İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.028,0000
 • EURO
  $1,0912
 • ALTIN
  $61.032,7900
 • BIST
  $193,3000
Oto Örtüsü Modelleri

Oto Örtüsü Modelleri

Oto örtüsü aracınızın tamamen kapanmasını sağlamaktadır. Bu sayede aracınız yazın aşırı sıcaklardan ve güneşten korunacaktır. Aynı zamanda dolu, kar gibi olumsuz hava şartlarından da aracınız oto örtüsü sayesinde herhangi bir zarar görmeyecektir. Araç için kullanılan oto örtüler genel olarak açık alanlarda kullanılmaktadır. Bunun yanında kapalı alanlarda da oto örtüsü kullanılabilmektedir. Oto örtüsü kumaşları, su geçirmez […]

Oto örtüsü aracınızın tamamen kapanmasını sağlamaktadır. Bu sayede aracınız yazın aşırı sıcaklardan ve güneşten korunacaktır. Aynı zamanda dolu, kar gibi olumsuz hava şartlarından da aracınız oto örtüsü sayesinde herhangi bir zarar görmeyecektir. Araç için kullanılan oto örtüler genel olarak açık alanlarda kullanılmaktadır.

Bunun yanında kapalı alanlarda da oto örtüsü kullanılabilmektedir. Oto örtüsü kumaşları, su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Su geçirmez özelliği sayesinde yağmur gibi olumsuz hava şartları, aracınıza hiçbir hasar vermeyecektir. Atölyelerde oto örtüleri genel olarak kumaş malzemelerinden  üretildiği gibi şeffaf malzemelerle de üretilmektedir.

Oto örtüsünde kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitededir. Plastik malzemeli kumaş ile üretilen oto örtüsü modelleri bütün araçlara birebir uymaktadır. Kaliteli bir oto örtüsü ile aracınızın bütün her yerini kapatmak mümkündür.

Oto Branda Seçimi - Araç Branda Tavsiye - Blog GittiGidiyor

Oto Örtüsü Kullanmanın Avantajları 

Araç örtüleri olası bir yağış durumunda aracınızı su geçirmez özelliği sayesinde tamamen korumaktadır. Oto örtüsü elbette büyüktür. Fakat büyüklüğü ne kadar fazla olursa olsun aracınıza örtmeniz dakikalarınızı alacaktır. Kolay ve pratik bir örtme ile vaktinizi bile almayacaktır. Araç kullananların bildiği gibi güneş ışınları araca zarar vermektedir.

Güneşin etkisiyle araçta renk solmaları görülmektedir. Oto örtülerinin ışık geçirmeyen özelliği sayesinde güneş ışınlarının geçmesi söz konusu değildir. Oto örtüsü modelleri yıkanabilir özelliğe sahiptir. Yıkandığında herhangi bir solma durumu mümkün olmaz. Dayanıklı malzemeler ile üretilmektedir. Herkesin zevkine göre renkli ve zarif modeller mevcuttur. Oto örtüsü kullanmanın aracınıza hiçbir zararı olmaz.

Tam tersi oto örtüsü kullanmak çok avantaj sağlayacaktır. Araçlar genel olarak dışarı alanlara park edilir. Aracınızı oto örtüsü ile kapladığınız takdirde herhangi bir çizilme veya hasar olmayacaktır. Bütün bu özelliklerine rağmen oto örtüsü fiyatları çok uygundur. Sonuç olarak hayatınızı kolaylaştıran araba örtülerinin sayısız avantajı olduğunu söylemek mümkündür.

Oto Örtüsü Hangi Araçlara Uygundur?

Günlük hayatımızı çok kolaylaştıran oto örtüsü modelleri her araca uygundur.  Oto örtülerini genellikle normal otomobil araç sahipleri kullanmaktadır. Fakat günümüzde minibüs gibi büyük araçlarda tercih etmektedir. Araç örtüsünün birçok modeli ve çeşidi mevcuttur. Elbette her aracın yapısı farklı olduğu için ebatları ve tarzları da çok farklıdır.

Yaşamınızın her alanında kullanabileceğiniz oto örtüleri, büyüklüğü ne kadar fazla olursa olsun, yıpranmaz ve yırtılmaz özelliğe sahiptir. Yırtılmaz özelliği sayesinde pratik bir şekilde kullanılabilir. Kamyonet tır gibi daha büyük araçlara göre örtüler çok büyük ebatlarda ve daha farklı modellerde üretilmektedir.

Oto Örtüsü Fiyatları

Oto örtüsü fiyatları kalitesine, tasarımına ve ebatlarına göre değişmektedir. Oto örtüsü üretilen atölyelerde kullanılan kumaş, şeffaf, plastik örtü malzemeleri, oto örtüsünün fiyatını da belirlemektedir. Aynı zamanda oto örtüsü modellerinin fiyatları, su geçirmez özelliğine göre de değişmektedir. Çünkü su geçirmez plastik ile üretilen oto örtüleri var olduğu gibi su geçiren bez ile yapılan oto örtüleri de günümüzde mevcuttur. Sonuç olarak fiyatı kalite belirlemektedir. Fakat hangi modelde veya hangi tarzda olursa olsun, oto örtüsü fiyatları çok uygundur. Fiyatı uygun ve kullanışlı bir örtü olduğu gibi çok kaliteli ve modern örtülerdir. Fiyatları detaylı bir şekilde öğrenmek için araştırma yapmak çok sağlıklı olacaktır.

Oto Park Branda Sistemler Branda Yapmı 0212 532 33 52 - YouTube

Oto Örtüsü Olmadan Olmaz

Oto örtüsü olmadan olmaz. Hayatınızın her alanında karşılaşabileceğiniz oto örtüleri, araba tutkunları için vazgeçilmez ekipmandır. Çünkü araç tutkunları, aracına değer veren insanlardır. Aracının hiçbir şeyi eksik olsun istemez. Bir aracın en önemli ekipmanı şüphesiz oto örtüleridir. Oto örtüleri olmadığı takdirde araç bir nevi kendini açık hisseder. Güvenliksiz hisseder. Araç örtüsü olmadığı takdirde, sokakta gezen hayvanlar aracınızı çizebilir.

Aynı şekilde sokaktan bir araç geçerken lastiklerinden istemeden çamur fırlatabilir. Yazın bir süre aracınız dışarıda kaldığı halde güneş ışınları aracınızın rengine zarar verebilir. Güneşin ışığından dolayı renkler değişebilir. Oto örtüsü alarak aracınızın tamamen korunmasını sağlayabilirsiniz. Siz ise arabanıza ne olduğunu asla merak etmeyeceksiniz.

Huzurla evinizde yaşayacaksınız. Araba örtüleri günümüzde her alanda kullanılmaktadır. Kaliteli bir araba örtüsü alarak aracınızın yeniliğini koruyabilirsiniz. Su ve toz geçirmez özelliği sayesinde aracınız her zaman yepyeni kalacaktır. Gelin sizleri de oto örtülerimizle tanıştıralım. Sizde mutlu olun. Firmamızdan memnuniyetle hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM