İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Sabit Tente istanbul

Sabit Tente istanbul

Sabit tente istanbul olarak hazırlanan tente çeşitleri ile hizmet verilmektedir.  Tentenin tanımını yapmak gerekirse üzerini koruduğu nesneleri her türlü hava koşullarına ve dışardan gelebilecek darbelere karşı koruma sağlar. İlk icat edildikleri dönem bez ve çadır tarzı ürünlerle üretilen tenteler zamanla teknoloji ve sanayinin ilerlemesi ile daha işlevsel bir şekilde yapılmaya başlandı. Günümüzde ise tenteler birçok işyeri […]

Sabit tente istanbul olarak hazırlanan tente çeşitleri ile hizmet verilmektedir.  Tentenin tanımını yapmak gerekirse üzerini koruduğu nesneleri her türlü hava koşullarına ve dışardan gelebilecek darbelere karşı koruma sağlar. İlk icat edildikleri dönem bez ve çadır tarzı ürünlerle üretilen tenteler zamanla teknoloji ve sanayinin ilerlemesi ile daha işlevsel bir şekilde yapılmaya başlandı. Günümüzde ise tenteler birçok işyeri tarafından rahatça kullanılmakta gelen müşterilere konfor ortamı sunmaktadır. Açık ya da kapalı alanlarda kullanılan tenteler modern teknoloji ile farklı şekillerde hazırlanmaya başladı. Bunlar rulo ürünler, katlamalı ve aç kapa şeklinde olan tentelerdir. Tenteler görüntüleri ile bulundukları ortamlara estetik bir şekil verirler.

Sabit Tente Nedir?

Sabit tente istanbul ürettiği ürünleri alıcına sunarak farklı renk ve modellerle de onlara seçenekler sunmaktadır. Sabit tente adında da anlaşılacağı üzere bulunduğu yere sabit bir şekilde yerleştirilir. Çoğunlukla işletmeler tarafından kullanılan sabit tenteler yazın güneşin zararlı ışınlarından kışın ise yağmur, çamur ve kar yağışlarına karşı koruma sağlarlar. İşyerleri tarafından tercih edilen tenteler gelen müşterilerinde işine yarayarak onları güneşten, yağmur ve çamurdan korurlar. Sabit ayakları üzerine monte tenteler ya da duvara sabit bir şekilde monte edilen tenteler şeklinde kullanılır. Şık bir şekilde tasarlanan tenteler üzerine reklam afişleri de basılarak kullanılabilir. Bu durum ise işyerleri tarafından bir avantaj haline gelmiştir.

Tenteler Ne İçin Tercih Edilir

Sabit tente istanbul çevre illere nazaran hazırladığı ürünler yardımıyla müşterilerinin memnuniyeti için çabalamaktadır. Tenteler hem hoş bir görüntü vermesi hem de insanları koruması açısından tercih edilmektedir. Ayrıca açık havalarda konfor için de tercih edilir. Özellikle kafe, restoran otel, gibi işyerleri tarafından kullanılan tenteler gelen müşterilere konforlu ve rahat ortamlar sunar. Yaz aylarında kafe ve restoran tarzı yerlere gelen insanlar içeride oturmak yerine dışarıda tenteler altında oturarak açık havanın keyfini çıkarırlar. Ya da yağmurlu havalarda yağmurun etkilerinden korunmak için insanlar bu tenteler altında korunurlar. Ancak buralarda kullanılan tentelerin kaliteli ve dayanıklı olmaları gerekir.

Tentelerin Nerelerde Kullanılır

Sabit tente istanbul tentelerini hem işyerleri hem de evlerdeki kullanım alanlarına uygun olarak imal ederler. Ev tipi hazırlanan tenteler genelde evlerin teras kısımlarında, bahçelerde, havuz başlarında ve pencere önlerinde kullanılır. İnsanlara günün her saati kolay ve keyifli kullanım alanları sağlayan tenteler sevilerek kullanılırlar. Bunun yanında işletmelerin açık alanlarında da kullanılır. Buralar kafeler, oteller, restoranlar ve tesisler gibi alanlarda gelen kişilere keyifli vakit geçirmeleri için kullanırlar. Mağaza ve butiklerin önlerinde de kullanılır. Genelde dış mekânlarda kullanılan tentelerin renk seçimleri de doğru yapılmalıdır. Kullanıldıkları alanlarla uyumlu olmalılar ki ortama şık bir görüntü versin. Kaliteli tente seçimi uzun yıllar kullanma fırsatı da verir.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente istanbul çevresinde bulunan illere ve işyerlerine göre daha kaliteli ve uygun fiyatlarla tentelerini satmaktalar. Sabit tente fiyatları belirlenirken kullanıldıkları alanların özellikleri ve boyutları ile hesaplanarak fiyatları belirlenir. Ayrıca ne kadar malzeme kullanılacağı ve malzemenin kalitesi de fiyat noktasında belirleyici olacaktır. Tercih edilen sabit tenteler her zaman kaliteli ürünlerden hazırlanmalı ve kullanılmalıdır. Çünkü tentelerin kullanım amacı bir yerlerin üzerini kapatmak ve buraları dış etkenlerden korumaktır. Yazın güneşten kışın ise olumsuz hava koşullarından insanları korurlar. Dayanıklı tenteler kişilere uzun yıllar boyunca kullanma olanağı verir. Tente fiyatları kişilerin tercihlerine ve kullanım alanlarına uygun bir şekilde belirlenir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM