İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $4.024,2700
 • EURO
  $1,0928
 • ALTIN
  $60.939,8800
 • BIST
  $193,3000
Mumlu Branda Fiyatı

Mumlu Branda Fiyatı

Kalın bir muşamba olarak üretilen ve örtü amaçlı kullanılan brandalar çardak, kamelya, tente, çadır gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır. Brandanın farklı model ve çeşitleri vardır. Özellikle su geçirmez özelliği ile soğuk ve yağışlı havalarda açık alanların kullanılmasını sağlayan brandalar araçların üstünün de örtülmesinde tercih edilir. Branda çeşitlerinden biri olan mumlu branda ise mum kaplaması kullanılarak üretilir. […]

Kalın bir muşamba olarak üretilen ve örtü amaçlı kullanılan brandalar çardak, kamelya, tente, çadır gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır. Brandanın farklı model ve çeşitleri vardır. Özellikle su geçirmez özelliği ile soğuk ve yağışlı havalarda açık alanların kullanılmasını sağlayan brandalar araçların üstünün de örtülmesinde tercih edilir. Branda çeşitlerinden biri olan mumlu branda ise mum kaplaması kullanılarak üretilir. Burada kullanıla mum kaplama brandaya su geçirmez özelliği katar. Bu özellikle yağışlı hava koşullarında aracınızı sert darbelere karşı koruyacaktır. Mumlu branda fiyatı da üretim kalitesine göre değişkenlik gösterir.

Mumlu Branda Nerelerde Kullanılır?

Mumlu brandanın kullanım alanları değişkenlik gösterir. İhtiyaca göre kullanılabilir ve çok yönlü bir üründür. Mumlu brandanın en çok kullanıldığı alan kış bahçeleri olarak karşımıza çıkar. Burada dış kaplama olarak kullanılan mumlu brandanın aynı zamanda tentelerde çatı olarak da kullanılması görülür. Bu kapsamda pergola tenteler, kamelyalarda da mumlu branda tercih edilir. Bunun yanı sıra inşaat alanların çevrelenmesi için de kullanılabilir. Burada kullanılan branda sayesinde inşaat alanındaki parçaların dışarıya çıkmasına engel olabilirsiniz. Açık alanların daha verimli kullanılmasının yanı sıra özellikle kış aylarında dolu, yağmur gibi araçlara zarar verecek durumlarında önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda yağmurdan, güneşten zarar görecek malzeme ve eşyaların da üstünü örtmek için mumlu branda ürünlerini tercih edebilirsiniz.

yaşam çadırı – Kale Branda

Mumlu Branda Kullanmanın Avantajları

Mumlu brandanın kullanımın kişiler için pek çok avantajı bulunmaktadır. Mumlu brandaların en önemli özelliği su ve güneş geçirmezliğine sahip olmasıdır. Bu yüzden en çok arabaların üzerini örtmek için kullanılır. Kullanılması ile birlikte dolu yağışında parçaların direkt olarak aracın üzerine gelmesini engelleyebilir, aracınızı park halindeyken, güneş ısısı ve kuş pisliği gibi durumlardan da koruyabilirsiniz. Mumlu brandanın kullanıldığı kamelya, pergola, kamelya gibi tasarımlarda ise kafe, otel bahçesi, festival gibi açık alanların da her mevsim verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Yağmur geçirmez özelliği ile açık alanlarınızda müşterilerinizi, misafirlerinizi ağırlayabilir, festival noktalarında beklenmeyen hava koşullarında standlarınızın su geçirmesini engelleyebilirsiniz.

Mumlu Branda Modelleri

Mumlu branda modellerinde farklı alternatifler bulabilirsiniz. Kullanım alanı ve ölçüsü tamamen siz eve ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik göstereceği için mumlu brandanın ölçü anlamında bir sınırı yoktur. İstediğiniz genişlik ve uzunlukta mumlu branda üretimi yapılır. Renk olarak da farklı seçeneklerde üretilen mumlu randalar farklı logo ve tasarımlarla da üretilir. Bu tasarımlarla birlikte brandalarınızı sadece koruma amaçlı değil reklam amaçlı da kullanabilirsiniz. Özellikle kamyon ve tır kaplamasında kullanılan brandalarda logo ve reklam tasarımları bulunmaktadır.

KONAKÇADIR ::.

Mumlu Branda Fiyatları

Mumlu branda fiyatı firmadan firmaya ve üretim kalitesine göre değişkenlik gösterir. Bu brandalar adını da alan mum kaplaması ile üretilir. Bu mum kaplaması brandanın kullanıldığı alanın su geçirmez olmasına yardımcı olur. Bu yüzden piyasada mumlu branda olarak üretilen ve satışa sunulan ancak kalitesiz olan ürünlere karşı dikkatli olmalı, kalitesinden emin olmadığınız firmalardan mumlu branda satışı almamalısınız. Bunun yanı sıra alacağınız brandanın ölçüsü ve tasarımı da fiyatları etkileyecektir. Düz renk mumlu brandalar her zaman daha uygun olacaktır. Ancak logolu ve özel tasarımlı brandaların üzerine yapılan eklemelerin de kalite farklılıkları olacağı için fiyat aralıkları tercihleriniz doğrultusunda değişkenlik gösterecektir.

Mumlu Branda Neden Tercih Edilir?

Açık alanlar yılın er döneminde kişiler ve işletmeler tarafından kullanılmak ve değerlendirilmek istenmektedir. Bu yüzden bu alanların üst kısımlarını örtebilecek ürünler her zaman tercih edilir. Bu ürünlerden biri olan mumlu branda da su geçirmez özelliği ile açık alanların daha verimli kullanılması için idealdir. Mumlu brandalar kafe bahçesi ya da açık alanının yağmurlu havalarda da kullanılması için tercih edilir. Bu kullanımla kişiler kış aylarında da kapalı alanda oturmak istemediklerinde bu brandalar ile yapılan kamelya, tente ve çardakların altında vakit geçirebilir. Bunun yanı sıra hem yaz hem de kışın doğada kamp yapmak isteyenler için de mumlu branda önem taşır. Mumlu branda ile yapılan çadırlar kişileri hem güneşin ışınlarından korur hem de yağmur yağması halinde kişilerin ıslanmayarak kamplarının devam etmesini sağlar. Mumlu branda fiyatı çadır modellerinde de üretime ve kalitesine göre değişkenlik gösterir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM