İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.806,0000
 • EURO
  $0,7300
 • ALTIN
  $40.594,7400
 • BIST
  $143,2000
Raylı Çadır Tente istanbul

Raylı Çadır Tente istanbul

Günümüzün en çok tercih edilen çadır modellerinden biri de raylı çadır modelidir. Birçok özelliklere sahip olan raylı çadır tente istanbul bu sayede birçok firmalar tarafından tercih ediliyor. Maksimum kaliteye sahip olması sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanılıyor. Raylı çadır tente birçok farklı modellerden üretiliyor. Bu sayede firmanız için dilediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Birçok çadır modellerine oranla bu […]

Günümüzün en çok tercih edilen çadır modellerinden biri de raylı çadır modelidir. Birçok özelliklere sahip olan raylı çadır tente istanbul bu sayede birçok firmalar tarafından tercih ediliyor. Maksimum kaliteye sahip olması sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanılıyor. Raylı çadır tente birçok farklı modellerden üretiliyor. Bu sayede firmanız için dilediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Birçok çadır modellerine oranla bu kaliteli çadırlar daha düşük fiyat tarifesine sahiptir. Bu sayede ekonomik anlamda avantajlı olmanızı sağlar. Raylı çadır tente modelleri 12 ay 4 mevsim kullanılabilir. Bu kaliteli çadırlar rüzgar, yağmur gibi dış etkenlerden olumsuz etkilenmezler. Bu sayede işletmenizin dış etkenlerden korunmasını sağlar.

Raylı Çadır Tente nedir?

Profesyonel raylı çadır tente körüklü, sabit ve mafsallı tente modellerinden farklı olarak belirli iskelet ray sistemi üzerinden işlev sunan ve isminden de anlaşılacağı üzere tamamen özel ray mekanizması üzerinden ileri ve geri yöne doğru hareket edebilen çadır tente modelidir. Bu kaliteli tente modeli raylı mekanizması sayesinde tercihe göre kısmen olarak da gölgelendirme yapabiliyor. Raylı tente modeli her tip işletmeler için imal edilebilir. Dolaysıyla cafeteryalar, restaurantlar ve daha birçok işletmelerde bu kaliteli ürünler tercih edilebiliyor. Sistemde yer alan özel raylı mekanizma sayesinde birden fazla tente kullanılmasına gerek kalmıyor. Bu sayede tek bir mekanizma üzerinden alandaki birçok farklı bölümler zahmetsiz bir biçimde gölgelendirilebiliyor.

Raylı Çadır Tentenin Özellikleri

Kaliteli raylı çadır tente istanbul birçok özelliklere sahiptir. Basit bir kullanım olanağına sahip olması sayesinde kurulumunda ve sökümünde profesyonel ekibe gerek kalmaz. Ürünü 1-2 personel üzerinden kolayca kurabilir ve sökebilirsiniz. Raylı çadır tente modeli ayrıca gerek duyulması durumunda dıştan da kapanabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede işletme içerisinde farklı bir işletme daha meydana getirilebilir. İşletmelerin daha estetikli ve göze hitap edici olmasını sağlayan bu kaliteli çadır modelleri kolayca açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Kaliteli yapısı sayesinde yıkılması, tahrip olması gibi durumlar söz konusu değildir. Raylı çadır tente modelini uygun alanda bilinçli bir şekilde kullanıldığında uzun yıllar boyu kullanılabilir.

Raylı Çadır Tentenin Avantajları

Raylı çadır tente modeli birçok çadır modellerine göre daha ucuz fiyat tarifesine sahiptir. Bu kaliteli çadırlar dünya genelinden tercih ediliyor. Bu sayede geniş bir müşteri tabanına hitap ediyor. Raylı çadır tente modeli belirli bir hareket sahasına sahiptir. Bununla birlikte ayrıca ayarlanabilir hareket mekanizmasına da sahiptir. Bu sayede ürünü dilediğiniz yönde veya sabit olarak uygulayabilirsiniz. Raylı çadır tenteler daha çok üzeri açık olan sahalarda kullanılıyor. Restaurantlar, cafeler, teras alanına sahip olan işletmelerde bu kaliteli çadır modellerine rastlayabilirsiniz. Bu profesyonel çadır modellerini diğer çadır modellerinden ayıran temel özelliklerinden biri uzaktan kumandalı ve manuel sisteme sahip olmasıdır. Bu sayede tercihiniz doğrultusunda her iki özellik arasında seçiminizi yapabilirsiniz.

Raylı Çadır Tente Kiralanabilir mi?

Tüm çadır modellerinde olduğu gibi raylı çadır tente istanbul modelinde de tercihe göre kiralanabilir. Özellikle sabit bir şekilde hizmet sunmayan işletmelerde raylı çadır tente modeli geçici bir süreliğine kiralanabiliyor. Fakat sabit bir şekilde aynı bölge üzerinden hizmet sunan işletmeler tarafından çadır modeli doğrudan satın alınıyor. Bu sayede ürün uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Diğer çadır modellerinde olduğu gibi raylı tente çadırlarında da sıfır ve ikinci el bazından satış olabiliyor. Bu sayede işletmeler tercihi doğrultusunda sıfır yani garanti belgesi ile satılan raylı çadır tente satın alabildiği gibi garanti belgesiz olarak ikinci el üzerinden de ürünü satın alabiliyor.

Raylı Çadır Tente Satın Alınmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Raylı çadır tente modeli satın alınmadan önce firma hakkında ön araştırma yapılmalıdır. Satıcı firmanın garantili ve kaliteli raylı çadır tente modelleri satıp satmadığına dikkat edilmelidir. Raylı çadır tente modelleri incelemek ve sipariş vermek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM