İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
PVC Polyester Branda istanbul

PVC Polyester Branda istanbul

Pvc Polyester branda istanbul, son yılların en çok tercih edilen en çok kullanılan branda modelidir. Birçok alanda kullanılan %100 polyester kumaş bez  dokuma üzerine PVC kaplama yapılarak üretilen branda çeşididir. Su geçirmez özelliğe sahiptir. Rüzgâr, yağmur, ısı ve ışığa  zor mevsim şartlarına dayanıklı bir ürün çeşididir. Branda nedir? Branda, hava su güneş ışınları gibi olaylardan etkilenmeyen, sert […]

Pvc Polyester branda istanbul, son yılların en çok tercih edilen en çok kullanılan branda modelidir. Birçok alanda kullanılan %100 polyester kumaş bez  dokuma üzerine PVC kaplama yapılarak üretilen branda çeşididir. Su geçirmez özelliğe sahiptir. Rüzgâr, yağmur, ısı ve ışığa  zor mevsim şartlarına dayanıklı bir ürün çeşididir.

Branda nedir?

Branda, hava su güneş ışınları gibi olaylardan etkilenmeyen, sert mevsimsel şartlara rağmen  dayanıklı kaliteli polyester kumaştan üretilen çok  amaçlı bir üründür.

PVC Polyester Branda Kullanım Alanları

PVC polyester branda istanbul  çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürünlerin polyester olmasından dolayı esnek bir yapıya sahiptirler. Bu yapı sayesinde kullanım alanları da genişlemektedir.  PVC polyester branda, tente güneşlik, şemsiye, kır bahçesi, tır, kamyon ve kamyonet kasasını kaplamak için kullanılır. Aynı zamanda tekstillerde konfeksiyon torbası gibi alanlarda kullanılan sadece polyester kumaş dokuma üzerine PVC kaplama yapılarak üretilen bir branda çeşididir.

Pvc Polyester Branda Çeşitleri

 • Şeffaf Pvc

Bu branda türü şeffaf kaplama olarak da bilinmektedir. Şeffaf PVC kullanım alanı oldukça geniş olan branda modellerinden biridir.  Şeffaf PVC genel olarak çanta ve ayakkabı yapımında, kış bahçesi, masa örtüsü gibi eşyaların yapımında kullanılır.  Kullanılan malzeme %100 PVC den oluşur. Cam gibi saydam ve düz bir görünüme sahiptir. Kalınlık, ölçü ve boyutları kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. Şeffaf PVC hem yerli hem de ithal olarak iki farklı kalitede üretilip, temin edilmektedir.

 • PVC Tırlık Polyester Branda Türü

Bu branda türü adından da anlaşıldığı gibi tır, kamyon ve kamyonet gibi araçların kasalarının kapatılmasında kullanılan bir ürün çeşididir. Aynı zamanda tente şemsiye, güneşlik, tekstillerde konfeksiyon torbası, kış bahçesi gibi birçok alanda kullanılabilen bir kumaş türüdür. Bu kumaş türünün özelliği %100 polyester bez ayağı dokuma üzerine PVC kaplanarak üretilmesidir.

 • Pvc Tentenelik Polyester Branda:

Tentenelik polyester brandalar da tırlık brandalar gibi aynı özellikleri taşımaktadır. Ve aynı kumaş türünden üretilmektedir. Yani bu da %100 Polyester ve su geçirmez, hava geçirmez Isı ve ışık geçirmez özelliklere sahiptir.

 • PVC Gölgelik Polyester Branda

PVC polyester branda istanbul ürünleri son derece çeşitlidir. Yine bu tür branda da diğer  brandalar gibi su geçirmez özelliğe sahip olmasının yanı sıra çiftliklerde sıkça kullanılan bir üründür. Aynı zamanda bahçe işlerinde kullanıldığı gibi, havuz ve depo alanları, İnşaat alanları için İskele örtüleri olarak kullanılırlar. Garajlar ve tekneler, makine üstü örtüleri olarak da kullanılırlar. Görüldüğü gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir. PVC gölgelik polyester brandalar güneş ışınlarına karşı dirençlidir. Çok  Kaliteli ve kuvvetlidir. Bazı ürünler çift taraflı iken, bazıları da daha çok kuvvetli olmaları için polipropilen fitil takviyelidirler. İsteğe göre bu çadır türleri üretilebilir ihtiyaca göre boyutları da değişmektedir.

PVC Polyester Brandanın Özellikleri

PVC polyester branda istanbul ürünlerinin en önemli özelliği, adından da anlaşıldığı gibi %100 polyester kumaş olmasıdır. Bu kumaş türü su geçirmez özelliğe sahiptir. İhtiyaca ve kullanım alanına göre şekil ve özellikleri de değişmektedir. İsteğe göre rengi boyutu kesimi yapılır. Kullanacak kişinin kullanım alanına göre değişin esnek bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ile hem taşıyıcı, hem de örtü görevini görür. Dış etkenlere karşı korunmak için çeşitli kimyasallar ile kaplanmıştır. Farklı özellikler eklemek için (mesela kendi kendini temizleyen) bir yüzeyi ilave bir kaplama yapılabilir. Böylelikle cam gibi saydam bir görünüm kazanır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM