İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Sabit Tente istanbul

Sabit Tente istanbul

Günümüzde dışarı çıktığımızda işletmelerin ve evlerin bazı yapılarla çevrildiğini gözlemleriz. Bu yapılara tente sistemleri denir. İlk ortaya çıktığı zamanlara göre kullanımı son derece yaygınlaşan tente sistemleri günlük hayatta bizlere birçok olanak sağlarlar. İtalyanca gölge anlamına gelen tente kelimesinden türetilen tente sistemleri, kafe, restoran, bar, AVM, market, butik, havuz, mağaza, balkon, teras gibi yapı ve konutların […]

Günümüzde dışarı çıktığımızda işletmelerin ve evlerin bazı yapılarla çevrildiğini gözlemleriz. Bu yapılara tente sistemleri denir. İlk ortaya çıktığı zamanlara göre kullanımı son derece yaygınlaşan tente sistemleri günlük hayatta bizlere birçok olanak sağlarlar. İtalyanca gölge anlamına gelen tente kelimesinden türetilen tente sistemleri, kafe, restoran, bar, AVM, market, butik, havuz, mağaza, balkon, teras gibi yapı ve konutların yağmur, kar, fırtına, güneşlilik gibi çeşitli meteorolojik olayların olumsuz etkilerinden korunmasını sağlarlar.

Tente sistemlerinin pergola tente, motorlu tente, çift açılır tente, sabit tente, körüklü tente, kasetli tente, mafsallı tente gibi birçok çeşidi bulunur. Bunların içinden sabit tente sistemleri, fiyat performans ürünleri oldukları için en çok kullanım alanına sahip tentelerdendir. Sabit tenteler, açılır kapanır özelliğe sahip olmamalarına rağmen açılır kapanır tentelerin yerini aratmaz. Açılır kapanır tente sistemleriyle aynı işlevselliğe sahip olan sabit tente istanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra küçük il ve ilçelerde de kullanımı sık olan tente çeşitlerindendir.

ENGİN BRANDA TENTE SİSTEMLERİ ANTAKYA | Hatay Firma Rehberim, 2020 | Peyzaj mimarisi tasarımları, Ev içinde bitki bakımı, Pergolalar

Sabit Tente Özellikleri

Sabit tente sistemleri, hareketli bir mekanizmaya sahip olmadığı için açılır kapanır özelliğe sahip değillerdir. Ancak bu bir dezavantaj değildir. Çünkü açılır kapanır tente sistemlerinin işlevlerini, sabit tente sistemleri de gerçekleştirebilir. Belli bir yere sabitlenerek kurulan sabit tentelerin kurulumu son derece kolaydır. Sabitlendiği alanın, kışın yağmur, kar, fırtına, kasırga gibi hava olaylarından korurken; yazın da güneşin kavurucu sıcağından koruma sağlarlar.

Sabit tenteler, yüksek dayanıklılığa sahip brandalardan üretilir. Böylece son derece sağlam özelliklere sahip olurlar. Oldukça uzun ömürlü olan sabit tenteler, rengârenk ve desen desen tasarımlarıyla kullanıldığı alanın dekoratif ve Avrupai bir görünüm kazanmasına yardımcı olurlar. Ayrıca hareketli bir mekanizmaya sahip olmadıklarından dolayı en uygun fiyatlarla satışa sunulan tente sistemlerindendir. Her zevke, her bütçeye ve mekana uygun sabit tente çeşitleri mevcuttur.

Sabit Tente Kullanım Alanları

Sabit tente sistemleri, hemen hemen her alanda kullanılarak kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabit tente sistemleri diğer tente sistemlerine göre daha ekonomik olmasına rağmen işlevsellik açısından onlardan geri kalmamaktadır.

Bu sebeplerle, birçok işletme ve evde kullanılır. Sabit tente sistemlerinin kullanımı kafe, restoran, bar, otel girişi, tiyatro girişi, sahaf gibi çeşitli işletmelerde kullanılır. Bunun yanı sıra evlerin pencere ve kapılarında da tercih edilirler. İşletme ve evleri dış etkilerden koruyan sabit tente sistemleri, bu işlevselliğinin yanında modern bir görüntü de oluştururlar. Sabit tente istanbul gibi kalabalık şehirlerde birçok işletme ve evde kullanılır.

Sabit Tente Çeşitleri

Her zevkten müşterinin tercihine göre üretilen birçok sabit tente çeşidi bulunur. Ayrıca sabit tenteler kullanım alanına göre de çeşitlenir. Düz ve bombeli seçenekleri bulunan sabit tente sistemleri, çeşitli renk ve desenlerle bezenerek müşterilerin beğenisine sunulur.

Bombeli sabit tente modelleri, otel, gece kulübü, restoran ve kafe gibi yapıtlarda daha çok tercih edilen sabit tente çeşididir. Böylece işletmenin daha modern, daha dikkat çekici hale gelmesini sağlarlar. Düz sabit tenteler ise, yine farklı renk ve desen seçenekleriyle, daha çok sade bir görünümü tercih eden müşterilerin ihtiyacını karşılar. Bunların yanında, kullanım alanının ölçüsüne göre her ebatta sabit tente çeşidine ulaşmak mümkündür.

Sabit Tente Avantajları

Sabit tente sistemleri, kullanıldığı ortama birçok avantaj sağlar. Öncelikle, sabit tenteler diğer tentelere göre daha hesaplıdırlar. Bunun sebebi hareketli bir mekanizmaya sahip olmamalarıdır. Ancak bu bir dezavantaj değildir. Çünkü hareketli tentelerin yerine getirdiği işlevleri sabit tente sistemleri de sağlayabilir.

Sabitlendiği ortamın çeşitli meteorolojik hadiselerden korunmasını sağlayarak daha güvenli hale gelmesini sağlarlar. Bunun yanı sıra, kurulumu oldukça pratik ve kolaydır. Ayrıca son derece dayanıklı malzemelerden üretildikleri için oldukça uzun ömürlüdürler. Bunlara ek olarak, renk renk ve desen desen seçenekleriyle bulundukları ortamın daha şık ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlarlar.

tente | Favori Branda | Çadır - Branda - Tente - istanbul

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente sistemleri, hareketli tente sistemlerine göre daha ekonomiktirler. Çünkü sabit tentelerin hareketli bir mekanizması bulunmaz. Ancak bu bir dezavantaj değildir. Aksine fiyat açısından avantaj elde edilmesini sağlarlar. Sabit tente sistemlerinin fiyatları, kalitesine, boyutuna, çeşidine, işçiliğine göre değişiklik gösterir. Sabit tente istanbul ve ilçelerinde son derece uygun fiyatlarla karşımıza çıkar. Sabit tente sistemleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM