İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Otomatik Tente Nedir?

Otomatik Tente Nedir?

Kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilen bu çok kullanışlı bir tente sistemidir ve bize açıp kapamanın en rahat yolunu sunar. Tentenin motor yardımı ile açılıp kapanmasını sağlayan sistemin adıdır. Otomatik tente, sen sörler veya kontroller aracılığıyla motoru toplayabilen veya çalıştırabilen sistemin tamamıdır. Otomatik tente sistemi, sabit tenteler hariç tüm tente modellerinde kullanılabilir. Otomatik tente, tente kumaşını […]

Kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilen bu çok kullanışlı bir tente sistemidir ve bize açıp kapamanın en rahat yolunu sunar. Tentenin motor yardımı ile açılıp kapanmasını sağlayan sistemin adıdır. Otomatik tente, sen sörler veya kontroller aracılığıyla motoru toplayabilen veya çalıştırabilen sistemin tamamıdır. Otomatik tente sistemi, sabit tenteler hariç tüm tente modellerinde kullanılabilir. Otomatik tente, tente kumaşını motor yardımı ile rulo halinde sarabilir veya profil tarafından gerdirilen kumaşı kullanım alanının ucunda veya üstünde toplayabilir. Bu nedenle gerekli alan tamamen kapatılır veya açılır.

Özel gerdirme sistemi ile kullanılabilen ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Çeşitli mekânlara adapte edilebilen dayanıklı bir yapıdır. Dolayısıyla yaz sıcakken mekânınız tamamen açık bir ortam olmasına karşın, kışın şiddetli hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam haline gelir ve size dörtlü sağlayabilen bir tente modelidir. Mevsimsel açık hava eğlencesi. Otomatik tente, tente kumaşını motor yardımı ile rulo halinde sarabilir veya profil tarafından gerdirilen kumaşı kullanım alanının ucunda veya üstünde toplayabilir. Bu nedenle gerekli alan tamamen kapatılır veya açılır.

FiYAT LiSTESi – Pergola Motorlu Tente - istanbul

Otomatik Tente Neden Tercih Edilir?

Otomatik tente, geniş bir alanı kaplamak için kullanılan bir pergola sistemidir. Bahsi geçen bu  tenteleri, ağır hava şartlarında tentelerin açılması / kapanması için en dayanıklı sistemdir. Otomatik raylı tente özellikle kafeler, restoranlar, çay bahçeleri, restoranlar ve daha birçok alan için uygundur. Kendi kendine açılan paletli tente, özellikle geniş alanları kaplarken ideal çözümdür. Otomatik tente tamamen alüminyum profillerden oluşan tente modellerdir. Taşıyıcı tekerlekli alüminyum profilden kısa mesafede hareket eden, elektrik motoru yardımıyla kısa sürede açılıp kapanabilen elektrikli otomatik tente sistemidir.

Otomatik tente, katlanır tente sistemlerinden en dayanıklı ve kapsamlı olanıdır. Restoran ve kafelerin açık alanlarını yazın ve kışın kullanabilir. Sistemin ön açıklığı 1000 cm mükemmeldir Geleneksel tente sistemlerinde maksimum ön açıklık 400 cm ile sınırlıdır. Otomatik kontrollü demiryolu tente gölgelik branda kullanımı, 5 yıl garantilidir. Katlanır zemin tente, mekânın mimari yapısını tamamlarken, her mekâna uyum sağlayarak mekana farklı bir estetik katan modern bir sistemdir. Otomatik tente, tente kumaşını motor yardımı ile rulo halinde sarabilir veya profil tarafından gerdirilen kumaşı kullanım alanının ucunda veya üstünde toplayabilir. Bu nedenle gerekli alan tamamen kapatılır veya açılır.

Otomatik Tente Nerelerde Kullanılır?

Her mevsim bahçe ve balkonların rahatlıkla kullanımına izin verdiği için bu alanlarda tercih edilmektedir. Balkonu daha kişiselleştirilmiş bir alana dönüştürmenin yanı sıra balkon, manzarayı da güzelleştirebilir. Bahçede özellikle yazın, özellikle yazın güneşi önlemek için otomatik tente kullanmak, yağmurlu günlerde ise yaz gibi bahçede vakit geçirme imkânı sağladığı için bu sistemi kullanmak en iyisidir. Yüzme havuzlarında da yaygındır. Kafe ve restoranların dış alanlarında, konut bahçelerinde ve teras muhafazalarında dört mevsim kullanılabilir. Bu çok pratiktir, bahsi geçen tentesini uzaktan kumanda ile açma kapama fonksiyonuna sahiptir. Bazı belediyelerin doğaya esinti katmak için yaptırdığı kaldırımlarda veya kaldırımlarda pergola görülebilir. Tüm dış mekânlarda kullanılabilir.

Otomatik Tente Özellikleri Nelerdir?

Otomatik tenteler daha lüks renkler sağlar, böylece rahatça dinlenebilirsiniz ve ev mobilyalarını, konukları ve aile üyelerini yaz güneşinden ve kötü hava koşullarından korumaya yardımcı olabilir. Otomatik tente sistemi, en iyi dış mekân konfor teknolojisini arayan ev sahipleri için ideal çözümdür. Bunun nedeni, bir düğmeye basarak kolayca gerilip geri çekilebilmeniz ve böylece gölgeler üzerinde tam kontrol sahibi olabilmenizdir. Motor tarafından kontrol edilmesine ek olarak, çeşitli başka otomatik işlevler de kullanılabilir. Güneşli olduğunda tenteyi otomatik olarak genişleten ve rüzgâr kuvvetli olduğunda tenteyi geri çeken bir güneş ışığı sensörlü ekleyebilirsiniz. Ev sahiplerinin tenteye ekleyebileceği diğer bazı özellikler şunlardır: Uzaktan kumanda ile hareket ettirilebilir, Koruyucu örtü kar, buz ve yaprak oluşumundan kaynaklanan hasarı engeller, Başlık seçenekleri daha fazla ayarlanabilir, Açılır tente, ekstra güneş koruması sağlar.

Pergola Tente Fiyatları, Tente Modelleri, Bursa

Otomatik Tente Avantajları Nelerdir?

Otomatik tente, ayrı veya ayrı satılan bir tente sistemidir. Bir açık hava alanına dikey olarak, belirli bir yerdeki bir terasa veya bir binanın zeminine monte edilebilir, montaj yerinde motorla istenilen açıda kontrol edilebilir. Bu türdeki tenteler basit görünür ama etkili bir elektrik motoruyla çalıştırılır ve bir dakikadan daha kısa sürede açılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, açık havada eğlence veya dinlenme için daha fazla fırsat sağlar. Elektrik kesintisi için veya motor çalışmıyorken, aynı zamanda manuel çalıştırma için manuel bir mafsal aracılığıyla kontrol edilmesi kolay bir mekanizma içerir.

Çevrenizi yazın ve kışın etkilerinden koruyun. Güvenliğinizi ve konforunuzu en iyi şekilde sağlayın. Görsel olarak ortama hoş bir atmosfer katın. Kullanımı çok kolay bir şekilde tasarlanmıştır. Manuel veya otomatik pergola tente tercihinin hayatınızı kolaylaştıracağını fark edeceksiniz. Günümüzde otomatik tenteler tercih edilmektedir. Kolay açma ve kapama fonksiyonlarına sahiptir. Yaşam üzerindeki bu rahat ve olumlu etkisinin yanı sıra, aynı zamanda temizlemesi kolay ve kullanıcılarda sıkıntı yaratmayan benzersiz bir estetiğe sahiptir.

Kullanılmış alanları koruyabilir ve zorlu mevsim koşullarına sahip yerleşim alanlarının aşırı yağmur ve kar yaşamasını engelleyebilir. Yalıtım sağlayarak apartman ve binaların sıcaklığını korur. Soğuk havalarda soğuktan, sıcak havalarda aşırı sıcaktan korur. Yeni yaşam alanı sağlayarak huzurlu bir ortam da sağlar. İster dekoratif olsun, isterse terasta bulunan şömine ve terasta mangal uygulaması gibi diğer yapısal unsurları olsun, hayata keyif katacak. Paslanmaz çelik malzeme kullanılması gerekmektedir. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında hepsini bir bünyede bulunduran firmamız sizlere her türlü hizmeti sunacaktır.

 

Formun Üstü

Formun Altı

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM