İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Spor Tesisi Branda Kaplama istanbul

Spor Tesisi Branda Kaplama istanbul

Spor tesisi branda kaplama istanbul isminden de anlaşılacağı üzere spor kompleksinde tercih edilen kaliteli brandalardır. Geniş renk tasarımlarına ve modellere sahip olan spor tesisi branda kaplama bu sayede spor komplekslerinin beklentilerini karşılıyor. En iyi kumaştan üretilen bu kaliteli branda kaplaması bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Halı saha, spor kompleksi ve daha geniş ölçekteki spor […]

Spor tesisi branda kaplama istanbul isminden de anlaşılacağı üzere spor kompleksinde tercih edilen kaliteli brandalardır. Geniş renk tasarımlarına ve modellere sahip olan spor tesisi branda kaplama bu sayede spor komplekslerinin beklentilerini karşılıyor. En iyi kumaştan üretilen bu kaliteli branda kaplaması bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Halı saha, spor kompleksi ve daha geniş ölçekteki spor tesislerinde 4 mevsim boyunca kullanılan branda kaplama 2019 yılında en uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden satılıyor. Kullanımı oldukça kolay olmasının yanı sıra kolay montaj edilebilmesi sayesinde branda firmasından destek alınmasına gerek yoktur. Şık ve estetikli dizaynı sayesinde spor kompleksinin daha şık ve gösterişli olmasını sağlıyor.

Spor Tesisi Branda Kaplama Özellikleri

Spor tesisi branda kaplama istanbul birçok özelliklere sahiptir. Bu sayede gerek yurtiçi ve gerekse de yurtdışı spor kompleksleri tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Bu kaliteli brandaların en önemli özelliklerinden biri genellikle şeffaf yani iç alanı doğrudan dışa yansıtabilmesidir. Bu sayede izleyicilerin spor müsabakalarını doğrudan dışarıdan da izlemesini sağlıyor. Spor tesislerinin bir numaralı tercihi olan brandalar farklı tasarımlara ve modellere sahiptir. Bununla birlikte en kaliteli kumaş malzemesine sahip olduğundan yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarından da etkilenmesi söz konusu değildir. Talep edilmesi durumunda ayrıca değişik renklerden, tasarımlardan da özel olarak ve ek ücretsiz bir şekilde üretilebiliyor. Spor tesisi branda kaplama her çeşit spor sahalarında rahatlıkla uygulanabilen profesyonel ve modern branda tipleridir.

Spor Tesisi Branda Kaplama Avantajları

Spor tesisi branda kaplama istanbul avantajlarıyla da dikkat çekiyor. Özenli bir şekilde hazırlanan bu brandaların en önemli avantajlarından biri kaliteli kumaştan üretilmesi ve bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilmesidir. Bu sayede spor komplekslerinin ek maliyete girmesi de söz konusu değildir. Branda kaplamanın en önemli avantajlarından biri de birçok branda modeline göre daha düşük fiyat tarifesine sahip olmasıdır. Bu sayede spor tesislerinin ekonomik anlamda da avantajlı olması söz konusudur. Bu brandaların sağladığı önemli avantajlardan biri de aradan uzun yıllar geçmesine rağmen yırtılması, deforme olması kolayca söz konusu olmamasıdır. Uygun ortamda ve şartlarda uygulandığında minimum 10 yıl süreli bir garanti hizmeti sunuyor. Spor tesisi branda kaplama spor tesisi üst kısmını tamamen kapatıyor. Bu sayede yağmur ve kar yağışının olumsuz etkilerinden tesisi tamamen koruma altına alıyor.

Spor Tesisi Branda Kaplama istanbul Kullanım Alanları

Spor tesisi branda kaplama istanbul tüm spor tesislerinde kullanılabiliyor. Her ebattan halı sahalarda, bireysel spor komplekslerinde, vakıf spor komplekslerinde, eğitim kurumları spor komplekslerinde, sağlık kurumları spor komplekslerinde, huzurevi spor komplekslerinde ve daha birçok farklı alanlarda hizmete sunulan spor komplekslerinde branda kaplamaya rastlanabiliyor. Avrupa kalite standartlarından üretilen spor tesisi branda kaplama 81 ilimizden yoğun olarak tercih ediliyor. Kurumsal branda firması tarafından satılan spor kompleksi branda kaplama modern üretim atölyesinde profesyonel kadro üzerinde üretiliyor. Yurtdışına da gönderilen bu branda modeli spor tesislerinin tüm dış faktörlerden korunması amacıyla hizmete sunuluyor.

Spor Tesisi Branda Kaplama Fiyatı

Spor tesisi branda kaplama istanbul fiyat listesi firmadan firmaya değişkenlik gösteriyor. Türkiye’de spor tesisi branda kaplama üretimi yapan pek çok firma yer alıyor. Ancak bu firmaların arasında amatör yani henüz sektörde yerini yeni almış firmalar da mevcuttur. Bu tarz branda firmalarında spor tesisi branda kaplama fiyatları yüksek olabiliyor. Dolaysıyla ekonomik anlamda tasarruf edilmesi ve garanti kapsamında branda kaplama satın alınabilmesi açısından kurumsal ve profesyonel istanbul branda firması tercih edilebilir. Branda firmasından istenilen tarz ve renk tonundan spor kompleksi branda kaplama satın alınabilir. Ürün hakkında firmanın kurumsal sitesinden geniş bilgiler ve 2019 güncel fiyat listesi talep edilebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM