İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Pendik Branda Tente

Pendik Branda Tente

Pendik branda tente hem branda hem de tente ürünlerini kullanılacak alana uygun modellerde üreterek müşterilerine sunuyor. Günümüzde branda ve tenteye olan talep artıyor. Bunun nedeni işletmelerin hem yeni stratejiler geliştirmesi hem de bireysel olarak insanların apartman veya büyük binalarda oturmaktan sıkılıp müstakil evlerde oturmayı tercih etmeleridir. İşletmeler reklam ve tanıtım amacıyla veya daha güzel bir görünüm […]

Pendik branda tente hem branda hem de tente ürünlerini kullanılacak alana uygun modellerde üreterek müşterilerine sunuyor. Günümüzde branda ve tenteye olan talep artıyor. Bunun nedeni işletmelerin hem yeni stratejiler geliştirmesi hem de bireysel olarak insanların apartman veya büyük binalarda oturmaktan sıkılıp müstakil evlerde oturmayı tercih etmeleridir.

İşletmeler reklam ve tanıtım amacıyla veya daha güzel bir görünüm elde edebilmek için tente kullanma yoluna gidebiliyorlar. Bazı işletmeler tenteleri reklam ve tanıtım amacıyla kullanabilmek için çeşitli renklerde alarak baskı yaptırabiliyorlar.

Kendi reklamlarını koydukları bu tenteler ile müşterilerin ilgisini çekmeyi hedefleyen işletmeler tenteleri aynı zamanda kapalı alanlarda da kullanılıyor. Buralarda kullanmalarının sebebi ise, istenildiğinde kolayca havalandırılabilmesidir. Tenteler de aynı şekilde kötü hava koşullarına ve dış etkilere karşı kullanılıyor. Bu ürünler sürekli değiştirilebilen ürünler olmadığı için kullanım sürelerinin uzun olması da kullanılan malzemenin kalitesine bağlıdır.

AFYON DGN;Afyon tente imalatı, çadır branda tente, tenteci, motorlu tente, şantiye çadırı, depo çadırı, kışlık tente, şeffaf tente,pergole tente, gölgelik tente

Farklı Tente Modelleri

Pendik branda tente kalite sınıflarına göre ayırdığı kumaş çeşitlerini kullanarak branda üretiyor ve bu brandalardan da tente yapılabiliyor.

Piyasada en şık bulunan tente modelidir ve her türlü alanda kullanılmaya müsaittir. Bir diğer tente modeli olan körüklü tentelerin özelliği ise sağ ve sol taraflarında çıkıntılarının olmasıdır ve bu çıkıntıları sayesinde güneş ışınlarına karşı tam koruma sağlıyorlar. Aynı zamanda kademeli olarak ayarlanabilen körüklü tenteler işletmelere kolaylık ve pratiklik sağlıyor.

Çift açılır tenteler ise alandan tasarruf etmek isteyen kişilerin kullandığı bir model olmakla birlikte her iki tarafa açılmasıyla geniş bir kullanım alanı yaratıyor. Son olarak sabit tenteler ise açılıp kapanmayan sabit duran tentelerdir. Bu tente modeli de dükkânların ön taraflarında kullanılır ve kapı önlerine konulan ürünlerin güneşten dolayı solmasını, yağmurda ıslanmasını engeller.

Dükkânların yanında evlerin balkonlarında ve bahçelerinde de kapalı bir alan elde etmek ve her mevsim kullanabilmek için sabit tenteler tercih ediliyor.

Yat ve tekneleri de korumak için kullanılan brandalar fındık toplarken de toplama aracı olarak kullanılabiliyor. Saman koruma brandaları da baklagiller kullanılarak yapılan hayvan yemlerinin yağmurdan ve güneşten korunabilmesi için kullanılıyor. İnşaatlarda kullanılan brandalar genellikle ısı izolasyonlu kumaşlardan elde ediliyor.

En çok tercih edilen branda modelleri inşaat koruma brandaları, otomotiv sektöründe kullanılan brandalar, tekstil sektöründe kullanılan brandalar, fındık toplama brandaları, mobilya koruma brandaları, yat koruma brandaları, tekne koruma brandaları, beton koruma brandaları, çatı koruma brandaları olarak söylenebilir.

Branda Nerelerde Kullanılır?

Özellikle dolu yağdığında arabaların üzerine brandalar örtülerek koruma sağlanır. Bir diğer branda kullanımını mobilya sektöründe görmek de mümkün. Özellikle mobilya mağazalarında mobilyaların üzerlerinde brandalar görürüz. Bunlar boş duran mobilyaların toz veya kir olmaması için kullanılır. Son olarak inşaat sektöründe de brandalar inşaattaki yapı malzemelerini korumak için tercih edilebiliyor.

Otomobiller için bu sektörde arabayı korumak için kullanılan koruyucu branda modelleri de mevcuttur. İnşaatlarda bulunan yapı malzemelerini korumak için örtü olarak kullanılması ile uzun süre evden ayrılma durumlarında da evdeki eşyalarınızın tozdan ve nemden uzak kalmasını sağlamak amacıyla eşyalarınızın üstüne örtmek için de kullanabileceğiniz bir materyaldir.

Brandanın Faydaları Nelerdir?

Erişim kolaylığı ve kullanım rahatlığı açısından ilk sıralarda gelen bu brandalar ucuz maliyeti ve kolay montajı ile kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadırlar. Fiyatlar, yapılan yer ve işe göre değişim göstermekle beraber gayet cüzi fiyatlarla diğer kaplama türlerinden daha uygun fiyatlara kurulabilen materyallerdir.

Uzun ömürlü kullanımı ile maliyeti neredeyse sıfıra indirgemektedir. İçerden ve dışardan görünebilen yapısı sayesinde de kış bahçesi gibi ortamlarda insanlara sanki açık havadaymış hissi vererek duvarsız bir duvar etkisi yaratmaktadır.

Katlanabilir Bahçe Çardak Gölgelik Tente Yanduvarlı 3x3 mt AA064 Fiyatları ve Özellikleri

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pendik branda tente standart ölçülerde ve modellerde tente ve branda üretebildiği gibi müşterilerin istekleri doğrultusunda farklı şekillerde de branda ve tente üretebiliyorlar. Tenteler alınırken dikkat edilmesi gereken şey alınacak tentenin mekânla uyumlu olmasıdır. Tenteler kullanım amacına yönelik üretilir.

Her tente her alanla uyumlu olmayabilir bu yüzden alırken ilk olarak kullanılacak alanın boyutu, dekorasyonu, özellikleri ve tentenin hangi amaçla kullanılacağı bilinmelidir. Yağmura karşı açık alanlarda kullanılacak tenteler açılır kapanır tente olurken, dükkân önlerinde kullanılacak bir tente için sabit tente alınabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM