullanım alanına göre modeller de farklılık gösteriyor. Düz renkli modeller, sade ton model, desenli modeller ve pileli tente modelleri farklı alanlarda kendini gösteriyor. Canlı renkler su geçirmez tente modellerinde daha fazla kullanılıyor.

Su geçirmez tente modelleri tercih edilen tentenin boyutuna göre, rengine göre ve modeline göre değişim gösteriyor. İşlevselliği ve ürün kalitesi de fiyat belirleme konusunda yardımcı etkenler arasında yer alıyor. Ancak şunu bilmek gerekir ki su geçirmez tente uzun yıllar kullanılmak isteniyorsa önceliği ürünün fiyatına değil kalitesine vermek gerekiyor. Böylece bir tık pahalı fiyata uzun süre Su geçirmez tente kullanımı gerçekleşebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM