İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.110,9900
 • EURO
  $1,1463
 • ALTIN
  $66.526,7000
 • BIST
  $207,3000
Otomatik Tente Fiyatı istanbul

Otomatik Tente Fiyatı istanbul

Tente, son yıllarda hem dekoratif amaçlı hemde hava koşullarından korunmak amacıyla çok fazla tercih edilmektedir. Tente; kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korunmak için kullanılan manuel veya otomatik olarak çalışan sistemleri üretilmiştir. Birçok renk ve model özelliği bulunan tenteler birçok yerde kullanılabilir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi, insanların hayatını oldukça kolaylaştırmıştır. Otomatik tente de insanların hayatını kolaylaştıran ve […]

Tente, son yıllarda hem dekoratif amaçlı hemde hava koşullarından korunmak amacıyla çok fazla tercih edilmektedir. Tente; kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korunmak için kullanılan manuel veya otomatik olarak çalışan sistemleri üretilmiştir. Birçok renk ve model özelliği bulunan tenteler birçok yerde kullanılabilir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi, insanların hayatını oldukça kolaylaştırmıştır. Otomatik tente de insanların hayatını kolaylaştıran ve pratik çözümler sunan bir tente sistemidir. Otomatik tente, işyeri ve özel alanlarda insanlar için çok faydalı ve avantajlıdır.

Restoran, kafe, mağaza gibi işletmeler otomatik tente sistemlerini çok fazla tercih etmektedir. Evlerde ise teras, balkon, bahçe gibi yerlerde kapalı alan oluşturmak için otomatik tente kullanılmaktadır. Yazın güneş ışınlarının zararlı ışınlarından, kışın ise soğuk, rüzgâr, yağmurdan korunmak için otomatik tente oldukça ideal ve güvenilir ürünlerdir.

Otomatik Tente Kullanım Alanları

Otomatik tente sistemleri, pratik ve dayanıklı olduklarından birçok yerde kullanılmaktadır. Özel olarak üretilen otomatik tenteler, her alana uyum gösterebilir. Otomatik tenteleri; kafe, restoran, otel gibi işletmeler, açık alanda kalan kısımları hem yazın hem de kış aylarında kullanabilmek için tercih etmektedir. Bir kumanda yardımıyla istenildiği zaman açılan istenildiği zaman kapatılan otomatik tenteler, bu tür işletmelere pratik çözümler sunmaktadır.

Yaz aylarında sıcağın çok yoğun olduğu saatlerde tente kullanılarak müşterileri rahatsız etmeden ortamın üzeri kapatılır. Kışın ise yağmurlu havalarda kullanılarak kapalı bir alan oluşturulur. Ayrıca tentenin etrafı, cam balkon sistemleri veya şeffaf branda ile kapatılarak kış bahçesine dönüştürülebilir. Evde, hem balkonda, hem terasta veya bahçelerde otomatik tente kullanılabilir. Aynı şekilde sigara ve nargile içilen mekânlarda da otomatik tente kullanım kolaylığı sunmaktadır. Otomatik Tente Fiyatı istanbul birçok alanda kullanım kolaylığı sunan ve uygun fiyatlı otomatik tente üretimi yapılmaktadır.

Otomatik Tentenin Özellikleri

Çeşitli özelliklere sahip otomatik tente, çok fazla alanda tercih edilmektedir. Otomatik tente özellikleri ile mekânlarda dört mevsim etkili bir koruma sağlamaktadır. Otomatik tenteler istenilen zaman açılıp istenilen zaman kapatılabildiği için olumsuz hava koşullarından bağımsız hareket edilebilir. Otomatik tenteler, kumanda ile uzaktan kontrol edilebilir. İstenilen renk ve desende kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Motor ve el yardımı ile çalıştırılan otomatik tentelerin üretiminde kullanılan malzemeler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. İstenilen alanlara uygun boy ve ebatlarda üretimi yapılmaktadır. Kalıcı ve dış etkenlere karşı tam koruma sağlamaktadır.

Otomatik Tentelerde Şık ve Estetik Görünüm

Otomatik tenteler, dayanıklı olmasının yanı sıra oldukça şık ve estetik bir görünüme de sahiptir. Hem işlevsel olarak hem de görünüm olarak kullanışlı ve kaliteli ürünlerdir. İşletmelerin estetik yapısına uygun renklerde üretimi yapılmaktadır. Şık tasarımları sayesinde ortama dekoratif bir görünüm kazandırır. Mekânların insanlar tarafından fark edilmesini ve beğenilmesini sağlamaktadır. Otomatik tente ile ilgi çekici mekânlar oluşturabilirsiniz. Birbirinden şık ve modern tenteler için Otomatik Tente Fiyatı istanbul ilinde faaliyet gösteren firmamızdan her türlü bilgiyi ve desteği alabilirsiniz.

Otomatik Pergola Sistemleri

Pergola, İtalyanca pergule sözcüğünden türemiştir. Pergola, saçak anlamına gelmektedir. Pergola sistemi ile alanlar çatı şeklinde kapatılır ve suyun birikmesi engellenir. Pergola tente sistemleri, yazın gölgelik gibi kışın ise yağmurluk olarak kullanılabilir. Oldukça dayanıklı olan pergola tentesi, su geçirmez özelliğe sahiptir. Pergola tentenin, etrafı kapatılarak alanı kış bahçesine dönüştürebilirsiniz. Böylece kış aylarında da açık alanda gibi ortamın keyfini çıkarabilirsiniz. Kış aylarında çoğu kişi balkon, teras gibi alanları kullanmaz. Fakat pergola tente sayesinde kışın ve yazın balkon keyfi yapabilirsiniz. Otomatik pergola tente; otel, kafe, market, restoran, lokanta gibi işletmelerde kullanılmaya uygun ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Otomatik Açılır Raylı Tente

Otomatik açılır raylı tente, genellikle geniş alanlarda kullanılan tente sistemleridir. Bu sistemler olumsuz hava şartlarına karşı en dayanıklı tente sistemlerinden birisidir. Alüminyum profiller kullanılarak oluşturulan tenteler, taşıyıcı tekerlekler ile hareket ettirilir. Motor sistemi sayesinde kapatılıp-açılabilir olarak dizayn edilmişlerdir. Otomatik tenteler, restoran ve kafelerin açık bölümlerini yazın ve kışın kullanma olanağı sağlayan oldukça kapsamlı ve dayanıklı ürünlerdir. Birçok alana uyum sağlayan otomatik tente, garantili ve güvenilir bir tente sistemidir. Kumanda yardımı ile çalışan otomatik raylı tente, oldukça modern ve şık bir tasarıma sahiptir. Bu sayede mekânların mimari yapısına uyum sağlar.

Motorlu Tente Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Birçok alanda kullanılan ve pratik çözümler sunan motorlu tenteleri alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur tentenin hareketini sağlayan pistonlardır. Sensörlü tenteler; yağmur, güneş ve rüzgârdan koruma sağlar. Aynı zamanda bahçede kullanılan tenteler bahçenizdeki mobilyalarında olumsuz hava şartlarında korunmasını sağlamaktadır. Tente yaptırılacak alanın, güneş ışığının geliş açısına göre ayarlanması gerekmektedir. Tenteyi taşıyacak alüminyum profillerin sağlam ve dayanıklı ürünler olmasına özen gösterilmelidir. Tentenin ana parçalarından olan kumaşın kaliteli ve sağlam olması gerekmektedir.

Otomatik Tente Nereden Alınır?

Kaliteli ve uzun ömürlü otomatik tentelerin üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen ve satışı yapılan otomatik tenteler garantilidir. İstediğiniz alanlara göre özel olarak üretimi ve tasarımı yapılmaktadır. Kullanılan kumaşlar güneş ışınlarına karşı dayanıklı ve su geçirmez ürünlerdir. Otomatik tente fiyatı istanbul ilinde en uygun fiyatlara istediğiniz modelde üretilmektedir.  Ürünlerimiz birinci sınıf kalitedir ve uzun ömürlüdür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM