İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Şeffaf Branda Tente istanbul

Şeffaf Branda Tente istanbul

Yaz mevsiminin keyfini çıkarttığınız gibi, kış sezonunun gelmesiyle beraber havalar soğumaya başlayarak doğanın keyfini olumsuz etkiliyor. Bunun için olumsuz hava koşullarından korunmaya ne dersiniz? Şeffaf branda tente yüzey kısmı sayesinde mevsimsel olarak değişkenlik gösteren saydam kapama sistemine sahip çadır sistemidir. Seri kurulum ve taşıma özelliğine sahiptir. Isı yalıtımı sayesinde konfor sağlayan branda olarak da isimlendirilebilir. […]

Yaz mevsiminin keyfini çıkarttığınız gibi, kış sezonunun gelmesiyle beraber havalar soğumaya başlayarak doğanın keyfini olumsuz etkiliyor. Bunun için olumsuz hava koşullarından korunmaya ne dersiniz? Şeffaf branda tente yüzey kısmı sayesinde mevsimsel olarak değişkenlik gösteren saydam kapama sistemine sahip çadır sistemidir. Seri kurulum ve taşıma özelliğine sahiptir. Isı yalıtımı sayesinde konfor sağlayan branda olarak da isimlendirilebilir. Mekâna göre yapıldığından dolayı gerekli uyumu sağlar. Mekânın estetiksel olarak güzel görünmesini sağlar. Mevsimsel çadır olarak Türkiye’nin en kaliteli şeffaf brandalı tentelerini üretiyoruz. Şeffaf Branda Tente istanbul olarak en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz ve uzman ekibine sahibiz.

Şeffaf Branda Tenteye Ne İçin İhtiyaç Duyulur?

Şeffaf brandalı tenteler birçok kamelyayı, binaları kapatmak için kullanılır. Bu alanda Şeffaf Branda Tente istanbul olarak en kaliteli Brandalı tenteleri üretiyoruz. Kış bahçelerini şeffaf brandalı tente ile kapatabilirsiniz. Kullanacağınız yere göre farklı renkleri bulunan ve uyumluluk gösteren şeffaf brandalı tenteler çok kullanılmaya başlandı. Çünkü binalara, kamelyalara hatta kafelere Şeffaf brandalı tenteler sayesinde hem ısıya, hem yağışlı havalara karşı korunma sağladığı için çok tercih edilmeye başlandı. Kış bahçenize uygun olarak istenilen renkte imal edilebiliyor. Şeffaf brandaya daha çok kış mevsiminin geri gelmesiyle beraber olumsuz hava koşullarına karşı kapatılmak için ihtiyaç duyuluyor.

Şeffaf Branda Kullanım Alanları

Daha çok kafeterya tarzı yerlerde kullanılıyor. İşletmeler kış mevsiminin gelmesiyle beraber açık alanları şeffaf brandalı tentenelerle kapatmaya çalışıyor. Bu hem daha otantik oluyor hem de içerisinin ısı yalıtımının ve yağışlı havalardan korunmasını sağlıyor. İçeride bulunan ısıtıcılar sayesinde soğukluk ortadan tamamen kalkıyor. İşletme kış sezonunda içerisinin dolu olmasını ister. Müşteri potansiyelinin artması için şeffaf brandalı tenteler tercih edilmeye başlandı. Şeffaf Branda Tente istanbul bu hizmeti veren en başarılı firmaların başında yer alıyor. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz. Uzman personel arkadaşlarımız yapılacak yerin ölçüsünü alıp ona göre maliyet belirliyorlar. Kısa sürede firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Şeffaf Brandalı Tentelerin Ömrü

Şeffaf brandalı tenteler oldukça kullanışlı olarak tasarlanıyor. Birinci sınıf malzeme kalitesi ve uzman personellerimiz ile üretiliyor. Şeffaf brandalı tenteler sizi uzun seneler götürecektir. Kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteriyor. Kullanımına göre değişen şeffaf brandalı tenteler 10 yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiçbir zahmet vermeden asılı 2 tane çalılı mandalı sayesinde dilediğiniz kadar açabilir ve kapatabilirsiniz. Genelde nargile ve sigara olan mekânlar da farklı bölümler oluyor. O bölümlerde de rahat zaman geçirebilmeniz için şeffaf brandalı tenteler bulunuyor. Çoğu işletme şeffaf brandalı tenteler sayesinde rahat ediyor. Hem maliyet bakımından daha ucuz hem de kullanım alanları fazla olduğu için tercih edilme sebebi haline geldi.

Şeffaf Brandalı Tenteleri Bizden Alabilirsiniz

Şeffaf brandalı tenteleri sizlerin dilediği şekilde tasarlıyoruz. Yapacağınız mekâna göre farklı renk tonları ve kaliteli malzemelerden oluşuyor. İşletmeler kış sezonunda mekânların dolu olmasına dikkat ederler. Bu yüzden şeffaf brandalı tenteler işletme açısından önem kazanır. Piyasanın en uygun ve en kaliteli brandalarını üretiyoruz ve satıyoruz. Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutarak %100 doluluk oranının sağlanması için şeffaf brandalı tenteleri öneriyoruz. Tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçerek nerede kullanacağınız ve adresinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Uzman personel arkadaşlarımız mekana gelerek keşif yapıyor monte edilmesi için gerekli iskelet kontrol ediliyor ve montaj sağlanıyor. Sizi yormadan kısa sürede şeffaf brandalı tenteler yapılıyor.. Firmamızda iletişime geçerek kampanyalı ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM