İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Reklam Brandası istanbul

Reklam Brandası istanbul

Reklam brandası istanbul modern brandalar arasında yer alıyor. Yüksek kalitesi ve şıklığı sayesinde başta istanbul genelinden olmak üzere tüm illerimiz üzerinden yoğun olarak satın alınıyor. Organik bileşimli en kaliteli malzemeden üretilen reklam brandası bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu kaliteli brandalar özellikle bilişim firmaları tarafından tercih ediliyor. Şık […]

Reklam brandası istanbul modern brandalar arasında yer alıyor. Yüksek kalitesi ve şıklığı sayesinde başta istanbul genelinden olmak üzere tüm illerimiz üzerinden yoğun olarak satın alınıyor. Organik bileşimli en kaliteli malzemeden üretilen reklam brandası bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu kaliteli brandalar özellikle bilişim firmaları tarafından tercih ediliyor. Şık ve estetikli dizayna sahip olmasının yanı sıra geçmiş yıllara nazaran 2019 yılında daha uygun fiyat tarifesinden satılıyor. Büro, poster, apartman, cephe bölümü, fuart stant baskısı, pankart, konser ve daha birçok etkinliklerde tercih edilen reklam brandası olumsuz hava şartlarında da maksimum oranda dayanıklılık sergiliyor. Pratik bir kullanıma da sahip olması sebebiyle bu brandalar kullanıcılar tarafından da kolayca kurulabiliyor.

Reklam Brandasının Tercih Edilmesinin Nedenleri

Reklam brandası istanbul gösteri amaçlı sahalarda kullanılan şık brandalardır. Sahip olduğu birçok özellikler sayesinde firmalar tarafından tercih ediliyor. Reklam brandaları her ebat ve renk tonlarından üretiliyor. Bu sayede firmaların ihtiyaç duyduğu veya ilgili sahayla bütünleşebilen reklam brandası satın alınabiliyor. İsminden de anlaşılacağı üzere daha çok reklam amaçlı tercih edilen bu brandalar profesyonel branda tipleri listesinde yer alıyor. Yırtılmaz kumaşı sayesinde 81 ilimizdeki firmalar tarafından beğeni kazanıyor. Reklam brandaları pek çok branda türlerine oranla daha cazip fiyatlara sahiptir. Bu sayede tüketicilerin daha düşük bir maliyet üzerinden branda satın almasını sağlıyor. Bu kaliteli branda tipleri dış mekânlarda kullanıldığı gibi iç mekânlarda da kullanılabiliyor. Kokusuz özelliği sayesinde bireylerde herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmuyor. Dolaysıyla reklam brandaları çevre dostu brandalar arasında da yer alıyor.

Reklam Brandasının Özellikleri

Reklam brandası istanbul en sağlam kumaştan üretiliyor. Bu sebeple bu brandalarda kısa sürede yırtılma, renk tonunda değişiklik, deforme olma gibi negatif durumlar söz konusu olmuyor. Reklam brandası uygulandığı alanda da farklı bir görüntü meydana gelmesini sağlıyor. Ortamların daha renkli ve göze hitap edici olmasını sağlıyor. Reklam brandası ortalama olarak 5 yıllık ömre sahiptir. Bu sayede bu brandalar en uzun ömürlü brandalar listesinde yer alıyor. Oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra pratik bir uygulanışa sahiptir. Bu sayede reklam brandası birkaç dakika içerisinde kurulabiliyor. Her işe ve kataloga uygun olarak dizayn ediliyor. Bu sayede firmalar herhangi alanda reklam ve tanıtım amaçlı olarak reklam brandası tercih edebiliyor.

Reklam Brandasının Avantajları

Reklam brandası istanbul en avantajlı brandalar listesinde yer alıyor. Uygun fiyat tarifesi, kolay kullanımlı olması, geniş kullanım sahasına sahip olması sayesinde firmalara büyük avantajlar sağlıyor. Reklam brandaları pratik bir kullanıma sahip olduğundan firmalar açısından ayrıca zaman bakımından da avantajlar sağlar. Sıradan branda modellerinin hazırlanması daha uzun süreç alabiliyorken reklam brandaları daha kısa sürede hazırlanabiliyor.

Reklam Brandasının Hazırlanışı

Reklam brandası istanbul profesyonel branda firması tarafından özenle hazırlanıyor. Garanti kapsamında hazırlanan ve satışa sunulan reklam branda türleri baskı sürecine geçmeden önce ne tür ebatlarda dizayn edilmesine karar veriliyor. Brandanın uygulanacağı alanda gerekli ölçümler alındıktan hemen sonrasında gerekli ölçüler kapsamında kesilen branda baskı sürecine alınıyor. Brandanın üzerinde uygulanması gereken biçim ve logolar ise baskı sürecinden önce hazırlanmış olması gerekiyor. Diğer branda modellerinde olduğu gibi bu kaliteli brandalar da baskı makinesi üzerinden hazırlanıyor. Baskı işleminde branda makinenin bir ucundan girerek diğer ucundan alınıyor. Baskı işleminde en kaliteli malzemeler tercih ediliyor. Reklam brandası her türden olumsuz hava şartlarına karşı en yüksek dayanıklılığı göstermesi açısından özenle hazırlanıyor.

Reklam Brandasının Fiyatı

Reklam brandası fiyat tarifesi firmalar arasında değişiyor. Bu brandaların fiyat tarifeleri hakkında özellikle internet dünyasından araştırma yapıldığında sıradan branda firmalarında daha yüksek fiyatlar sunulduğu fark edilebiliyor. Bu bakımdan reklam brandasında en uygun ve garantili fiyat tarifesi sunulan istanbul branda firması tercih edebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM