İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Restaurant Şemsiyesi Modelleri istanbul

Restaurant Şemsiyesi Modelleri istanbul

Restaurant şemsiye modelleri istanbul firmasında restoran şemsiyeleri bulunmaktadır. Restoran şemsiyeleri restoranlarda kolay kullanımı olan yazın güneş ışınlarından korunmak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Restoran şemsiyeleri, müşterilerine konfor sağlamak isteyen işletmeler için en uygun şemsiye modelidir. Yazın güneşten koruyan restoran şemsiyeleri, kışın etrafı kapatılarak rüzgâr ve yağmurdan korunma amacıyla da kullanılabilmektedir. Sürekli kapalı ortamlarda çalışan insanlar en azından […]

Restaurant şemsiye modelleri istanbul firmasında restoran şemsiyeleri bulunmaktadır. Restoran şemsiyeleri restoranlarda kolay kullanımı olan yazın güneş ışınlarından korunmak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Restoran şemsiyeleri, müşterilerine konfor sağlamak isteyen işletmeler için en uygun şemsiye modelidir. Yazın güneşten koruyan restoran şemsiyeleri, kışın etrafı kapatılarak rüzgâr ve yağmurdan korunma amacıyla da kullanılabilmektedir. Sürekli kapalı ortamlarda çalışan insanlar en azından yemek yerken,  bir şeyler içerken açık havanın keyfini sürmek istemektedirler. Restoran şemsiyeleri, açık hava ve manzaranın keyfini çıkarmak isteyen müşterileriniz için çok doğru bir tercih olacaktır.

Restoran Şemsiyesi Avantajları

Restaurant şemsiye modelleri istanbul bir restoran şemsiyesinin size sunabileceği tüm avantajları sunmaktadır. Restoran şemsiyeleri de diğer tüm şemsiye modelleri gibi birçok avantajları bulunmaktadır. Şemsiye kullanarak işletmenize daha çok müşteri gelmesini sağlayabilirsiniz. Yağmur güneş, rüzgâr ve toz gibi olumsuz hava koşullarından sağlayacaktır. Restoran şemsiyeleri kullanarak ekstra kullanım alanı oluşturabilirsiniz. Ayrıca şemsiye içine ısıtıcılar yerleştirerek kışın da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Büyük veya küçük her alana göre tasarlanabilen şemsiyeler mekâna şık bir görünüm kazandırır. Şık görünümü sayesinde işletmenin daha fazla ilgi çekmesini sağlamaktadır. Bahçe ya da iç mekânda az yer kaplaması nedeniyle işletmenizde dekorasyon amaçlı da kullanılabilirsiniz. Bacalı şemsiye modeli ile şemsiye içerisinde içilen sigara, nargile gibi tütün ürünlerinin kokusunun ve dumanının baca sayesinde dışarıya atılması işletme sahibi ve müşteri için avantaj sağlamaktadır. Restoran şemsiyeleri, tam ortadan değil de yanlardan ayarlanarak mekânın çirkin görünmesini engeller ve mekâna daha lüks bir görünüm kazandırır.

Restoran Şemsiyesi Modelleri

Restaurant şemsiye modelleri istanbul firmamız işletmelerin ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirmiş olduğu ürünlerde işlevsellik ve pratik kullanıma dikkat etmektedir. Restoran şemsiyeleri tasarlanırken işletme için maksimum fayda sağlaması amaçlanmaktadır. Restoran şemsiyeleri tasarlanırken kullanım alanında daha az yer kaplaması, kolayca açılıp kapanabilir olması, açılıp kapandığı anlarda müşteriyi rahatsız etmemesi gibi hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Restoran şemsiyesi işletmelere daha konforlu mekânlara dönüştürmektedir. Restoran şemsiyeleri büyük veya küçük alanlar, kapalı veya işletme içerisinde istenilen alanlara göre tasarlanmaktadırlar. Restoranlarda kullanılabilecek şemsiye modelleri teleskopik, yandan gövdeli ya da yanları kapalı gibi modelleri bulunmaktadır.

Yandan Gövdeli Şemsiye

Restaurant şemsiye modelleri istanbul firmasında çok şık ve konforlu, yandan gövdeli şemsiyeleri bulabilirsiniz.  Çok şık tasarımlara sahip bir restoran şemsiye modelidir. Güneşin geliş yönüne göre şemsiye açısını ya da yönünü değiştirebilme gibi özelliklere sahiptir. Yandan gövdeli şemsiye mekâna lüks bir hava katar ve oldukça kullanışlı bir modeldir. Yazın güneşin yakıcı etkisine rağmen bu şemsiyeler sayesinde oldukça serin bir alan elde etmek mümkündür. Ayrıca yağmura karşıda oldukça dayanıklı şemsiyelerdir. Gövdesinin yandan olması ayrıca bir kullanım kolaylığı ve pratiklik sağlamaktadır. Yandan gövdeli şemsiye modelleri kafeler, restoranlar ya da insanların vakit geçirebileceği birçok yerde kullanılabilir. Yandan gövdeli şemsiyeler de istenilen renk ve iskelet yapısına göre yapılabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM