İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Şeffaf Branda istanbul

Şeffaf Branda istanbul

Şeffaf Branda istanbul    Şeffaf Branda, yüzey yapısı sayesinde 4 mevsim ısı yalıt kanlığı sağlayan, güneş ışınlarını engelleyen ve saydam kapama özelliği olan bir çadır sistemidir. Kullanıldığı her alanda ısı ve nem yalıtımı sağlayarak bulunduğu ortamda sabit bir iklimlendiren sağlar, kullanılan alanı dış etmenlerden ve olumsuz koşullardan korur. Bu sebeple ısınma maliyetini düşüren de bir etkisi […]

Şeffaf Branda istanbul 

 

Şeffaf Branda, yüzey yapısı sayesinde 4 mevsim ısı yalıt kanlığı sağlayan, güneş ışınlarını engelleyen ve saydam kapama özelliği olan bir çadır sistemidir. Kullanıldığı her alanda ısı ve nem yalıtımı sağlayarak bulunduğu ortamda sabit bir iklimlendiren sağlar, kullanılan alanı dış etmenlerden ve olumsuz koşullardan korur.

Bu sebeple ısınma maliyetini düşüren de bir etkisi bulunmaktadır. Kullanım alanını toz, yağmur, güneş, su ve soğuktan koruyabilme özelliğinin yanı sıra şeffaf olan yapısıyla da içeriyi ve dışarıyı saydam bir şekilde görme özelliğini de barındıran bir duvar etkisi yaratma özelliği de vardır.

Şeffaf Branda Nedir?

Son zamanlarda kullanılan kış bahçesi modasıyla yeniden gün yüzüne çıkan şeffaf branda, ucuzluğu ve kolay kurulumu ile öne çıkan bir çadır sistemidir. Her türlü ısı ve neme karşı koruma sağlayan yapısıyla birçok kullanım alanına yardımcı olan bir materyaldir. Son yıllarda ortaya çıkan kapalı alanlarda sigara içme yasaklarıyla da diğer sistemlerden yeniden ayrılıp şeffaf branda formatıyla yeniden şekillendirilerek işletmelerin en çok tercih ettiği sistem haline gelmeye devam etmektedir.

Müşterilerini kaçırmak istemeyen birçok işletme bu materyal sayesinde sigara içen kesime hitap eden bir mekân oluşturma çabasına girmişlerdir. Brandanın iç ve dış kesimleri naylon, mika ve kalın bir branda kumaşından üretilmektedir. Kullanım alanlarına göre ortamı güneşten ve sudan korumak amacıyla geliştirilmiş olan şeffaf brandalar, kullanımı rahat ve kolay olması bakımından daha çok tercih edilmektedir.

Avantajları Nelerdir?

Erişim kolaylığı ve kullanım rahatlığı açısından ilk sıralarda gelen bu brandalar ucuz maliyeti ve kolay montajı ile kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadırlar. Fiyatlar, yapılan yer ve işe göre değişim göstermekle beraber gayet cüzi fiyatlarla diğer kaplama türlerinden daha uygun fiyatlara kurulabilen materyallerdir. Uzun ömürlü kullanımı ile maliyeti neredeyse sıfıra indirgemektedir. İçerden ve dışardan görünebilen yapısı sayesinde de kış bahçesi gibi ortamlarda insanlara sanki açık havadaymış hissi vererek duvarsız bir duvar etkisi yaratmaktadır.

Çevre kirliliğine ve görüntü kirliliğine mahal vermeyen bu ürünler, çevre dostu ve doğaya karşı zararsız materyallerden üretilmektedir. Hijyenik bir ürün olması sayesinde herhangi bir sağlık problemine yol açmamakla beraber, bakteri üretip herhangi bir alerjiye de sebep olmamaktadır.

Kurulumu

Kurulum konusunda öncelikli olan kurulacağı yerin seçilip, belirlenmiş olmasıdır. Uygulanacak alan ister küçük bir yer isterse büyük bir yer olsun her ortama kolayca kurulabilmektedir. Ölçüler tam olarak verilmiş olmalı, ortamdaki engelleyici materyaller kaldırılmış olmalıdır. Brandanın metrekare hesabı yapılır ve fiyatlandırmadan sonra malzeme temin edilip, kuruluma başlanır. Kurulumu oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Taşıması da bir hayli kolay ürünlerdir. Bu kaplamada ruhsat aranmamaktadır. Bunun sayesinde istediğiniz yere, istediğiniz ölçüde brandanızı kolayca kurabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Şeffaf brandanın iç ve dış yüzeyleri mika, naylon ve kalın bir branda kumaşından üretilir. Şeffaf mikalar birçok materyalde kullanılabildiği gibi brandalarda da %100 PVC maddesinden oluşmaktadır. Tamamen saydam olup içeriyi ve dışarıyı net bir şekilde gösterme özelliği vardır. Asla yıpranma ve zedelenme gibi bir durumdan mustarip olmazsınız. Düzenli olarak nemli bir bezle sileceğiniz bu brandalar size uzun yıllar herhangi bir masraf çıkarmayacaktır.

Brandalar fizyolojik olarak oldukça sert ve kalın dokunmuş malzemelerdir. Bu kumaşlar için öncelikli olan şart; ısı, ışık ve neme karşı dayanıklılık konusunda yapılacak testi geçmiş olmalarıdır.

Kullanım Alanları

Şık görünümü ve kullanım kolaylığı yönünden şeffaf brandaları birçok yerde görmek mümkündür. Bunların başında kafeler, lokantalar, çay bahçeleri gibi işletmeler gelmektedir. Özel kullanım alanları da işlevselliğe göre çeşitlilik göstermektedir. Kafeler kış bahçesi yapımında fermuarlı olan şeffaf brandaları tercih ederken, tekstil firmaları ürünlerini nemden ve tozdan korumak için bir koruyucu örtü olarak bu brandaları tercih etmektedir.

Otomobiller için bu sektörde arabayı korumak için kullanılan koruyucu branda modelleri de mevcuttur. İnşaatlarda bulunan yapı malzemelerini korumak için örtü olarak kullanılması ile uzun süre evden ayrılma durumlarında da evdeki eşyalarınızın tozdan ve nemden uzak kalmasını sağlamak amacıyla eşyalarınızın üstüne örtmek için de kullanabileceğiniz bir materyaldir.

Evlerde balkonlar için de kullanılabilen bu brandalar, fermuarlı olup balkonu güneşten ve soğuktan korumayı sağlayan, cam kaplama ya da başka materyallere göre çok daha ucuza mal edilebilen ürünlerdir.

Bizimle İletişime Geçin

Firmamız olarak, sizlere en uygun ve en kaliteli hizmet garantisi vermekteyiz. Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM