İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Pazar Çadırı istanbul

Pazar Çadırı istanbul

Pazar Çadırı istanbul modelleri istenilen ebat ve boyutlarda üretilmektedir. Pazar çadırı brandaları geleneksel pazar mahalle pazarları ve yerleşik pazarlarda   içerisinde kullanılan malzemelerdir.  Alternatifli renk seçeneklerine sahip olsalar da Pazar çadırı brandaları tek renk olarak kullanılmakta ve tercih edilen beyaz renk olmaktadır. Ancak farklı renkler de kullanmak isteyen müşteriler için mavi, yeşil, gibi farklı renk seçenekleri […]

Pazar Çadırı istanbul modelleri istenilen ebat ve boyutlarda üretilmektedir. Pazar çadırı brandaları geleneksel pazar mahalle pazarları ve yerleşik pazarlarda   içerisinde kullanılan malzemelerdir.  Alternatifli renk seçeneklerine sahip olsalar da Pazar çadırı brandaları tek renk olarak kullanılmakta ve tercih edilen beyaz renk olmaktadır. Ancak farklı renkler de kullanmak isteyen müşteriler için mavi, yeşil, gibi farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Pazar Çadırı Modelleri

Pazar çadırları genellikle kubbe ya da üçgen şeklinde üretilmektedir. Hareketli ya da sabit pazarlarda kullanımı uygun olan bu ürünler, genellikle şehrin iklim koşullarına uygun olarak şekillenmektedir. Pazar brandası olarak da isimlendirilen bu ürünler kaliteli branda çadır kumaşlardan imal edilmektedir.

Pazar Çadırı Özellikleri

Pazar Çadırı istanbul ve ülkemizin her kesiminde kurulan geleneksel pazarların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Dört mevsim kullanım olanağı bulunan Pazar çadırları yaz günlerinde meyve ve sebzelerin gün ışığından korurken kış günlerinde de ise yağmur kar, fırtına gibi doğa olaylarından korumaktadır. Aynı zamanda satıcıyı da her türlü dış etkenlerden koruyan bu ürünler, son derece konforlu ve kolay kullanıma sahiptir.

Pazar Çadırı Özellikleri

Pazar Çadırı istanbul ve ülke genelinde kullanımı mümkün olan Pazar çadırlarının başlıca özellikleri şunlardır;

 • Su geçirmez branda kumaşlarından imal edilmektedir.
 • İhtiyaca uygun modellere ve büyüklüklere sahiptir.
 • Kolay kurulumu vardır ve istenildiği zaman saniyeler içinde toplanabilir yapıya sahiptir.
 • Genel olarak Pazar alanların da beyaz renklerle görmeye alışık olduğumuz Pazar çadırları aslında istenilen renklerde de üretilebiliyor.
 • Hafif bir yapıya sahip olması sayesinde bir yerden başka bir kolaylıkla taşınmaktadır.
 • Kenarlarından hava alabilen plastik ya da özel korumalı bezlerden imal edilmiştir.

Pazar Çadırı İmalatı

Pazar Çadırı istanbul ve diğer illerden kurumsal firmalar tarafından üretilmektedir. Pazar çadırlar taşınma sırasında hasar görebildiğinden dolayı mutlaka kaliteli ürünler yapan firmalardan temin etmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

Pazar Çadırı Kullanım Alanları

Pazar çadırı ya da pazar brandası olarak isimlendirilen bu ürünler yalnızca pazar yerlerinde değil aynı zamanda belediyeler, hayvan pazarları gibi geniş kullanım ağına sahiptir. Pazarcının ya da ürünlerin olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için iplerle gerdirilerek kurulan pazar çadırları seyyar satıcılar için de özel tasarımlarla üretilmektedir. Özellikle seyyar satıcılar için üretilen Pazar çadırları ya da Pazar brandası, saniyeler içinde kurulup, saniyeler içinde toplanabilen tasarımlara sahiptir.

Pazar Çadırı Nasıl Yapılır?

Pazar çadırları plastik bez ya da özel korumalı kumaş olmak üzere farklı kalitelerde imal edilmektedir. Üçgen ya da kubbe şeklinde imal edilen Pazar çadırları kenarları hava alabilecek şekilde tasarlanmaktadır: sabit ya da hareketli olmak üzere farklı modellere sahip olan pazar çadırları hem geleneksel pazarlarda hem de yerleşik pazarlarda güvenli kullanım imkânı sunmaktadır. Kullanım alanına uygun kumaşlarda seçilerek üretilen Pazar çadırları kaliteli bez kumaşlardan yapıldığı sürede uzun yıllar kullanım imkânı sunmaktadır.

Pazar Çadırı Fiyatları

Pazar Çadırı istanbul ve diğer illerde farklılık gösterdiğinden dolayı buradan sabit bir fiyat söylememiz pek doğru olmaz. Pazar çadırları da diğer ürünlerde olduğu gibi kalitesi, özelliği ve büyüklüğüne bağlı olarak farklı olmaktadır. Su geçirmez kaliteli kumaşlardan üretilen Pazar çadır fiyatları biraz pahalı olmaktadır: ancak çadırı satın alırken fiyatlardan önce çadırın ihtiyacınızı karşılayabilecek özellikle ve boyutlarda olmasına dikkat ediniz. Kaliteli ve uzun süreli kullanım sağlamak istiyorsanız aracı satıcı firmalar yerine üretici firmalardan satın almanız sizi açınızdan daha faydalı olacaktır. Ayrıca üretici firmalara ihtiyacınıza uygun özellikle çadır üretimin de yaptırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM