İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Otopark Çadırı istanbul

Otopark Çadırı istanbul

Otopark çadırı istanbul ilinde yoğun araç trafiğinin bulunması ve olumsuz hava koşullarının özellikle kışın soğuk hava etkisinden araçları korumak için kullanılan otopark çadırlarının kullanımı giderek artmaktadır. Araçları her türlü olumsuz hava koşullarından korumak için otopark çadır sistemleri kullanılır.  Otopark çadırı görsel özellikleri dikkat çekmektedir. Her geçen gün araç sayısının artması ve bu araçların dış ortamda […]

Otopark çadırı istanbul ilinde yoğun araç trafiğinin bulunması ve olumsuz hava koşullarının özellikle kışın soğuk hava etkisinden araçları korumak için kullanılan otopark çadırlarının kullanımı giderek artmaktadır. Araçları her türlü olumsuz hava koşullarından korumak için otopark çadır sistemleri kullanılır.  Otopark çadırı görsel özellikleri dikkat çekmektedir. Her geçen gün araç sayısının artması ve bu araçların dış ortamda olabilecek olumsuz durumlar karşı korumak için çözüm otoparklar yapılmakta, park alanları oluşturularak çözüm üretilmeye çalışılmaktadır. Araçlarda oluşabilecek çizikler, renk solmaları gibi durumlardan muhafaza etmek için otopark çadırı kullanmak ideal bir çözüm olacaktır.

Otopark Çadırı Özellikleri

Otopark çadırı istanbul ili ve ilçelerinde başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Otopark çadırlarının kullanım açısından birçok özelliği bulunmaktadır. Kurulumları gayet kolay olup; maliyet açısından ekonomiktirler ve kaliteli bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Otopark çadırlarının kullanılmasıyla araçlar korunmaktadır ve araçların yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmesi engellenmektedir. Otopark çadırları hem su geçirmez niteliktedirler hem de şiddetli rüzgârlara bile dayanıklı şekilde üretilmişlerdir. İstenilen boyutlara göre imalat yapılabilmektedir. Park sorunu özellikle yaz ve kış mevsimlerinde araç sahiplerinin en sık karşılaştığı bir sorundur. Bu yüzden site sakinleri ve iş yerleri için araç park alanlarında montajı yapılarak kurulan otopark çadırı çeşitleri ile araçlar yaz aylarında güneş ışığının olumsuz etkilerinden, kış aylarında ise mevsimin olumsuz koşullarından araçlarını korumuş oluyorlar.

Otopark Çadırının Kullanım Amaçları

Arabaların gölge ortamlarda bırakılması istenilen durumlarda gölge alanına uygun olarak da üretimleri mümkündür. Ayrıca bu brandalar üretim aşamasında görünüm açısından estetik olacak şekilde güzel durmasına dikkat edilmektedir. Görsellik açısından araç üzerinde kötü durmaması için germe sistemi kullanılmaktadır. Germe sistemi ile hem düzgün bir duruş kazanılmakta hem de olumsuz durumlara karşı sağlam ve dayanıklı olmaktadır. Bu çadırlar boru sistemiyle döşenerek, hem sağlamlık arttırılmış hem de estetik olarak düzgün gözükmesi sağlanmıştır. Yırtılmaya karşı dayanıklı olan otopark çadırı brandası kaliteli olup, uzun yıllar kusursuz bir şekilde görevini yerine getirebilmektedir.

Model olarak birçok farklı modeli bulunmaktadır ve istenilen modelde istenilen ölçülerde imal ettirilebilir. Araçların hem gölgede muhafaza edilmesi hem de yağmur, kar, dolu gibi doğa olaylarından korunabilmesi için otopark çadırı çokça tercih edilmektedir.

Otopark Çadırının Dayanıklılığı

Otopark çadırı istanbul ve ilçelerinde araç sahipleri tarafından dayanım özelliklerinin iyi olması nedeniyle kullanılmaktadır. Otopark çadırının kumaşı dış hava şartlarına karşı dayanabilecek niteliktedir. Su geçirmez ve içerisine toz, kir gibi pislikler nüfuz etmez. Uzun süre kullanım imkânı sunar. Darbeler karşı dayanıklı olup, olumsuz durumlara karşı deforme olmaz. Çadır yapısı itibariyle her mevsim kullanılma olanağı olan bir üründür. Otopark çadırı sistemlerinde kumaş için geniş renk seçenekleri mevcuttur.

Otopark Çadırı Fiyatları

Otopark çadırı istanbul ili ve ilçelerinde bütçeye uygun fiyatlarda birbirinden farklı renk seçenekleriyle ve kaliteleriyle birçok çeşidi rahatlıkla bulabilirsiniz. Otopark çadır fiyatları bazı özelliklere göre değişmektedir. Otopark Çadırı fiyatları, kullanılan malzeme kalitesine, ebatlara ve fonksiyonelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bütçeye uygun ekonomik fiyatlarda temin edebileceğiniz otopark çadırının uzun süre kullanabilirsiniz. Otopark çadırı fiyatı olarak sağlamlık, estetik, kalite ve uzun kullanım ömrü gibi özelliklere sahip olarak en uygun fiyata hizmete sunulmaktadır. Kurulumunun gayet basit olması, bütçeye uygun maliyetleri ve kullanım ömrünün uzun olması ile ülkemizde hem yaşam hem de çalışma alanlarında otopark çadırı kullanımın giderek arttığı görülmektedir. Üstelik fiyatlarının diğer alternatiflere göre oldukça uygun olması, hızlı montaj ve demontaj olanakları ile günümüzde otopark çadırı çeşitleri her yerde yaygınlaşıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM