İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Sabit Tente istanbul

Sabit Tente istanbul

Sabit tente istanbul geniş özellikleri sayesinde tüm illerden talep görüyor. Profesyonel anlamda üretilen sabit tente brandalar birçok farklı modellere sahiptir. Bu sayede tüm sektörlere hitap ediyor. Pratik bir kullanıma sahip olması sayesinde birkaç dakikada kurulabiliyor. Bu sayede kullanıcıların zamandan da tasarruf etmesini sağlıyor. Sabit tenteler geçmiş yıllara oranla 2019 yılında daha düşük fiyattan satılıyor. Bu […]

Sabit tente istanbul geniş özellikleri sayesinde tüm illerden talep görüyor. Profesyonel anlamda üretilen sabit tente brandalar birçok farklı modellere sahiptir. Bu sayede tüm sektörlere hitap ediyor. Pratik bir kullanıma sahip olması sayesinde birkaç dakikada kurulabiliyor. Bu sayede kullanıcıların zamandan da tasarruf etmesini sağlıyor. Sabit tenteler geçmiş yıllara oranla 2019 yılında daha düşük fiyattan satılıyor. Bu sayede kullanıcıların ekonomik anlamda da tasarruf etmesini sağlıyor. Sabit branda olarak da adlandırılan bu kaliteli tente modelleri 4 mevsimde de güvenle kullanılabiliyor. Su geçirmez özelliği sayesinde sonbahar ve kış mevsiminde de yağmurdan maksimum düzeyde koruma sağlıyor. Sabit tenteler aynı zamanda şık ve estetikli bir yapıya sahiptir. Bu sayede işletmelerin daha görkemli olmasını sağlıyor.

Sabit Tente Nedir?

Sabit tente istanbul adından da anlaşılacağı üzere sabit bir pozisyonda duran özel dizayna sahip olan branda çeşitleridir. Bahçe alanlarında da kullanılan sabit tenteler bu sayede güneş ışınlarından da maksimum düzeyde faydalanılmasına yardımcı oluyor. Bu brandalar güneşin zararlı ışınlarına karşı da maksimum düzeyde koruma sağlıyor. Sabit tente modelleri camların veya cephelerin ölçüleri baz alınarak imal ediliyor. Bu sebeple bu brandalar müşterilerin özel talepleri doğrultusunda hazırlanarak ek ücretsiz olarak siparişe sunuluyor. Sabit tenteler her zevke hitap ediyor. Geniş renk tonları sayesinde işletmelerin daha canlı ve renkli görünmesini sağlıyor. Profesyonel brandalar olduğundan uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Sabit tenteler en kaliteli malzemeden üretiliyor. Bu sayede şiddetli dış darbelere karşı da maksimum düzeyde performans gösteriyor.

Sabit Tentelerin Özellikleri

Sabit tente istanbul eşsiz özelliklere sahiptir. istanbul branda firmasından üretilen bu kaliteli tenteler en kaliteli kumaş malzemesinden üretiliyor. Bu sayede 365 gün boyunca güvenle kullanılabiliyor. Sabit tenteler su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu sayede yağmur, kar yağışından etkilenmezler. Bu brandaların en önemli özelliklerinden biri de kolay açılıp kapanmasıdır. Bu sayede branda firmasından destek alınmadan da branda kolayca kurulabilir. Sabit tente ekonomik bir dizayna sahiptir. Bu sayede uygulandığı sahalarda kusursuz bir bütünlük oluşmasını sağlar. Gelişmiş fonksiyonel dizaynı sayesinde kusursuz bir şekilde işlev görür.

Sabit Tentelerin Kullanım Alanları

Sabit tente istanbul geniş kullanım alanına sahiptir. Bugün pek çok alanlarda sabit tenteye rastlamak mümkün olabiliyor. Özellikle restaurant, otel ön cephesi, kafeterya gibi alanlarda bu profesyonel brandalar tercih ediliyor. Bununla birlikte özellikle son dönemlerde birçok konutta da sabit tenteler tercih ediliyor. Konut balkon kısmında da güvenle uygulanan bu modern brandalar bu sayede konutun görkemli bir görünüm elde etmesini sağlıyor.

Sabit Tentelerin Avantajları

Sabit tente istanbul gerek ekonomik fiyatı ve gerekse de kalitesi sayesinde kullanıcılarına avantajlar sağlıyor. Sabit yapıda olması sayesinde rüzgârdan olumsuz etkilenmesi söz konusu değildir. Sabit tenteler pek çok çadır modeline göre daha kullanışlı ve estetiklidir. Bu sayede kullanıldığı sahalarda apayrı bir görünüm oluşmasını sağlar. Bu tente modelleri işletmelerin daha cazibeli görünmesini de sağlıyor. Bu sayede müşteri kapasitesinin daha da genişlemesine yardımcı oluyor. Sabit tente geçmişten günümüze kadar en çok ilgi gören tente modelleridir. Bu bakımdan pek çok brandalara göre daha ucuz fiyata sahiptir. Üretim aşaması oldukça kısa olan bu brandaların fiyatları ise branda firmaları arasında değişiyor. Özellikle internet dünyasından satışa sunulan sabit özellikli tente modelleri profesyonel branda sitesinden daha uygun ve kargo ücretsiz olarak satışa sunuluyor.

Sabit Tenteler Satın Alınırken Dikkat Edilecekler

Sabit tente internet dünyasından satın alınmadan önce branda firması hakkında ön araştırmalar yapılabilir. Diğer brandalarda olduğu gibi sabit tente brandalarında da garantili hizmetler sunulan branda firmaları tercih edilebilir. Sabit branda satışında en düşük fiyat listesi sunulan branda firması tercih edilebilir. Bununla birlikte branda satışlarında garanti etkeni hayati bir öneme sahiptir. Bu sebeple sabit branda satın alımında ilgili branda firması tarafından garantili satışlar yapılıp yapılmadığına da dikkat edilmesi tavsiye olunur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM