İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Pergola Tente istanbul

Pergola Tente istanbul

Pergola tente istanbul tente üretimi ve çeşitleri konusunda en iyi hizmeti sunar. Pergola gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Bu sistem ile hem yatay hem de bükümlü çatı şeklindeki bütün açıklıkların kapanmasına yardımcı olur. Bulunan özel kumaşı sayesinde yazın güneşlik görevi görür. Kışın ise yağmurlu zamanlarda bir yağmurluk görevi görerek sizi korur. İstemeniz durumunda etrafı cam […]

Pergola tente istanbul tente üretimi ve çeşitleri konusunda en iyi hizmeti sunar. Pergola gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Bu sistem ile hem yatay hem de bükümlü çatı şeklindeki bütün açıklıkların kapanmasına yardımcı olur. Bulunan özel kumaşı sayesinde yazın güneşlik görevi görür. Kışın ise yağmurlu zamanlarda bir yağmurluk görevi görerek sizi korur. İstemeniz durumunda etrafı cam ile kaplayarak bir kış bahçesine dönüştürme imkânına sahip olursunuz. Bu sayede kış aylarında dahi balkonun ya da bahçenin keyfini çıkarma imkânına sahip olursunuz. Gündüzleri güneşten korunarak gölgenin keyfini çıkarma imkânınız olur. Aynı zaman da açılır kapanır bir sisteme sahip olması nedeni ile geceleri yıldızları izleme imkânınız da olur. Tente sistemi sayesinde genişliğin de keyfi çıkarılmış olur.

Pergola Sistemi Hakkında

Pergola tente istanbul sistemi mekan kapatmada en fazla tercih edilen sistemler arasında yer alır. Pergola sistemi raylı bir yapıya sahiptir. Uzaktan kumanda ile çalıştırılabilme durumu da vardır. Pergola aynı zaman da gölgelik anlamına da gelen bir durumdur. Restoranlarda ve kafelerde oldukça yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Müstakil evlerde de oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen bir sistemdir. Ancak yoğun olarak restoran ya da kafe gibi alanlarda kullanılır. Oldukça kolay bir kullanımının olması nedeni ile tercih edilir. Bulunduğu çevrenin çok daha güzel bir alan haline gelmesine yardımcı olur. Bu da sağlamış olduğu bir avantajıdır.

Pergola Sisteminin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Pergola tente istanbul sisteminin sağladığı birçok avantaj bulunur. Öncelikle yaz aylarında güneşten korunma açısından oldukça faydalıdır. Aynı zaman da su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu da yağmurdan korumasına yardımcı olan bir durumdur. Bu sayede mekânların önemli iki ihtiyacı en güzel şekilde karşılanmış olur. Çünkü mekânlarda müşterilerin rahat ettirilmesi gerekir. Güneşin yoğun olduğu saatler içerisinde pergola sistemi ile gölge hazırlanmış olur. Bu sayede müşteriler rahat bir şekilde zaman geçirebilirler. Bu sistem özellikle de kafelerin vazgeçemediği bir sistemdir. Özellikle de bahçede zaman geçirmeyi seven kişiler için durumun daha da güzel bir hale gelmesine yardımcı olur. Bu da sağlanan bir avantajdır.

Pergola Sistemin Özellikleri Nelerdir?

Pergola tente istanbul sisteminin farklı özellikler vardır. Ürün saatte 90 km gibi bir rüzgâra karşı dayanıklı olarak üretilir. Prefabrik evlere dahi kolay bir şekilde montajının yapılabilme durumu vardır. Gelişmiş PVC bloklardan oluşan bir yüzeye sahiptir. Bütün hava koşullarına karşı dayanıklı olan bir üründür. Aynı zaman da su geçirmez özelliğe de sahip olur. Bağlantısı sırasında paslanmaz ürünler ve saç vida, pim tercih edilir. Motora bağlanma özelliği olan ve uzaktan kontrol edilebilir bir sisteme sahiptir. Kısacası kolaylıkla kullanılabilme özelliği bulunur. Bu da kişilerin ilgisini çeken en önemli özelliklerden birisidir.

Pergola Sistemi Nasıldır?

Pergola tente istanbul sistemi kolay kullanım imkânı sağlar. Ürün demir veya ahşap malzemeden elde edilir. Açılır ve kapanır bir tavan yapısına sahiptir. Herhangi bir şekilde su geçirme durumu söz konusu değildir. Ürünün üzerine bitki sarılması sağlanarak çok daha doğal ve organik bir mekân elde edilebilir. Tercih ettiğiniz herhangi bir koltuk ya da herhangi bir dekorasyon ürünü ile mekânın çok daha güzel bir hale gelme durumu bulunur. Yağmurlu olan günlerde yağmurluk olarak da kullanılabilir. Tentenin etrafının cam ile kapatılarak güzel bir kış bahçesi elde edilme durumu da vardır. Bu durum özellikle de kış ayları için oldukça mükemmeldir. Açık bir alanda gibi herhangi bir üşüme durumu olmadan rahat bir şekilde vakit geçirilebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM