İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Şeffaf Branda Nedir?

Şeffaf Branda Nedir?

Şeffaf Branda, mevsime göre su ve güneş koruması sağlayabilen su geçirmez ve hafif kumaşlardan yapılan ve genellikle bahçelerde, yüzme havuzlarında ve kafelerde kullanılan genel bir terimdir. Brandalar genellikle şeffaf branda araçlarda, özellikle çay bahçeleri, bahçeler, plajlar gibi yağmur ve güneşten korunmaya ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılır. Başta da belirttiğimiz gibi güneş ve yağmurdan korunmanın gerekli olduğu tüm […]

Şeffaf Branda, mevsime göre su ve güneş koruması sağlayabilen su geçirmez ve hafif kumaşlardan yapılan ve genellikle bahçelerde, yüzme havuzlarında ve kafelerde kullanılan genel bir terimdir. Brandalar genellikle şeffaf branda araçlarda, özellikle çay bahçeleri, bahçeler, plajlar gibi yağmur ve güneşten korunmaya ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılır.

Başta da belirttiğimiz gibi güneş ve yağmurdan korunmanın gerekli olduğu tüm ortamlarda kullanılabilirler. Kanvastan yapılmış birçok ürün var.  Şeffaf brandanın yanı sıra bünyemizde tenteler, körüklü tenteler, mafsallı tenteler, sabit tenteler, asma gergi kanvas ve asma gergi membran sistemleri, kamelya yağı kanvas, kış bahçesi tenteleri, plaj şemsiyeleri, bahçe şemsiyeleri, demiryolu tenteleri ve şilteler bulunmaktadır.

Şeffaf Branda Neden Tercih Edilir?

Transparan şeffaf branda sistem soğukta kırılma yaşanmaz, net bir görünüme sahiptir ve kolayca katlanabilir. Şeffaf malzemeler cam üzerinde pahalı ve kullanılamaz yerlere sabitlenerek üst tavanın sabitleme ve hava tahliye sisteminde kullanılırken, yan duvarlar elektrik toplama sistemleri, rulo toplama sistemleri ve manuel toplama sistemleri şeklindedir.

Temizlemesi kolay ve şık bir görünüme sahiptir. Kış bahçesinin ses yalıtım sisteminde dış ortamın güzelliğini ve huzuru ile yaşamın güzelliğini ve huzurunu bir araya getirdik. Kar, yağmur, çamur ve güneş ışığından bağımsız olarak kış bahçesinde açık hava aktivitelerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Şeffaf Branda Fiyatları 2020 istanbul - Şeffaf Branda Fiyatları - Modelleri

Şeffaf Branda Avantajları Nelerdir?

Şeffaf brandaların en iyi ürünlerinin üretimi sağlanan imalat şirketi tarafından üretilmektedir.  Fabrikaları büyük ve kalite anlayışına sahip oldukları için ürettikleri ürünler satıcı konumundaki kişiler tarafından satın alınmaktadır. Satın alınan bu ürünler satış mağazasında sergilenir. İnternette satılan bu ürünler son zamanlarda büyük ilgi görmektedir ve bu ürünler çok işlevseldir. Ürün ortama dekorasyon kattığı için müşteri çok memnuniyeti en üst düzeyler ulaşmıştır.

Yağmur, toz ve rüzgârı önlemek için çok önemli bir üründür. İhtiyacınız olan işlevi ve boyutu bulmak çok kolaydır. Bu ürünler açık olduğundan ve yazın kullanılabildiğinden kışın kullanılmaktadır. İdeal kalınlık genellikle 0,6 mm ve 0,8’dir.

Kanvas kışın soğuktan etkilenir ve yazın güneşten biraz değişir. Bu, ürünün kalitesiz olduğunu düşünmenize neden olmaz. Kötü hava koşullarını önlemek için tasarlandığından, biraz hasar görmesi doğaldır. Uzmanların çalışmalarını tamamlamamıza izin vermeniz sizin için büyük kolaylık olacaktır. Bunu uzun zamandır yapıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre size mümkün olduğunca çok hizmet sunacağız.

Şeffaf Branda Özellikleri Nelerdir?

Dış ve iç yüzeyleri mika, naylon ve kalın kanvastan yapılmıştır. Şeffaf mika genellikle ayakkabı, çanta gibi aksesuarlarda kullanılmaktadır. Kış bahçelerinde kullanılan malzeme %100 PVC’den imal edilmektedir. Cam gibi şeffaf olup, iç ve dış görüntüleme işlevine sahiptir. Şeffaf branda duvar ayırma alanı olarak kullanılabileceği gibi, kışın pahalı cam balkonlar yerine bahçe, kafe, otel, restoran ve diğer mekanlar yerine kullanılabilir.

Şeffaf Branda yazlık kafeler ve restoranlar iç ve dış mekanları bir arada kullansalar da soğuk ve yağışlı mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilir. Bu alan, dış alanı şeffaf bir tente ile çevrilerek kullanılabilir. Kenarda fermuar olduğu için kapalı veya fermuar açılıp toplanarak açık alana dönüştürülerek kullanılabilir. Çevresinde kullanılan çerçeve şeklindeki kanvasın renk seçenekleri vardır. İstenilen renk seçenekleri kullanıldığında ortama güzel ve şık bir görünüm katacaktır.

Şeffaf Brandacı, Fermuarlı Şeffaf Mika Naylon Branda Fiyatları - brandacı

Şeffaf Branda Nerelerde Kullanılır?

Yalıtım ve rahatlık sağlayan bir kanvastır. Mekâna göre yapıldığı için mekâna uyum sağlayabilir ve daha güzel görünmesini sağlayabilir. Kış bahçesi brandası dayanıklıdır bunun yanı sıra kötü hava koşullarından etkilenmenize izin vermez ve sistem dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

Yaz aylarında güneş ışığının etkisiyle şeffaf kanvas yazın sıcaktan genişleyeceğinden, kışın soğuk hava büzülmeye neden olabileceğinden 0.60mm veya 0.80mm kullanılması tavsiye edilir. Kış bahçesi tenteleri kafe, restoran ve otellerin yanı sıra bahçeli evlerde ve villalarda kullanılabilir. Genellikle departman alanlarında şeffaf kanvas kullanılsa da yazlık mekanlarda da tercih edilmektedir.

Evinizde, kafenizde veya restoranınızda kullanabilirsiniz. Şeffaf brandalar genellikle koruma amaçlı kullanılır. Camın görünümü mekânın kapanmasını engeller. Şık görünüm ve kaliteli hizmet için ilk tercihtir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, zamanında teslimat ve kaliteli işçilik temel kaygımızdır. İster ev, bahçe gibi kişisel amaçlarla, ister kafe, otel gibi firmalardan şeffaf naylon kanvas gibi ihtiyaçlarınız için kullanılsın, firmamız çeşitli şeffaf mika ve benzeri ihtiyaçlarınız için ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi tam olarak anlar. Talep edin ve size uygun ürünleri en uygun fiyata temin edin.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM