İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.783,0400
 • EURO
  $0,8770
 • ALTIN
  $40.864,8000
 • BIST
  $148,3000
Şemsiye istanbul

Şemsiye istanbul

Son yıllarda bahçelerde, havuz kenarlarında ve restoranlarda istediğimiz her alanda sıklıkla kullanılan tente ürünleri deniz kenarı işletmelerinin de bir numaralı ürünleridir. Bu şemsiyeler insanları yağmurdan ve güneşten korurlar. Geniş alanları koruyabildikleri için birçok insanı da koruyabilmektedir. Şemsiye istanbul olarak görsel kirliliğe neden olmadan her zaman ve her yerde kapatılabilir ve görünümü oldukça rahat ve şık ürünler üretilmektedir. […]

Son yıllarda bahçelerde, havuz kenarlarında ve restoranlarda istediğimiz her alanda sıklıkla kullanılan tente ürünleri deniz kenarı işletmelerinin de bir numaralı ürünleridir. Bu şemsiyeler insanları yağmurdan ve güneşten korurlar. Geniş alanları koruyabildikleri için birçok insanı da koruyabilmektedir. Şemsiye istanbul olarak görsel kirliliğe neden olmadan her zaman ve her yerde kapatılabilir ve görünümü oldukça rahat ve şık ürünler üretilmektedir.

Büyük şemsiyeler küçük şemsiyelere göre daha fazla alan kaplar. Özellikle, büyük olan işletme alanların da, masa ve sandalye kullanımı fazlaysa, şemsiye kullanımı daha rahat bir ortam yaratılmasına yardımcı olur. Yani ortamınıza göre, mekânınıza göre şemsiye boyutu seçmek daha mantıklı olacaktır. Çeşitli seçenekleri ve renkleri olan şemsiyeler, modern görüntüsü ve fonksiyonu ile de dikkat çekmeye devam ediyor.

Orhan Branda

Şemsiye Kullanımının Avantaları

Zamanla gelişen teknoloji ile birlikte şemsiyeler de gelişmeye başladı. Şemsiye yazın kullanma alışkanlığı çok kalmadı. Ancak yağmurlu havalarda hala kullanımı yaygındır. Günümüzde batığımızda erkeklerin daha çok siyah şemsiye tercih ettiği, bayanların ise rengârenk şemsiyeler kullanmaktadır.

Şemsiye istanbul ürettiği şemsiyeler sayesinde dört mevsim kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayabilirsiniz ki bu da firmalar için büyük bir avantajdır. Farklı renklerde ve tasarımlarda tente üretimi yapan firmanın bu alandaki önemli avantajlarından biridir. Her iş yerinin, ticarethanenin kendi özel tasarımları vardır. Standart yapılan ürünler er yere uyum sağlamaz. Bununla birlikte kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır.

Şemsiyelerin Kullanımı

Geçmişe baktığımızda şemsiyelerin Bir döneme damga vurduğunu görmekteyiz. Özellikle bayanların bir aksesuarı gibiydi. Yine geçmişe baktığımız da şemsiye renklerinin de bir anlamı vardı. Erkekler güneşten korunmak için beyaz renk şemsiye tercih ederdi. Yağmurdan korunmak içinse siyah renk şemsiyeler kullanılırdı

Şemsiyelerin, kullanım sistemi basittir. Yukarı doğru ittirilerek açılabilir. Kapanmak istediği zaman aşağı çekilerek kapatılabilir. Açıldıktan sonra, aniden kapanma gibi bir durumla karşılaşılmaz. Üst tarafta sabitleyici bir kilit sistemi vardır. Güvenilir bir sistemdir. Her ortama uyumlu olan renkte ve şekilde şemsiyeler vardır.

Şemsiye Modelleri nelerdir?

Şemsiye istanbul kalitesi ile üretilmiş olan şemsiyeleri sizi her türlü olumsuz hava koşullarından güneş, yağmur, kar etkenlere karşı koruyucu bir araç olarak kullanılabilir. Günümüzde teknoloji ile beraber giderek gelişmekte, bahçe ve balkonlarda en çok kullanılan araçlardan biri haline gelmiştir.

Müşterilerin en çok tercih ettiği şemsiye modeli, yuvarlak şemsiyelerdir. Bu şemsiyeler, yağmurlu günlerde elde tutulan şemsiyeleri andırır. İç kısmı da bu şemsiyelerle aynı sistemdir. Diğer şemsiye modellerinde farklı sistemler de kullanılır. Arzu edilirse şemsiyelere, işletmelerin özel rengi uygulanıp, özel marka isimleri işlenebilir. Bu şekilde daha tarz bir görüntü yaratılır ve işletme dikkat çeker, müşteri kazanır.

Farklı farklı modeller bunmaktadır. Katlanabilir şemsiye olsun, ışıklı şemsiye olsun açılıp kapanabilen şemsiyelerin olsun birçok çeşit de şemsiye bulmak mümkündür. Bunların yanı sıra rengârenk desenli şemsiyeler de mevcuttur.

Tabi şemsiye üretirken çocuklarda düşünülmüştür. Onlar içinde farklı desenlerde resimli ve resimsiz olarak, değişik şekil ve boyutlarda şemsiyelere ulaşmak da mümkündür. Çeşit çeşit şemsiyeler ile ilgili firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Şemsiye Fiyatları

Tekli şemsiye fiyatına göre, toplu alımlar daha karlıdır. Ev için alınan şemsiyeler her zaman daha uygundur. İşletme için yapılacak şemsiyeler de fiyatlar daha pahalıdır. Şemsiyenin sayısı, malzemesi ve modeli fiyatı etkiler. Yine genişlik ölçüsü de şemsiye fiyatlarını belirleyen bir noktadır. Bazı şemsiyeler de tekerlek sistemi bulunur. Ekonomik fiyat tercih edenler daha sade ve şeffaf malzemeden yapılan şemsiyeleri tercih edebilir.

Şemsiye | Alanya Branda & Tente Sistemleri

Şemsiye Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şemsiyeler çelik tellerden yapılırsa daha sağlam olmaktadır. Diğer önemli bir konu ise şemsiyenin boyutudur. Ellerinde taşımaktan hoşlanmayan kişiler için katlana bilen küçük boyutlu şemsiyeleri tercih edebilirler. Şemsiye istanbul bu konuda ürün çeşitliliği göstermektedir.

Şemsiye ilk bakışta dış görünümüne bakarız. Ancak sadece dış görünüşe bakmak yanlış olacaktır.  Önemli olan ne kadar kaliteli olduğudur. Tercih edeceğimiz şemsiyenin kumaşı bizim için önemlidir. Özellikle şiddetli rüzgâra karşı dayanıklı naylon kumaşlar tercih edilmelidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu şemsiyenin telleri olmalıdır. Firmamız şemsiye konusunda sizlere çeşitli alternatifler sunuyor. Büyük boyutlarda şemsiye tasarımları konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM