İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.112,0000
 • EURO
  $1,1479
 • ALTIN
  $66.397,5800
 • BIST
  $207,1000
Otomatik Kapı Branda istanbul

Otomatik Kapı Branda istanbul

Otomatik kapı branda istanbul birçok özelliklere sahiptir. Bu sebeple Türkiye genelinden tercih edilen otomatik kapı brandası geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Daha çok endüstriyel sahalarda tercih edilen bu kaliteli branda kapıları isminden de anlaşılacağı üzere otomatik bir işleve sahiptir. Bu sayede pratik bir kullanıma sahip olduğundan firmalara zaman bakımından da tasarruf yapılmasını sunar. Otomatik kapı […]

Otomatik kapı branda istanbul birçok özelliklere sahiptir. Bu sebeple Türkiye genelinden tercih edilen otomatik kapı brandası geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Daha çok endüstriyel sahalarda tercih edilen bu kaliteli branda kapıları isminden de anlaşılacağı üzere otomatik bir işleve sahiptir. Bu sayede pratik bir kullanıma sahip olduğundan firmalara zaman bakımından da tasarruf yapılmasını sunar. Otomatik kapı branda sistemleri pek çok branda kapılardan farklı olarak daha düşük bir maliyet sunar. Bu sayede kullanıcıların ekonomik yönden de avantajlı olmasını sağlar. Hızlı bir kullanım olanağına da sahip olan otomatik kapı brandaları pek çok farklı konseptlerden üretiliyor. Bu sayede firmalar en uygun modeli satın alabiliyor.

Otomatik Kapı Brandaların Özellikleri

Otomatik kapı branda istanbul yüksek kalite standardına sahiptir. Bu sayede uygun alanda kullanıldığı takdirde kalitesini uyun yıllar boyunca koruyor. Bununla birlikte bu endüstriyel kapılar maksimum sağlamdır. Bu sayede en şiddetli dış darbelere karşı dahi maksimum düzeyde performans gösterir. Bu kaliteli kapılar özellikle de yoğun trafiklerde ise otomatik bir biçimde pvc kapanma özelliğine sahiptir. Bu sayede teknik anlamda da kullanıcılarına büyük oranda kolaylıklar sunar. Otomatik kapı brandaları geniş renk tonlarından üretiliyor. Bu sayede işletmenize en uygun renk tonundan otomatik kapı brandası satın alabilirsiniz.

Otomatik Kapı Brandaların Kullanım Alanları

Otomatik kapı branda istanbul özellikle sanayi fabrikaları arasında yer alan kısımlarda, işletmelerin özellikle giriş alanlarında, toz ve haşerelerin yoğun olarak yer aldığı sahalarda tercih ediliyor. Maksimum hızda işlev gören bu profesyonel kapı brandaları en kaliteli çelik tabur üzerine kayışların ya da brandaların direkt sarılması ile işlev görüyor ve bu sayede kullanıcılara çalışma konusunda da esneklik sağlıyor. Yaklaşık olarak 80/km/h rüzgâr hızına kadar uygulanabilen otomatik kapı brandaları pek çok kapı sistemlerinden farklı olarak izolasyondan etkilenmesi söz konusu değildir. Çarpma, darbe gibi olumsuz durumlar karşısında aktif olarak işlev görmeye devam eder. Bu kaliteli kapı sistemleri 4 mevsim boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. En olumsuz hava şartlarında dahi maksimum düzeyde performans gösteriyor.

Otomatik Kapı Brandalarının Avantajları

Otomatik kapı branda istanbul sistemleri ekonomik fiyat tarifesine sahiptir. Bunun dışında profesyonel kapı sistemleri listesinde yer alıyor. Bu kapı sistemleri kullanımı son derece kolay olması sayesinde kullanımı konusunda herhangi bir deneyim gerektirmez. Panjur ve fonksiyonel kapı sistemlerine oranla daha avantajlı olan otomatik kapı brandası aynı zamanda şık ve estetikli bir dizayna sahiptir. Bu sayede işletmelerin göze hitap edici bir görünüm kazanmasını sağlar.

Otomatik Kapı Brandalarının Fiyatları

Otomatik kapı branda istanbul geçmiş dönemlere oranla 2019 yılında daha uygun fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Özellikle istanbul otomatik kapı brandası firmasından bu profesyonel kapı sistemleri ek ücretsiz olarak satın alınabilir. Bununla birlikte otomatik özelliğe sahip olan endüstriyel kapı brandası profesyonel ve kurumsal üretici firma tarafından 15 yıl garanti kapsamında satılıyor. Bu sayede kapı sistemi tek seferde satın alınarak en az 15 yıllık süreç boyunca firma garantisi altında güvenle kullanılabilir.

Otomatik Kapı Brandaları Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomatik kapı branda satın alınırken dikkat edilmesi gereken birçok faktörler bulunuyor. Ürünün garanti kapsamında satın alınması önem arz ediyor. İnternet dünyasında yer alan birçok amatör branda firmaları tarafından otomatik kapı branda türleri garantisiz olarak satışa sunulabiliyor. Bu durum beraberinde kullanıcıların dezavantajlı bir konumda yer almasına neden olabiliyor. Bu sebeple ürünün kurumsal ve garantili istanbul branda firmasından sipariş verilmesi tavsiye edilir. Otomatik kapı brandaları profesyonel branda firmasından satın alınması sayesinde ürün güven içerisinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. İşletmelerin olmazsa olmazları listesinde yer alan otomatik kapı brandaları sayesinde işletmelerde maksimum düzeyde güvenlik ve konfor sağlanabiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM