İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Su Geçirmez Branda Fiyatları 

Su Geçirmez Branda Fiyatları 

Branda açık alanlarda güneş ışınlarından ve kötü hava şartlarından korunmak için kullanılan bir araçtır. Brandaların bahçe, havuz, teras, restoran ve kafe girişlerinde kullanımı oldukça yaygındır. Yağış ve güneşten korunurken aynı zamanda açık hava keyfini sürmek için tercih edilmektedir. Temel işlevi kullanıldığı alanı yağış ve güneş ışınlarından korumak olan branda birçok alanda kullanılmaktadır. Su geçirmez branda […]

Branda açık alanlarda güneş ışınlarından ve kötü hava şartlarından korunmak için kullanılan bir araçtır. Brandaların bahçe, havuz, teras, restoran ve kafe girişlerinde kullanımı oldukça yaygındır. Yağış ve güneşten korunurken aynı zamanda açık hava keyfini sürmek için tercih edilmektedir.

Temel işlevi kullanıldığı alanı yağış ve güneş ışınlarından korumak olan branda birçok alanda kullanılmaktadır. Su geçirmez branda ile yapılan ürünler; körüklü, sabit, raylı, mafsallı tente çeşitleri, minder, çadır, havuz ve plaj şemsiyeler gibi daha birçok alanlarda kullanılan ürünlerdir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değişiklik gösteren pek çok branda ürünü mevcuttur. Uzun süre dayanıklı yapısıyla güneş ve yağışlardan korunmak için çok tercih edilen bir üründür.

Branda Kullanım Alanları

Brandalar kullanım alanları olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Evlerin balkon ve teraslarında, işyerlerinin cam ve girişlerinde dekorasyon olarak, kafe ve restoranlarda açık alanları oturuma açma gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Su geçirmez özellikte olması tercih nedenlerinin başında gelmektedir. Havuz ve bahçelerde kullanımı oldukça yaygındır.

Branda kapalı alanlar dışında kamyonet tır gibi araçlarda taşınan malzemelerin güneş ya da yağışlardan zarar görmemesi için kullanılır. Yat ve teknelerde de kullanılarak kötü hava şartlarından korunulur.  Saman, arpa gibi ürünlerin yağışlardan etkilenmemesi için su geçirmez branda kullanılır. Dört bir kenarı dikişli ve paslanmaz çelik pullar ile çadırların dikimi yapılarak kullanıcıların işi kolaylaştırılır.

Neden Branda Kullanılır?

Branda bahsettiğimiz gibi evden işyerine bahçeden havuza pek çok alanda kullanılan bir araçtır. Tüm bu alanlarda kullanılmasının altında yatan tek bir sebep vardır aslında oda güneş ışınlarından ve yağışlardan korunmak. Korunmanın dışında bazı işyerlerinde görsel olarak dikkat çekmek amaçlı ve dekor amaçlı pencere üzerinde ve girişlerde de brandalar kullanılmaktadır.

Depolarda yağışlardan etkilenebilecek ürünlerin korunmasında da çok önemli bir yere sahiptir. Kamyonet ve tır gibi araçlarda ürünler taşınırken branda yardımıyla kötü hava şartlarından ve güneşten etkilenmeleri engellenmiş olur.

Teleskopik Tente Sarı-Beyaz 250x130 cm - Bauhaus

Su Geçirmez Brandalar

Kullanım amacı kötü hava şartlarından korunmak olan brandaların su geçirmez özellikte olması çok önemlidir. Dört mevsim kullanıma uygun bir şekilde üretimleri yapılmaktadır. Su geçirmez branda kumaşı -25°C soğuğa ve +75°C sıcağa dayanıklı bir kumaştır.

Su geçirmez branda fiyatları tercih edilen ebat ve kalitelerine göre değişiklik göstermektedir. Su geçirmez brandaların kurulumu oldukça kolaydır. Özel alüminyum profiller ile kurulumu sağlanmaktadır. Bazıları fermuarlı şekilde üretilerek genelde balkonlarda kullanılır. Su geçirmez brandalar ayrıca  güneş ışınlarına karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Su Geçirmez Branda Kullanmanın Avantajları

Su geçirmez branda kullanılan mekânlarda yağışlı günlerde bile açık hava keyfi yaşanabilir. Günümüzde kapalı alanlarda sigara içme yasağıyla birlikte artık restoran ve kafe gibi mekânlarda açık alanlar branda yardımıyla sigara içilebilir alanlara çevrilmektedir.

Çeşitli iş yerlerinde personelin dinlenme saatlerinde vakit geçirebilmeleri için yine brandalar yardımıyla açık alanlarda ortamlar oluşturuluyor. Tüm bu alanlarda kullanılan brandaların su geçirmeyen özellikte olması 4 mevsim kullanımları için önemli bir etkendir. Bu anlamda kullanıcılarına büyük bir konfor sağlar.

İstenilen renk ve boyutlarda üretiliyor olması kullanılan alanların dekorasyonuna katkı sağlayacaktır. Uzun yıllar yıpranmadan kullanabilme özelliğine sahiptir. Solma ve yıpranma olmadan uzun süreli kullanımlara dayanıklıdır. Su geçirmez branda saman arpa gibi ürünlerin yağış görmemesi için de çadır olarak kullanılır. Kenarları dikili ve pullu çadır şeklinde dikimleri yapılmaktadır.

Çatalca Tenteci - Koçer Tente istanbul Tenteci

Su Geçirmez Branda Fiyatları

Su geçirmez branda fiyatları sipariş edilen brandanın boyutuna kumaş çeşidine göre değişmektedir. Kullanılacağı alana göre ebatları da değişen brandalar için tek bir fiyat sunmak doğru olmayacaktır. Su geçirmez branda fiyatları kalite ve boyutlarına göre çeşitlilik göstermektedir.

Firmamız su geçirmez kumaşlar ile birinci sınıf kalitede branda üretimi yapmaktadır. İstenilen ölçülerde hazırlanan brandalar zamanında teslim edilir ve montajı yapılır. Kullanacağınız alana uygun renk tercihleri mevcuttur. Su geçirmez branda fiyatları incelendiğinde firmamızın uygun fiyatlarıyla karşılaşacaksınız.

Daima müşteri memnuniyetini ilke edinerek üretimlerimizde kaliteyi çok önemsiyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretimlerimize yön veriyoruz. Deneyimli ekibimizle modern çalışmalar yapmaktayız.  Sizler de su geçirmez brandanın avantajlarından faydalanmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede üretilip kurulumu yapılmak üzere adresinize teslim edilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM