İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Pergola Tente Sistemi Ataşehir

Pergola Tente Sistemi Ataşehir

Son zamanlarda kullanımı oldukça artan tente sistemleri birçok alanda birçok avantaj sağlayan sistemlerdendir. Tente sistemleri adını İtalyanca kelime olan tenteden almıştır. İtalyancada tente çadır demektir. Anlamına uygun şekilde tente sistemleri, kafe, restoran, okul, kafeterya, cami, havuz tesisi, mağaza, butik gibi kullanım alanlarının kar, yağmur, rüzgâr ya da güneş gibi çeşitli meteorolojik hadiselerden korunmasını sağlamak amacıyla […]

Son zamanlarda kullanımı oldukça artan tente sistemleri birçok alanda birçok avantaj sağlayan sistemlerdendir. Tente sistemleri adını İtalyanca kelime olan tenteden almıştır. İtalyancada tente çadır demektir.

Anlamına uygun şekilde tente sistemleri, kafe, restoran, okul, kafeterya, cami, havuz tesisi, mağaza, butik gibi kullanım alanlarının kar, yağmur, rüzgâr ya da güneş gibi çeşitli meteorolojik hadiselerden korunmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Mafsallı tente sistemleri, motorlu tente sistemleri, körüklü tente sistemleri, pergola tente sistemleri, kasetli tente sistemleri, çift açılır tente sistemleri, sabit dekoratif tente sistemleri tente çeşitlerini oluştururlar.

En çok tercih edilen tente sistemlerinden olan pergola tente sistemi Ataşehir, Kadıköy gibi ilçelerde birçok işletmeye avantaj sağlar. Pergola da İtalyanca bir kelimedir ve Türkçe karşılığı gölgelik demektir. Pergola tente sistemleri açılır kapanır özelliğe sahip olan tente sistemlerinden olduğu için kullanıcılara pratiklik ve konfor sağlarlar.

Pergola Tente Sistemleri Özellikleri

Pergola tente sistemleri birçok özelliği dolayısıyla hemen hemen her yerde kullanımı tercih edilen tente sistemleridir. Pergola tente sistemleri açılır kapanır bir mekanizmaya sahiptir. Bu sayede arzu edildiğinde açılıp arzu edildiğinde kapatılabilirler. Pergola tente sistemleri, uzaktan kumanda sayesinde tek bir tuşla açılıp kapanabilirler.

Bu sebeple kullanıcıların çaba sarf etmesine gerek kalmaz. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Bunlara ek olarak, pergola tente sistemleri genellikle alüminyum ve ahşap formda üretilirler. Ancak alüminyum malzemelerin kullanılması tenteyi daha dayanıklı hale getirdiğinden daha sık tercih edilir.

Kullanım kolaylığının yanında oldukça uzun ömürlü olan pergola tentelerin rengârenk ve desen desen modelleri bulunur. Bu sayede bulunduğu ortama estetik bir görünüm kazandıran pergola sistemlerinin ışıklı olanları da mevcuttur. Böylece hem dekoratif bir görünüm elde edilir hem de ortamın aydınlatılmasına katkı sağlanır.

Pergola Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Günümüzde kullanımı en çok olan tente sistemlerinden pergola tentelere birçok alanda rastlamak oldukça olasıdır. Pergola tenteler sundukları çeşitli avantajlarla işletme ve evlerde sıklıkla kullanılır. Pergola tente sistemleri, kafe, restoran, kafeterya, kahvaltı salonu, mağaza butik, havuz tesisi, okul gibi alanlarda tercih edilebilir.

Bunların yanı sıra, evlerin teraslarında, balkonlarında, yaz ve kış bahçelerinde de pergola tenteler kullanılır. Pergola tente sistemi Ataşehir ilçesinde birçok işletme ve evde en çok kullanılan bir tente çeşididir.

Emrah branda, istanbul branda, tente ve çadır hizmetleri

Pergola Tente Sistemleri Avantajları

Tente sistemleri içerisinden en çok avantaja sahip olanlardan biri pergola tente sistemleridir. Pergola tenteler, kullanıcılara çok fazla fayda sağlarlar. Öncelikle dış mekânın da iç alanla birleşimini sağlayarak ekstra bir yer faydası elde edilmesine yardımcı olurlar. Yazın güneşten koruyarak güneşlik gibi kullanılabilirken, kışın da yağmur ve kardan koruyarak yağmurluk gibi kullanılır. Böylece işletmelerin ekonomik avantaj sağlamasında katkıda bulunurlar.

Ayrıca son derece dayanıklı malzemelerden üretildikleri için uzun ömürlüdürler. Uzaktan kumanda sayesinde tek bir tuşla açılıp kapandıkları için kullanım kolaylığı bulunur. Ayrıca kolaylıkla açılıp kapandıkları için temizlenmesi de son derece kolaydır.

Bunlara ek olarak, ısı izolasyonuna da katkıda bulunurlar. Led ışıklı olanları sayesinde kullanıldıkları ortamın aydınlanmasında etkilidirler. Tüm bunların yanı sıra, dekorasyon açısından da çeşitli avantajlara sahiptirler. Ortamın daha modern, daha estetik bir görünüm elde etmesini sağlarlar.

Pergola Tente Sistemleri Tercih Sebepleri

Pergola tente sistemlerinin en çok tercih edilen tente sistemlerinden olduğundan söz etmiştik. Peki, nedir pergola tente sistemlerinin tercih edilme sebepleri? Öncelikle pergola sistemleri, otomatik bir uzaktan kumandaya sahip oldukları için manuel ya da sabit tente sistemlerine göre daha kolay kullanılırlar.

Böylece kullanıcılara konfor ve zaman kazandırırlar. Ayrıca açılır kapanır özellikte olduklarından gerektiğinde açılıp kapanırlar. Bunların yanı sıra, en temel tercih sebepleri bulunduğu ortamın hava olaylarından etkilenmesini engellemektir.

Bunun tek bir tuşla, efor sarf etmeden yapılmasını sağlaması da en çok tercih edilen pergola sistemi olmasına sebep olmuştur. Kullanımı bu denli pratik olan pergola tenteler, ortamın aydınlatılmasına, daha estetik ve modern bir görünüm elde etmesine katkı sağladığı için de tercih edilir.

15x18 Pergola Kit | Shop the 15x18 Big Kahuna Pergola Kit from Pergola Depot

Pergola Tente Sistemleri Fiyatları

Pergola tente sistemleri farklı renk ve çeşitlerde karşımıza çıkar. Bu tenteler bazı faktörlere göre fiyatlandırılır. Pergola tentenin kalitesi, boyutu, pratikliği, dayanıklılığı, işçiliği gibi faktörler fiyatının belirlenmesinde etkilidir. Pergola tente sistemi Ataşehir gibi birçok il ve ilçede, farklı fiyat skalasında hizmete sunulur. Pergola tente sistemleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM