İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Sancaktepe Branda Tente

Sancaktepe Branda Tente

Sancaktepe branda tente üreten firmalar birçok farklı malzeme kullanıyor. Brandalar kaliteli ve kalın kumaşlardan yapılıyor. Tenteler ise bu kaliteli kumaşlarla dokunan brandalardan meydana geliyor. Branda ve tentelerin ortak amacı kullanıldıkları alanı kötü hava koşullarından veya güneşten gelen UV ışınlarından korumaktır diyebiliriz. Bunun dışında farklı amaçlar için kullanılan branda ve tenteler dekorasyon için de tercih ediliyor. Brandalar […]

Sancaktepe branda tente üreten firmalar birçok farklı malzeme kullanıyor. Brandalar kaliteli ve kalın kumaşlardan yapılıyor. Tenteler ise bu kaliteli kumaşlarla dokunan brandalardan meydana geliyor. Branda ve tentelerin ortak amacı kullanıldıkları alanı kötü hava koşullarından veya güneşten gelen UV ışınlarından korumaktır diyebiliriz.

Bunun dışında farklı amaçlar için kullanılan branda ve tenteler dekorasyon için de tercih ediliyor. Brandalar özellikle bazı nesnelerin üzerine örtülürken tenteler kafe, restoran ve çay bahçeleri gibi yerlerin açık veya kapalı alanlarında kullanılıyor. Açık alanları her mevsim kullanabilmek için veya kapalı alanları kolayca havalandırabilmek için farklı tente modelleri tercih ediliyor. Aynı zamanda bazı işletmeler bu tente ve brandaları reklam ve tanıtım amacıyla da kullanabiliyor.

Beyza Branda Tente - Brandacı, Tenteci, Çadırcı, istanbul

Branda ve Tente Kullanmanın Avantajları

Sancaktepe branda tente yaparken kullanılacağı alana göre farklı malzemelerle farklı modeller üretebiliyor. Branda ve tenteleri kullanmanın avantajı her türlü dış etkiye karşı koruma sağlamasıdır. Bunu tam anlamıyla yapabilmesi için brandalar çok kalın kumaşlardan üretiliyor.

Dışarıdan gelecek herhangi bir yıkıcı etkiye karşı korumaya sağlayan branda ve tenteler kullanıldıkları alana farklı bir görünüm de kazandırdıklarından özellikle işletmeler tarafından çok tercih ediliyor.

Bireysel avantajlarından bahsedecek olursak tenteler özellikle evlerin balkon, teras veya bahçe gibi açık alanlarında kullanıldığından bu alanlarda yaz kış oturma imkânı sağlıyor. Özellikle balkonlarda kullanılan sabit tenteler kış aylarında yağmur veya kar yağdığında balkonun ıslanmasını engelliyor.

Çok Tercih Edilen Branda Çeşitleri

Sancaktepe branda tente üretiminde bu ürünlerin nerede kullanılacaklarına göre yapılacağı malzemeye karar veriyor. Brandaların kullanım alanlarına göre birçok farklı çeşidi var. Bunlar asma germe brandalar, çatı koruma brandaları, inşaat koruma brandaları, mobilya koruma brandaları, tekstil brandaları, otomotiv brandaları, fındık toplama brandaları, beton koruma brandaları ve yat veya tekne brandaları olarak sayılabilir.

Brandalar çok kalın kumaşlardan üretildiklerinden dolayı her türlü malzemede tam koruma sağlıyor. Dolu yağacağı zaman arabaların üzerlerine serilen brandalar inşaatta yapı malzemelerini korumak için de kullanılıyor. Kötü hava koşullarında bitkilerin zarar görmesini engellemek için de kullanılıyor. Aynı zamanda uzun süre boş kalacak olan evlerdeki mobilyaların tozlanmasını engellemek için de brandalar tercih ediliyor.

Fındık yetişen yerlerde fındık toplayan insanlar da topladıkları fındıkları fındık toplama brandalarına koyuyorlar. Tekstil sektöründe de kullanılan brandalar, depo gibi yerlerde taşıma poşeti olarak kullanılıyor. Çok kalın ipler kullanılarak yapılan bu kumaşlar en ağır yükleri bile taşımaya yetiyor.

En Kullanışlı Tente Çeşitleri

Tenteler brandalardan yapılıyor ancak yapıldıkları malzemeler dışında açılıp kapanma şekillerine göre de tenteler farklı modellere sahip. Bunlar manuel ve otomatik olarak sayılabilir. Manuel olanlar elle açılıp kapanırken otomatik olanlar uzaktan kumanda edilebiliyor.

Tente modelleri şekillerine ve kullanılan malzemeye göre mafsallı, pergola, çift açılır, kasetli, körüklü ve raylı olarak sınıflandırılabiliyor. Hepsinin kullanım alanı farklı olmakla birlikte isteğe bağlı olarak aynı mekânlarda da kullanılabiliyor.

Pergola tenteler özellikle bahçe ve teras gibi yerlerde kullanılırken kasetli ve körüklü modeller kafe ve restoran gibi yerlerde kullanılıyor. Bunun dışında açılıp kapanmayan tenteler de vardır. Sabit tente denilen bu modeller ise evlerin balkonlarında veya büfe gibi dükkânların önlerinde kullanılıyor.

Branda ve Tente Fiyatları

Branda ve tente alınırken kullanılan malzemenin kalitesine dikkat edilmelidir. Brandalar genel olarak kaliteli malzemeden yapılıyor ancak bu ürünleri güvenilir yerlerden temin etmekte fayda var. Özellikle işyerlerinde kullanılan branda ve tenteler müşterilerin konfor ve güvenliği için son derece önemlidir.

Bunun yanında evlerin bazı bölümlerinde kullanılacak olan tentelerde de bazı özellikler aranmaktadır. Tüm bu özelliklere göre fiyatlar değişebiliyor. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör de branda ve tentelerin boyutları oluyor. Kullanacağınız mekânın boyutlarına bakarak aldığınız branda veya tenteler ne kadar büyük olursa fiyat da o oranda artıyor.

Sultanbeyli içinde, ikinci el satılık Branda tente - letgo

Branda Ve Tente Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Branda ve tenteler alınırken dikkat edilmesi gereken ilk şey brandalarda kullanılan malzemenin kaliteli olmasıdır. Özellikle tekstil veya inşaat sektöründe kullanılacak brandalar ekstra dayanıklı olmalıdır.

Uzun ömürlü olabilmesi için branda ve tenteler yapılırken kaliteli malzemeler seçilmelidir. Bunun yanında branda ve tente siparişi vermeden önce mekânın fiziksel özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Branda ve tenteler hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM