İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Sabit Dekoratif Tente Ataşehir

Sabit Dekoratif Tente Ataşehir

Değişen hava koşullarına karşı mekânların korunmasını sağlayan ürünlere tente denir. Tente pek çok model ile karşımıza çıkar. Bunlardan bir tanesi sabit dekoratif tente oluyor. Sabit dekoratif tente korumadan ziyade görünüm olarak dikkat çeken tente modellerinden biridir. Özellikle cafe ve restoran gibi alanlarda görünüm olarak dikkat çekmesi sağlansın diye kullanılan tente modellerinden biridir. Sabit dekoratif tente Ataşehir pek […]

Değişen hava koşullarına karşı mekânların korunmasını sağlayan ürünlere tente denir. Tente pek çok model ile karşımıza çıkar. Bunlardan bir tanesi sabit dekoratif tente oluyor. Sabit dekoratif tente korumadan ziyade görünüm olarak dikkat çeken tente modellerinden biridir. Özellikle cafe ve restoran gibi alanlarda görünüm olarak dikkat çekmesi sağlansın diye kullanılan tente modellerinden biridir. Sabit dekoratif tente Ataşehir pek çok model ile karşımıza çıkıyor. Bu modeller insanların zevkine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Aynı zamanda insanlar kendi akıllarında olan modeli firma yetkilisine anlatarak aynısını yaptırabiliyor. İnsanlara pek çok renk ve modelde tente seçim imkânı sunuyor. Tente seçim yapılırken görevinin yanı sıra görünümünün de dikkat çekici ve özgün olması gerekir. Gördüğümüz sıradan tentelerden ziyade daha farklı ve insanları cezbeden bir görünüme sahip olmalıdır. Bu sebeple iyi bir araştırma yapıp bunun dâhilinde sabit dekoratif tente modeli seçmek gerekir.

Körüklü Tente – Yaman Tente istanbul

Sabit Dekoratif Tente Nedir?

Daha çok mağaza, market, kafe, restoran ve küçük işletmeler için kullanımı uygun olan ve işlevinden daha çok görünüm olarak ön plana çıkan tente modellerine sabit dekoratif tente denir. Sabit dekoratif tente pek çok farklı modelde karşımıza çıkıyor. İç mekân ile uyumlu bir renk ve desende olmasına özen göstermek gerekir. Bir mekânın kapısının üzerine ya da penceresinin üzerine yerleştirilen dekoratif ürünlere sabit dekoratif tente adı veriliyor. Bu tenteler diğer tente modellerine göre daha farklı olmaktadır.

Diğer tente modellerinde açıp kapama gibi işlevler bulunurken sabit dekoratif tente modelinden bu tarz işlevler bulunmayıp sadece görünüş olarak ön plana çıkar. Sabit bir mekanizmaya sahiptir. Diğer tente modelleri daha çok mevsimsel değişimler de mekânın korunmasını sağlama özelliğine sahipken sabit dekoratif tente modelinde böyle bir durum söz konusu değildir.

Bu tente modelinin asıl amacı dekoratif olarak ön plana çıkmasıdır. Son zamanlarda mekânlarda en çok tercih edilen tente modellerinden biri oluyor. İnsanlar bu tentelerin önünde fotoğraf çektirmeyi çok sevdiği için müşterilerin daha çok ziyaret etmesini sağlıyor.

Sabit Dekoratif Tente Kullanım Alanları

Sabit dekoratif tente Ataşehir pek çok farklı kullanım alanına imkân sağlıyor. Özellikle çeşitli kafe ve marketlerde en sık gördüğümüz tente modellerinden biridir. Aynı zamanda ünlü mağazalar dekoratif amacı ile sabit dekoratif tente modellerini tercih ediyor.

İç dizaynı ile tente modeli arasında bir uyum yakalamak gerekir. Örneğin iç mekânda kullanılan renk beyaz ise sabit dekoratif tente modelinde de beyaz rengi hâkim kılmak gerekir. İşyeri ve otel gibi yerlerde de sabit dekoratif tente modelleri çok sık tercih edilen modellerden biridir. Aynı zamanda sabit dekoratif tente modellerini evlerde de çok sık görebiliyoruz. Evin dış kapısı, penceresi ve balkonu için en ideal tente seçimi sabit dekoratif tente ile mümkün olur.

Sabit Dekoratif Tente Kullanım Amacı Nedir?

Sabit dekoratif tente modelleri daha çok görsel olarak ön plana çıkmak amacıyla kullanılırken diğer tente modelleri değişen hava koşullarına karşı mekânları korumak için kullanılır. Tabii sabit dekoratif tente modeli seçerken görünüşün yansıra işlevsel olarak da ön planda tutulan modelleri tercih etmek gerekir.

Yağmur, kar, güneş ve rüzgâr gibi etkenlere karşı mekânınızın korunmasını sağlayan aynı zamanda görünüş olarak da son derece hoş bir hava yaratan tente modellerini tercih etmek gerekir. Son zamanlarda pek çok tente modeli ortaya çıkıyor. Bunlar arasında en özgün olan modeli tercih etmek son derece önemlidir. İnsanların dikkatini çekecek modelleri tercih ederek işyerinize daha çok müşteri çekmenizi sağlayabilirsiniz. Kış aylarında dış mekânın kullanılmasını sağlamak için tente modelleri tercih edilir.

Klasik Tente Fiyatları - İzmir Tente, İzmir Pergola, İzmir Branda

Sabit Dekoratif Tente Nasıl Yapılır?

İlk olarak sabit dekoratif tente modeline karar verilir ve firmaya bildirilir. Yaptıracağınız alanın ölçüleri alındıktan sonra seçmiş olduğunuz çanta modeli hazırlanır. Talep ettiğiniz kumaş ile hazırlanması çok önemlidir. Tam olarak verdiğiniz ölçüler ile hazırlanan sabit dekoratif tente modelleri istediğiniz yere monte edilir ve işlem bu şekilde tamamlanır. Sabit dekoratif tente Ataşehir firmamız ile en güzel tente modellerine ulaşmak mümkündür. Sabit dekoratif tente modelleri için firmamızdan en ayrıntılı ve en etkin bilgileri edinebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM