İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Şantiye Çadırı Nedir?

Şantiye Çadırı Nedir?

Şantiye Çadırı Modelleri istanbul istanbul kolay kurulum, düşük maliyet ve güçlü fonksiyonlar sayesinde şantiye çadırları fabrikalarda ve inşaat alanlarında en popüler ürünlerden biridir. Prefabrik yapılara göre şantiye çadırlarının birçok avantajı vardır. Şantiye çadırı ihtiyaca göre kısa sürede kolaylıkla kurulabilir, çünkü çeşitli sitelere uygun olduğundan temel atılmasına gerek kalmaz. Depolanması gereken kişi ve eşyalar için ferah, sağlıklı […]

Şantiye Çadırı Modelleri istanbul istanbul kolay kurulum, düşük maliyet ve güçlü fonksiyonlar sayesinde şantiye çadırları fabrikalarda ve inşaat alanlarında en popüler ürünlerden biridir. Prefabrik yapılara göre şantiye çadırlarının birçok avantajı vardır. Şantiye çadırı ihtiyaca göre kısa sürede kolaylıkla kurulabilir, çünkü çeşitli sitelere uygun olduğundan temel atılmasına gerek kalmaz. Depolanması gereken kişi ve eşyalar için ferah, sağlıklı ve kullanışlı bir alan oluşturulur. Ayrıca şantiyede bulunan çadırlar kolaylıkla toplanıp acil durumlar için uygun bir yerde saklanabilmektedir.

Şantiye Çadırı Özellikleri Nelerdir?

Özellikler Eliptik köşeli aerodinamik uygulamalarımız her türlü hava koşulunda rahatlıkla kullanılabilir ve tasarım kalitesi sayesinde rüzgârın etkisi minimuma indirilebilir. Tüm şantiye çadırlarında kullandığımız özel branda dayanıklıdır ve dış iklim etkilerine dayanabilir. PVC malzemeden, kumaş olarak polyester kullanılarak, ateşe dayanıklı, aside dayanıklı, kimyasallara dayanıklı ve neme dayanıklı, ayrıca sıcak ve soğuğa dayanıklıdır. Şantiyelerde uzun süreli projelerde çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır.

Şantiye çadırları kimi zaman barınma ihtiyaçları için işçi çadırları, kimi zaman depolama ve nakliye ihtiyaçları için depo çadırları, kimi zaman yiyecek üreten mutfaklar, kimi zaman bu yiyecekleri yemek için yemek odası çadırları olarak gösterilmektedir. Şantiye Çadırı Modelleri istanbul ısı yalıtımı ve nem geçirmezlik özelliği vardır. Bu fonksiyonlar ile içerideki sıcak havayı dışarıya, soğuk havayı dışarıya transfer etmez. Sökülmesi ve taşınması kolaydır ve geniş bir kullanım alanına sahiptir. Şantiyede birden fazla amaç için tasarlanmış olan şantiye çadırında çalışmak şantiyedeki sert hava nedeniyle doğrudan verimini artıracaktır.

Şantiye Çadırı Avantajları Nelerdir?

Şantiye Çadırı Modelleri istanbul inşaat maliyeti olağanüstü düzeyde minimalize edilmiş olmaktadır. Binaların neredeyse aynı büyüklükte ve aynı ihtiyaçları karşıladığı düşünüldüğünde, maliyetlerden iki veya daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Kurulum, demontaj ve nakliye kolaylığı açısından inşaat çadırları benzersizdir. Mimari stil uygulaması sabit bir uygulamadır ve gerektiğinde değiştirilemez veya taşınamaz.

Bu, zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Kaliteli çerçeve yapısı ile aynı amaç için kiriş veya mesnet kullanılmasına gerek kalmaz, bu sayede maliyetleri düşürür ve çok rahat bir çalışma alanı sağlar. Şantiye çadırlarının faydaları çoktur. Burada önemli olan inşaat çadırları gibi önemli sorunları çözmek için deneyimli bir ekip, zamanında teslimat ve kaliteli ekipman kullanmaktır. Kazandığımız tecrübe ve yeniliği en uygun fiyat ve zamanında teslimat anlayışıyla birleştirerek tek seferlik değil uzun vadede çözüm ortağınız olmayı ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi umuyoruz.

Şantiye Çadırı Neden Tercih Edilir?

Şantiye çadır modeli fonksiyonel bir ürün olup, boyutu ve işlevi ihtiyaca göre değişiklik gösterecektir. Bu çadırlar inşaat sektöründe kullanıldığından imalat yapısı her türlü hava şartına dayanıklıdır. Çadırı kaplayan kumaşın dört mevsim kullanılabilmesi çok önemlidir. Şantiyede bulunan çadır kurulumdan sonra uzun süre kullanılacağı için güneşe, yağmura ve kara dayanması beklenmektedir. Bu sayede çalışanlarınız için sağlıklı bir ortam oluşturacak ve çadırın ömrünü uzatacaksınız. Şantiyede bulunan çadır, depo çadırı olarak da kullanılabilir.

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre şantiye çadırına pencere, manuel kapı veya otomatik kapılar eklenebilir. Bu nedenle daha kullanışlı hale gelebilir. Şantiye çadırı aynı zamanda şantiye personelinin yaşam alanıdır. Bu nedenle hem rahat hem de sağlıklı olmalıdır. Çadır içerisindeki yalıtım, havalandırma ve aydınlatma sayesinde daha kullanışlı hale gelebilir. Şantiyedeki çadırın fiyatı büyüklüğüne ve işlevine göre değişmektedir. Depolama çadırı olarak kullanılıyorsa, fonksiyonel yapı koşulları içermek ve iç ürünlerin havalandırmasını sağlamak için esastır.

Şantiye Çadırı  Nerelerde Kullanılır?

Doğal afet durumunda veya bina gibi bir ortamda hızlı bir şekilde kurulabilir, böylece mimarlar ve mühendisler burayı ofis, kantin, yatakhane, depolama amacıyla kullanıp zamandan ve paradan tasarruf edebilir. İskelet yapısı sağlam, kaliteli ve kirişler veya herhangi bir destek olmadan montajı rahattır. Maliyetleri düşürme etkisine sahiptir. Şantiyedeki çadır, kullanıldığında daha geniş bir çalışma alanı üretecektir.

Şantiye, sürekli değişen sert hava koşullarına bunun yanı sıra iş yerlerine uygun bir ortam yaratmanın en pratik yoludur ve birden çok amaç için en uygun çözümdür. Bu çevre yapısı bununla birlikte iklim şartlarına en uygun portatif çadırların kısa süreli ve uzun süreli kullanımı düşünüldüğünde, deneyimli kişiler tarafından tasarlanıp kurulduğunda verimliliği beklentilerinizi aşacaktır. Kullanım alanı ve iklim şartlarına göre ihtiyaca göre izolasyon tabakalı veya tabakasız üretilebilen, hatta katı yakıtlı soba kullanabilen şantiye çadırlarını özel olarak üretmekteyiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM