İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Şişli Branda Tente

Şişli Branda Tente

Şişli branda tente farklı modellerdeki branda ve tenteleri piyasaya sunuyor. Brandalar genel itibariyle su ve ışık geçirmeyen kalın kumaşlardan üretilen ve çok amaçlı olan malzemelerdir. Branda, gölgelik görevi gören ve tente yapımında da kullanılan bir üründür. Brandalar genelde kafe ve çay bahçelerinde kullanılır. Ancak kullanım alanları çok fazladır. Branda ve Tente Kullanım Alanları Şişli branda tente diğer […]

Şişli branda tente farklı modellerdeki branda ve tenteleri piyasaya sunuyor. Brandalar genel itibariyle su ve ışık geçirmeyen kalın kumaşlardan üretilen ve çok amaçlı olan malzemelerdir. Branda, gölgelik görevi gören ve tente yapımında da kullanılan bir üründür. Brandalar genelde kafe ve çay bahçelerinde kullanılır. Ancak kullanım alanları çok fazladır.

Branda ve Tente Kullanım Alanları

Şişli branda tente diğer yerlerde de üretilen ve birçok amaç için kullanılan ürünlerdir. Brandaların kullanıldığı yerlerden bahsedecek olursak bunlara kafeler, restoranlar, çay bahçeleri, kış bahçeleri, inşaat sektörü, otomotiv sektörü, tekstil sektörü gibi birçok sektörü ve işyerini örnek verebiliriz. Kafe ve çay bahçelerinde kötü hava şartlarından korunmak için kullanılırken inşaat sektöründe yapı malzemelerinin üstlerinin örtülmesi için kullanılır.

Bunun yanında tekstil sektöründe ise taşıma torbası olarak da kullanılır. Otomotiv sektöründe de arabaların üstlerini örtmek için bu brandalar tercih ediliyor. Tenteler ise brandalardan yapılır ve bu yüzden brandaların kullanıldığı bazı yerlerde tenteler de kullanılıyor. Bu alanlar ise yine kafe ve restoranlar, mağaza ve butikler, evlerin balkon, teras ve bahçeleri gibi açık oturma alanlarıdır. Tenteler küçük büfe ve bakkalların önlerinde de kullanılıyor.

Aras Tente ve Pergole Sistemleri

Tente Çeşitleri

Şişli branda tente üreten yerlerden sadece biridir. Birçok yerde branda ve tente yapılır çünkü kullanım alanları çok geniştir. Kullanılacak alana göre tente modelleri farklılık gösterir. Bu tentelerin çeşitlerini mafsallı, raylı, çift açılır, pergola, kasetli, sabit, motorlu, otomatik ve körüklü tenteler olarak sayabiliriz. Tenteler kullanıldıkları alanın büyüklüklerine, kullanım amaçlarına ve görünümlerine göre seçilebilir.

Branda Çeşitleri

Brandalar birçok farklı kumaş türünden üretiliyor. Kullanım amacına göre bu kumaşlara karar verilebilir. Ancak genel itibariyle kaliteli ve kalın kumaşlar kullanılır. Brandalar kamelyalarda, kış bahçelerinde, plaj şemsiyelerinin yapımında, bahçe şemsiyelerinde ve minderlerde kullanılıyor.

Brandaları kullanım amaçlarına göre sınıflandıracak olursak bunlar yat koruma brandaları, çadır brandaları, tekne koruma brandaları, araba koruma brandaları, beton koruma brandaları, fındık toplama brandaları, çatı koruma brandaları saman koruma brandaları, inşaat brandaları ve şantiye çadır brandaları olarak sınıflandırılabilir. Brandalar su ve güneş ışınlarına karşı korumalı olduklarından her türlü yerde koruma amaçlı kullanılabilir.

Branda ve Tentelerde Kullanılan Malzemeler

Brandalar ve tenteler yapılırken kullanılan malzemeler farklılık gösterir. Aslında tenteler brandalardan yapılır. Bu yüzden brandalarda kullanılan malzemeler tentelerde de kullanılıyor diyebiliriz. Brandalar özellikle kaliteli kumaşlardan yapılır.

En çok kullanılan kumaş çeşidi polyester branda kumaşıdır. Bunun yanında diğer çeşitler ise akrilik branda kumaşı, pilsa branda kumaşı, jüt branda kumaşı, teflon branda kumaşı ve TPII branda kumaşıdır. Kullanılan tüm kumaşlar çok kalın ve kaliteli kumaşlardır. Pamuklu ve ağır kumaşlardır ve genellikle çok katlı kalın numaralı ipliklerden dokunur.

Branda ve Tente Fiyatları

Branda ve tenteler yapılırken genellikle kaliteli malzemeler kullanıldığından bu kullanılan kumaşların tipine göre fiyatları farklılık gösterebilir. Brandalarda kumaşın kalınlığı arttıkça bu fiyata da yansıyacaktır. Tentelerin de birçok modeli vardır. Bahsettiğimiz bu modeller de fonksiyonlarına ve yapıldıkları malzemelere göre ucuz veya pahalı olabilir.

Örneğin manuel olarak açılıp kapatılabilen veya sabit olan tenteler otomatik olarak uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilen modellerden daha düşük fiyatlı olacaktır. Ayrıca bu branda ve tentelerin boyları da fiyatı etkiler. Kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre tercih edeceğiniz branda ve tentelerin ölçüleri ne kadar büyük olursa kullanılan kumaş da o kadar fazla olacaktır.

İhtiyaca göre kullanılan kumaşa kendiniz karar verebilirsiniz. Örneğin yanmayan kumaşlardan yapılan brandalar bile vardır. Kullanım amacınıza göre bu kumaşlardan yapılmış olan brandalar daha maliyetli olacağından daha yüksek fiyatlı olacaktır.

Öz Yıldırım Branda Tente Sistemleri | googlereklamcim.com

Branda ve Tente Alınmadan Önce Ne Yapılmalıdır?

Branda ve tente alınmadan önce ilk yapılması gereken kullanılacak mekânın keşfedilmesidir. Hem hangi modelde branda ve tente kullanılacağına karar vermek hem de mekânın dekorasyonuna ve rengine göre branda ve tentelerin renk ve desenleri seçilmelidir.

Bunun yanında açık alanlarda kullanılacak brandaların su geçirmez olmasına dikkat edilmelidir. İşletmeler bazen bu branda ve tenteleri reklam ve tanıtım amacıyla kullanabiliyor. Bu durumlarda bastırılacak olan desen veya yazıya karar verilmeli ve yaptırılmadan önce belirtilmelidir. Branda ve tenteler hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM