İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Şemsiye istanbul

Şemsiye istanbul

Şemsiye istanbul firması tarafından satışa sunulan, bahçe ve açık alanlardaki iş yerleri ile plajlarda kullanılmasında büyük fayda sağlayan çözümsel bir malzemedir. Şemsiyeler günün her saatinde kullanılabilen, güneş ışınları ile yağmur sularına dayanıklı olarak özel bir malzemeden üretilerek dikilir. Koruma amaçlı tasarlanıp kullanıma sunulan şemsiyeler bahçelerimizin en çok sevdiği kısımları olmasını sağlamaktadır. Genellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olup, güneş […]

Şemsiye istanbul firması tarafından satışa sunulan, bahçe ve açık alanlardaki iş yerleri ile plajlarda kullanılmasında büyük fayda sağlayan çözümsel bir malzemedir. Şemsiyeler günün her saatinde kullanılabilen, güneş ışınları ile yağmur sularına dayanıklı olarak özel bir malzemeden üretilerek dikilir. Koruma amaçlı tasarlanıp kullanıma sunulan şemsiyeler bahçelerimizin en çok sevdiği kısımları olmasını sağlamaktadır. Genellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olup, güneş ışınlarının etkisinden korumak için masa üstü, bidonlu ya da bidonsuz ayak destekli çeşitleri bulunmaktadır.

Pagoda Şemsiye

Şemsiye istanbul üretimini yaptığı şemsiye çeşitlerinde birçok özelliğe yer vererek çeşitlendirmiştir. Bunlardan bir tanesi Pagoda şemsiye çeşididir. Estetik açıdan en çok tercih edilen bu şemsiye çeşidi diğerlerine nazaran daha kaliteli bir branda kumaşından yapılarak dayanıklılığı bir kat daha arttırılarak satışa sunulmasıdır. Kubbe şeklindeki orta kısmı ise kullanılan alana hoş ve sıra dışı bir güzellik katmaktadır. Bu yüzden kafe ve havuz başı oturma yerlerinde oldukça sık rastlanabilen bir şemsiye şeklidir.

Teleskobik Şemsiyeler

Şemsiyelerin günümüz şartlarında hem kolaylıkla koruma sağlaması hem de cüzi bir fiyat karşılığında bu korumaya sahip olunması insanları oldukça cezbetmektedir. Kolay açılıp kapanabilen bir mekanizmaya sahiptir ve oturulduğu mekâna dekoratif ve estetik anlamda bir güzellik katan teleskopik şemsiyeler, çay bahçelerinde, kafe ve açık restoranlarda hatta havuz başı merasim yerlerinde görülmesi mümkündür. İstenilen renk ve desenlerde satışa sunulabilen şemsiyeleri evinizin müsait olan açık havaya maruz bölümlerinde ya da iş yerlerinizin havadar bahçe ya da yarı açık kısımlarında kullanabilirsiniz.

Çadır Şemsiyeler

Şemsiye istanbul tente branda firmalarında üretime çadır şemsiye denilen bir ürüne de üretim alanında yer verilmektedir ki, yaz kış kullanılmaktadır. Pamuklu ve polyester kumaşlardan üretilen bu şemsiyelerin, güneş ışınlarına ekstra dayanıklı olarak üretimi yapılan kumaşlar ile tasarlanarak dikilmesi ile yaz aylarında sıcağın etkisini iki kat azalttığı görülmektedir. Kış aylarında da sıvı geçirmez özelliği sayesinde kar ve yağmur sularına dayanıklılığı ile göz doldurmaktadır. Ayrıca ne kadar güneşe ve yağmura maruz kalsa da renginde bir solma görülmeden uzun yıllarca kullanılabilmektedir.

Plaj Şemsiyeleri

Yaz aylarının ve plajların en vazgeçilmez ve sıcakla mücadelede en gerekli malzemesi plaj şemsiyeleridir. Güneş ışınları ile kızgın kumlar üzerinde deniz keyfini çıkarmak şemsiyesiz bir şekilde mümkün değildir ki, bilakis oldukça da zararlı bir duruma dönüşür. Plaj şemsiyelerinin güneşin kavurucu sıcağını keserek altında oturma, dinlenme, kitap okuma ve hatta arkadaşlarınız ile şezlonglarınızda muhabbet etme olanağını sizlere sunmaktadır. Çeşitli renk ve ebatlardaki şemsiyelerde kalabalık ailelerin tercihi genelde büyük ebatlı şemsiyeler olmaktadır. Her evde bulunması gereken yazlık bir malzemedir.

Bidonlu ve Bidonsuz Şemsiyeler

Şemsiye istanbul firması üretimini yaptığı şemsiyelerde çeşitlerine göre bidonlu ve bidonsuz olarak ayırmaktadır. Buda bidonlulara su doldurarak istenilen bölgede şemsiyeyi takarak kullanma kolaylığı sağlamaktadır. Asla kaymaz, devrilme yapmaz. Bidonsuz olanlar ise ya masanın orta kısımlarından geçmeli olarak ya da yerin betonunda şemsiyeye özel bir alan oluşturularak takılması tasarlanmıştır. İsteğe göre şemsiye kullanım dışı zamanlarda kapatılarak saklanılan alanda muhafaza edilebilir. Plajlarda genelde kiralanan şemsiyeler ufak ebatlarda ve sopa, başlık ve altlıktan oluşur. Devamlı tatilciler ise kiralamak yerine kendilerine uygun olan plaj şemsiyelerini satın alarak istedikleri zaman kullanır istedikleri zaman saklarlar. Sizler de şemsiye ihtiyacı konusunda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, kaliteli, uygun renk, ebat ve fiyatlardaki şemsiyelere bir göz atarak sizler ve aileniz için en uygun olanını seçebilirsiniz. Kolay kapatılıp açılabilen, muhafazası gayet rahat olan modellerin seçiminde bulunmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM