İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.792,5900
 • EURO
  $0,7273
 • ALTIN
  $40.232,5600
 • BIST
  $142,3500
Otomatik Tente Sistemleri istanbul

Otomatik Tente Sistemleri istanbul

Otomatik tente sistemleri istanbul sayesinde yaşam alanlarınız çok daha konforlu bir hale gelir. Otomatik tente sistemi özel bir sistem ile çalışır. Her türlü hava şartında kullanıma uygun olan dayanıklı bir üründür. Uzun ömürlü bir sistemdir. Her mekâna uyum sağlama yapısı bulunur. Kullanım alanı cafe ya da restoran olduğu gibi aynı zaman da evlerde de tercih […]

Otomatik tente sistemleri istanbul sayesinde yaşam alanlarınız çok daha konforlu bir hale gelir. Otomatik tente sistemi özel bir sistem ile çalışır. Her türlü hava şartında kullanıma uygun olan dayanıklı bir üründür. Uzun ömürlü bir sistemdir. Her mekâna uyum sağlama yapısı bulunur. Kullanım alanı cafe ya da restoran olduğu gibi aynı zaman da evlerde de tercih edilen bir sistemdir. Raylı sistemi ile rahat bir kullanım alanı sağlar. Özel bir kumaştan elde edilir. Yaz aylarında güneşin verdiği zararlı ışınlara karşı tam koruma sağladığı gibi aynı zaman da kış aylarında da yağmurun yarattığı olumsuz etkilerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Neden Otomatik Tente Tercih Edilmelidir?

Otomatik tente sistemleri istanbul oldukça fazla tercih edilen bir sistemdir. Otomatik olarak açılma imkânına sahip olan tenteler geniş bir alanı gölgelendirir. Açılıp kapanma imkânına sahip olması nedeni ile hava şartlarına karşı oldukça dayanıklı olan bir sistemdir. Restoran, cafe, çay bahçesi gibi birçok mekân açık olan alanlarını kapatmak amacı ile tercih ederler. Özellikle geniş olan alanların kapatılması için oldukça doğru bir çözüm şeklidir. Otomatik tente sistemi alüminyum profil kullanılarak üretilir. Alüminyum profil içerisinde taşıyıcı tekerlek sistemi gezdirilir ve ileriye doğru kısa bir süre içerisinde açılıp kapanma imkanına sahip olur. Açılıp kapanma işlemi motor sistemi sayesinde elde edilir.

Otomatik Tente Sistemi Hakkında

Otomatik tente sistemi istanbul ile birlikte yaşam alanlarınız daha da değerli bir hale gelir. Restoran ve cafe de açık alanların hem yaz aylarında hem de kış aylarında kolaylıkla kullanılmasına yardımcı olur. Oldukça dayanıklı ve bir o kadar da kapsamlı olan bir ürün çeşididir. Ürünün ileriye doğru açılımı 1000 cm olur. Bu da ürünün çok daha mükemmel bir hale gelmesine yardımcı olur. Açılır kapanır sisteminde tercih edilen brandası 5 yıl garantili olarak tercih edilir. Katlamalı olarak bulunan raylı sistem her mekâna karşı bir uyum içerisinde bulunur. Aynı zaman da mekânlara farklı bir estetik de kazandıran bir sistemdir. Mimari yapıyı tamamlayıcı bir etkisi de vardır.

Otomatik Tente Özellikleri Nelerdir?

Otomatik tente sistemi istanbul içerisinde birçok özelliği bulunduran bir üründür. Özel bir kumaştan elde edilir. Güneş sensoru sayesinde güneşe karşı tam bir koruma sağlar. Rüzgâr sensörü sayesinde bulunan alanın rüzgârdan korunmasına yardımcı olur. Su geçirmez özelliği vardır. Bu nedenle de herhangi bir yağmur yağması sırasında da tam koruma sağlamaya devam eder. Uzaktan kontrol sistemi ile birlikte uzaktan açıp kapatma imkânına sahip olursunuz. Krem, beyaz ya da gri gibi renklerden herhangi birisi tercih edilerek ürünün kullanılma imkânı vardır. Ürün üzerinde herhangi bir şekilde alev yürüme durumu mümkün değildir. Bu da ürünün tam korumalı hale gelmesine yardımcı olur.

Otomatik Tente Nerelerde Kullanılır?

Otomatik tente sistemi istanbul birçok kullanım alanına sahip olan bir üründür. İşletmeler için büyük sorunlara neden olan sigara yasağı nedeni ile açık olan alanların kullanışlı bir hale gelmesi gerekir. Bunun içinde en doğru işlem otomatik tente sistemini tercih etmektedir. Bu sayede açık alanlar çok daha konforlu ve çok daha kullanışlı bir hale gelmiş olur. Bu da özellikle işletmeler için oldukça önemli bir durumdur. Restoran, cafe ya da işletmelerin dışında da evlerde de tercih edilen bir üründür. Kullanım alanları oldukça geniş olan bir ürün şekli olur. Bu nedenle de oldukça tercih edilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM