İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.013,2200
 • EURO
  $1,0903
 • ALTIN
  $60.989,7800
 • BIST
  $193,2000
Pergola Sistemleri

Pergola Sistemleri

İtalyanca bir kelime olan pergolanın Türkçe karşılığı gölge demektir. Bir tente çeşidi olan pergola sistemleri günümüzde firmamız tarafından tercih edilmektedir. Tente sistemleri kafe, restoran, havuz, cami, teras, balkon, pencere gibi yapılarda yazın güneş, kışınsa yağmur ve kar gibi meteorolojik olaylardan korunmak amacıyla üretilen sistemlerdir. Mafsallı tente sistemleri, körüklü tente sistemleri, otomatik tente sistemleri, çift açılır tente sistemleri, […]

İtalyanca bir kelime olan pergolanın Türkçe karşılığı gölge demektir. Bir tente çeşidi olan pergola sistemleri günümüzde firmamız tarafından tercih edilmektedir. Tente sistemleri kafe, restoran, havuz, cami, teras, balkon, pencere gibi yapılarda yazın güneş, kışınsa yağmur ve kar gibi meteorolojik olaylardan korunmak amacıyla üretilen sistemlerdir. Mafsallı tente sistemleri, körüklü tente sistemleri, otomatik tente sistemleri, çift açılır tente sistemleri, sabit dekoratif tente sistemleri ve pergola tente sistemleri tente çeşitleridir. Tüm tente çeşitleriyle firmamız müşterilerine hizmet vermektedir.

Pergola Sistemleri Kullanım Amaçları

Pergola sistemleri ile yatay ya da bükümlü açıklıklar kapatılır. Pergola tenteler, yazın güneşlik kışınsa yağmurluk görevi görür. Pergola sistemleri açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Son derece dayanıklıdır. Açılır kapanır özelliğiyle büyük avantajlar sağlayan pergola tenteler, restoran, kafeterya, veranda, lokanta gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir. Ayrıca ev tipi pergola sistemleri de bulunur. Ev tipi pergola sistemlerinizin etrafını camla kapattırdığınızda bir kış bahçesi görünümü elde edebilirsiniz. Böylece kışın tadını soğuktan etkilenmeden bahçenizde, verandanızda veya balkonunuzda çıkarabilirsiniz.

Pergola Sistemleri - Fiyatları ve Özellikleri - HERAX

Pergola Sistemleri Çeşitleri

Günümüzde kullanımı son derece yaygın olan pergola tente sistemleri müşterilerimize sağladığı avantajlar ile oldukça popülerdir. Bu yaygın kullanımı farklı modellere sahip olmasından dolayı hemen hemen her kullanıcının ihtiyacını karşılamasından da kaynaklanıyor. Firmamızda bulunan Pergola tente sistemleri kendi içinde de çeşitlere ayrılır. Örneğin motorlu pergola tente sistemleri sahip olduğu özellikler ile oldukça cezbedici olabilmektedir.

Motorlu pergola tente sistemlerine raylı pergola tente sistemi de denilmektedir. Motorlu pergola tente sistemleri kullanıcılara sunduğu konfor ve kullanım kolaylığı ile oldukça popülerdir. Özellikle son yıllarda kullanımı artan motorlu pergola tentelerinin kenar kısımlarında raylı bir sistem bulunur. Bu raylı sistem sayesinde pergola ileri-geri hareket edebilir. Bunun yanında motorlu pergola sistemlerinin en büyük avantajlarından birisi son derece dayanıklı olmalarıdır.

Aşırı şiddette rüzgârlara bile karşı koyabilen motorlu pergola sistemleri uzun ömürleri ile ön plana çıkıyor. Raylı sistem bağlantısı ile her türlü hava olayına karşı direnç gösterebilirler. Teknoloji harikası olan pergola tentelerin bir diğer çeşidi de ışıklı pergola tentelerdir. LED ışık ile aydınlatılan bu tenteler hem bulunduğu ortama dekoratiftik katar hem de bulunduğu bölgeyi aydınlatır.

Pergola Sistemleri Kullanım Alanları

Eskiden çok fazla bilinmeyen pergola tente sistemleri günümüzde birçok insan tarafından bilinir hale geldi. Firmamızın Özellikle kullanıcılara sağladığı konfor ile ünlenen pergola sistemleri hem yaz hem kış meteorolojik olaylardan korunmamızı sağlar. Pergola sistemlerinin kullanım alanları da bir hayli geniştir. Pergola sistemleri müşterilerimizin ihtiyacına göre kafelerde, restoranlarda, lokantalarda, kahvaltı salonlarında kullanım için tercih edilmektedir.

Evlerde de verandalarda, balkonlarda, teraslarda kullanılır. Bu veranda, balkon ya da teraslarda bulunan pergola tentelerin etrafını camla kaplatarak kış bahçesi elde etmek mümkündür. Özellikle kış mevsimini seven müşterilerimizin tercih ettiği bu yöntem ile kışın sıcak kahvenizi alıp açılır-kapanır kış bahçenizde karın keyfini çıkarabilmektedirler.

Bu da pergola sistemlerinin bir başka kullanım alanıdır. Ayrıca havuz tesislerinde de pergola sistemleri ile karşılaşmak mümkündür. Görüldüğü üzere pergola tentelerin kullanım alanını sadece restoran, kafe, lokanta ile sınırlamamak gerekir.

Pergola Sistemleri Avantajları

Pergola sistemleri, diğer tente sistemleri gibi çeşitli avantajlara sahiptir. Firmamızdan temin edebileceğiniz yazın güneşten koruyarak güneşlik görevi gören pergola tenteler, kışın da yağmur ve kardan koruyarak kullanıcıları yağmurluk ihtiyacından kurtarırlar. Pergola tente sistemleri, açılır kapanır özellikte olduğundan kullanımı oldukça pratik ve kolaydır.

Birçok çeşit ve renkte üretilen pergola tenteler bulunduğu ortama estetiklik katarken aydın zamanda aydınlatma olanağı da kazandırarak aydınlatmadan tasarruf etmemizi sağlarlar. Ayrıca motorlu sistemleri ile tek bir kumanda ile kolayca açılıp kapanabilirler. Bu sayede temizlik ve bakımları da kolaylıkla yapılabilir. Bunların yanı sıra bulunduğu ortamın ısı izolasyonunu da gerçekleştirirler. Son derece dayanıklı materyallerden üretildiklerinden şiddetli rüzgârlara bile direnç gösterebilecek kadar sağlamdırlar.

Bahçenize teras yaptırma isteği uyandıracak 25 harika pergola | homify

Pergola Sistemleri Fiyatları

Firmamızdaki Pergola sistemlerinin fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Bu faktörler; pergolanın boyutu, işçiliği, yapıldığı malzemenin kalitesi, çeşidi olarak sıralanabilir. Motorlu, ışıklı çeşitleri bulunan pergola sistemlerinin fiyatları hem kolay kullanımı, hem estetikliği, hem de dayanıklılığı ile manuel tente sistemlerine göre daha pahalı bir değere sahip olacaktır. Tüm pergola sistemleriyle ilgili firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM