İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Plaj Şemsiye İmalatçıları

Plaj Şemsiye İmalatçıları

Şemsiye, pek çok alanda kullanıldığı gibi plaj şemsiyesi olarak da kullanılır. Yaz aylarında insanlar zamanının büyük bir çoğunluğunu yazlık bölgelerde, denizde, kumsalda ve sahilde geçiriyor. Tepeden vuran güneşin etkisinden uzak kalmak için ise plaj şemsiyesi ne ihtiyaç duyuluyor. Yaz aylarında her arabada ve evde mutlaka plaj şemsiyesi bulundurulmalıdır. Bu şemsiye sayesinde her an her dakika […]

Şemsiye, pek çok alanda kullanıldığı gibi plaj şemsiyesi olarak da kullanılır. Yaz aylarında insanlar zamanının büyük bir çoğunluğunu yazlık bölgelerde, denizde, kumsalda ve sahilde geçiriyor. Tepeden vuran güneşin etkisinden uzak kalmak için ise plaj şemsiyesi ne ihtiyaç duyuluyor. Yaz aylarında her arabada ve evde mutlaka plaj şemsiyesi bulundurulmalıdır. Bu şemsiye sayesinde her an her dakika güneşten korunmak mümkündür. Plaj şemsiyesi sadece isminde olduğu gibi plajlarda değil balkon ve bahçelerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Plaj şemsiye imalatçıları bu nedenle sürekli farklı model ve renklerde şemsiye üretimi yapmaktadırlar. Şemsiyelerin üretimi yapılırken farklı ebatlar kullanılır fakat güneş ılığını kesebilmesi için büyük boylar tercih edilir. Ancak balkon gibi küçük alanlarda yer kaplamaması açısından küçük boylarda şemsiye tercih edilir. Bir adet altlık, bir adet sopa ve başlıktan oluşan plaj şemsiyeleri pek çok plajda kiralamaya verilirken sürekli tatile giden kişiler satın almayı tercih ediyor.

Plaj Şemsiye Çeşitleri Nelerdir?

Plaj şemsiye imalatçıları plaj şemsiyelerini renk ve ebatlara göre ayrıştırırken bidonlu ve bidonsuz olmak üzere de gruplara ayrılmaktadır.  Bidonlu plaj şemsiye modelleri tercih edilen alana rahatlıkla sabitlenebildiği için daha çok tercih edilir. Sabitlenmesi özelliği olduğu için de oldukça dayanıklıdır. Büyük bidonu olduğu için kuma, taşlık alana ve betona kolay bir şekilde sabitlenebilir. Kayma ya da düşme gibi herhangi bir sıkıntı çıkarmaz.

Eğer bidon içine taş, kum ya da su doldurulursa daha kolay bir şekilde sabitlenir. Toprak da sabitlenmesi için oldukça iyi bir seçenektir. Bidonlu plaj şemsiyeleri açılıp kapanma özellikleri sayesinde kolayca kaldırılabilir. Bu sayede lazım olmadığı zamanlarda kapatılarak zeminden tasarruf edilebilir. Bidonlu plaj şemsiyeleri tercihe göre bidondan ayrılarak masa üstüne de konulabilir. Özellikle piknik yaparken masalara takılan plaj şemsiyeleri büyük avantaj sağlar. Özellikle yemek yerken ya da kahvaltı yaparken yemek yerken rahatsız olmaya engel olur.

Bidonsuz Plaj Şemsiyesi Nasıl Kullanılır?

Bidonsuz plaj şemsiyeleri katlanarak kolay bir şekilde arabada taşındığı in oldukça avantajlı ürünlerdir. Seyyar şemsiye olarak bilinen bidonsuz plaj şemsiyeleri balkonlar da, teraslarda, bahçelerde ve çatılarda rahatlıkla kullanıldığı için çok sık tercih edilir. Kumaşı kalın olduğu için yaz aylarında güneşi sonuna kadar keser ve desenleri düz de olsa desenli de olsa güneşi her türlü geçirmediği için farklı alanlarda kullanılır.

Bidonsuz plaj şemsiyeleri genelde toprağa ya da kuma gömülerek kullanılır. Bununla birlikte plastik masaların üzerinde bulunan deliklere geçirilerek de rahat bir şekilde kullanılabilir. Tabi ki başka bidonlara yerleştirilerek de kullanılabilir. Plaj şemsiyelerinin kumaşları yırtılmaz özelliğe sahiptir. Bu nedenle dışarıdan gelen darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sebeplerden dolayı uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Plaj Şemsiyesinin Özellikleri Nelerdir?

Plaj şemsiyesi genel olarak 2 metre çapında üretilir fakat tercihe göre daha az ya da daha çok olabilir. Plaj şemsiye imalatçıları bu tür şemsiyeleri üretirken tepeden kurmalı şekilde tasarım yaparlar ve bu nedenle açıp kapatması daha kolay olur. Plastikten üretilen alt bidonu şemsiyenin boyutuna göre farklı boyutlarda olabilir. Bu nedenle rüzgârlı havalarda şemsiyenin devrilmesi önlenmiş olunur.

Plaj şemsiyesi fiyatları da şemsiyenin ebadına göre, renk seçeneğine göre ve bidonlu ya da bidonsuz olmasına göre değişir. Bu konuda kesin bilgi almak için bir plaj şemsiye firması ile görüşmekte fayda var. Sizler de kaliteli kumaşlardan üretilen plaj şemsiyesi satın almak istiyorsanız firmamızın ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM