İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.830,4800
 • EURO
  $0,8905
 • ALTIN
  $41.865,0400
 • BIST
  $150,7000
Şeffaf Balkon Brandası Koçtaş

Şeffaf Balkon Brandası Koçtaş

Yaz mevsiminin bitmesi ile beraber, kış mevsimine hızlı bir şekilde giriş yaptık. Havalar soğumaya başlayarak yağışlar gelmeye başladı. Bunun için olumsuz hava koşullarından korunmaya ne dersiniz? Şeffaf branda, tente yüzey kısmı sayesinde mevsimsel olarak değişkenlik gösteren saydam kapama sistemine sahip çadır sistemidir. Seri kurulum ve taşıma özelliğine sahiptir. Isı yalıtımı sayesinde konfor sağlayan branda olarak […]

Yaz mevsiminin bitmesi ile beraber, kış mevsimine hızlı bir şekilde giriş yaptık. Havalar soğumaya başlayarak yağışlar gelmeye başladı. Bunun için olumsuz hava koşullarından korunmaya ne dersiniz? Şeffaf branda, tente yüzey kısmı sayesinde mevsimsel olarak değişkenlik gösteren saydam kapama sistemine sahip çadır sistemidir. Seri kurulum ve taşıma özelliğine sahiptir. Isı yalıtımı sayesinde konfor sağlayan branda olarak da isimlendirilebilir. Mekâna göre yapıldığından dolayı gerekli uyumu sağlar. Mekânın estetiksel olarak güzel görünmesini sağlar. Mevsimsel çadır olarak Türkiye’nin en kaliteli şeffaf brandalı tentelerini üretiyoruz. Şeffaf balkon brandası Koçtaş en kaliteli malzemeleri kullanarak yüksek kalitede balkon brandaları üretiyor.

Şeffaf Balkon Brandasına Neden İhtiyaç Duyulur?

Şeffaf balkon brandası birçok binaları hatta kamelyaları kapatmak için kullanılır. Kış bahçeleri şeffaf brandalı tente ile kapatılıyor. Kullanacağınız yere göre renkler de değişkenlik gösterebiliyor. Mekâna göre uyumluluk gösteren şeffaf brandalı tenteler çok tercih edilmeye başlandı. Şeffaf balkon brandası Koçtaş olarak en kaliteli brandalı tenteleri üretiyoruz. Çünkü binalara, kamelyalara hatta kafelere şeffaf brandalı tenteler sayesinde hem ısıya, hem yağışlı havalara karşı korunma sağlıyor. Kış bahçenize uygun olarak istenilen renkte üretilebiliyor. Şeffaf balkon brandasına daha çok kış mevsiminin geri gelmesiyle beraber olumsuz hava koşullarına karşı kapatılmak için ihtiyaç duyuluyor. Şeffaf balkon brandasına günümüzün de en çok tercih edilen koruyucu ürünleri arasında yer alır.

Şeffaf Balkon Branda Çeşitleri

Şeffaf balkon brandalar kullanım alanlarına göre değişim gösteriyor. Şeffaf balkon brandaları kullanışlı ve dayanıklıdır. Birinci sınıf malzemeden üretilir. En iyi personellerimiz kaliteli şekilde üretimi tamamlar. Fiyat olarak son derece uygundur.

Çeşit bakımından şu şekilde sıralanır:

 • Portatif kış bahçesi için kullanılan brandalar,
 • Şeffaf kış bahçesi için kullanılan brandalar,
 • Dış mekân brandası,
 • Motorlu şeffaf brandalar,
 • Kapalı kış bahçesi şeffaf brandalar,
 • Balkon kapatmalı brandalar,
 • Dış mekân şeffaf branda alan kapamak için kullanılan brandalar,
 • Kış bahçesi için kullanılan brandalar,
 • Şeffaf çadır kış bahçesi için kullanılan brandalar,
 • Naylon brandalar,
 • Şeffaf sigara içme alanı için kullanılan brandalar,
 • Şeffaf mika brandalar,

Şeffaf Balkon Brandalarının Ömrü Ne Kadardır?

Şeffaf balkon brandaları oldukça kullanışlı olarak üretiliyor. Birinci sınıf malzeme kalitesi ve işinin en başarılı uzman personeller ile üretimi sağlanıyor. Şeffaf balkon brandaları sizleri uzun seneler cebinizden maliyet harcamadan idare edecektir. Kullanımına göre değişen şeffaf balkon brandaları 10 yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiçbir zahmet vermeden asılı olarak çakılı 2 tane mandal sayesinde dilediğiniz kadar açabilir hatta kapatabilirsiniz. Şeffaf balkon brandası Koçtaş kalitenin zirvesinde yer alıyor. Sizlere kaliteli hizmet sağlamak için dikkatli olarak çalışıyor. Farklı tasarımlara sahip olan şeffaf balkon brandaları üretimi esnasında kullanılan malzemelerden, işçiliğine kadar hepsi birinci sınıftır.

Şeffaf Balkon Brandasının Kullanım Alanları

Daha çok evlerin açık balkonları, kafeterya tarzı yerlerde kullanılıyor. İşletmeler kış mevsiminin gelmesiyle beraber açık alanları şeffaf balkon brandaları sayesinde kapatmaya çalışıyorlar. Bu hem daha otantik oluyor hem de içerisinin ısı yalıtımının ve yağışlı havalardan korunmasını sağlıyor. İçeride bulunan ufo tarzı ısıtıcılar sayesinde soğukluk kırılarak ortadan tamamen kalkıyor. İşletme sahibi kış sezonunda içerisinin dolu olmasını ister. Müşteri potansiyelinin artması için şeffaf brandalı tenteler tercih edilmeye başlandı. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi almaktır. Personel arkadaşlarımız yapılacak yerin ölçüsünü alıp ona göre maliyet belirliyorlar. Metrekare başına fiyatlandırma listesine sahiptir. Metrekare arttıkça fiyatı uygun olan şeffaf balkon brandalarımız bulunuyor. Kış mevsimine girmemizle beraber ilgi ve talep oldukça fazladır. Kampanyalardan faydalanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM